párování s iPhonem

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 20
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#1 párování s iPhonem

Příspěvek od henry »

má někdo zkušenost s tím, jak jde spárovat iPhone (nejlépe 4) s bluetooth handsfree, co je zabudována (tj. integrována v rádiu - ne taková ta domontovávaná záležitost) v palublím systému novějších Volv - konkrétně mi jde o XC70 z roku 2008, ale počítám, že to bude nejspíš stejné pro všechny aktuální řady 70tek a tedy i 80tek. Abych předešel nedorozumění, nejde mi o pripojení iPhonu přes kábl jako přehrávače hudby, ale čistě o užívání telefonu.

Ptám se proto, že s některými "chytrými" telefony má ta vestavění BT problém - u některých mi načte seznam, ale neumí vytočit číslo, u některých se nepáruje, u některých sice volá, ale nezpřístupňuje seznam. Překvapivě u "hloupějších" telefonů obvykle není se spářením a plnohodnotným použitím sebemenší problém.

Jelikož je možné že se schyluje k nějakému iPhonu, tak bych se rád ujistil, že se zvládne přátelit s vozem a jeho handsfree.

na zahraničních fórech jsem většinou viděl, že iPhone je v tomto OK, ale nějaká geograficky bližší reference by se mi hodila.

dík
_________________
---
XC 70 AWD, D5 man. (2008)

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#2 párování s iPhonem

Příspěvek od tnemec »

henry píše:má někdo zkušenost s tím, jak jde spárovat iPhone (nejlépe 4) s bluetooth handsfree, co je zabudována (tj. integrována v rádiu - ne taková ta domontovávaná záležitost) v palublím systému novějších Volv - konkrétně mi jde o XC70 z roku 2008, ale počítám, že to bude nejspíš stejné pro všechny aktuální řady 70tek a tedy i 80tek. Abych předešel nedorozumění, nejde mi o pripojení iPhonu přes kábl jako přehrávače hudby, ale čistě o užívání telefonu.

Ptám se proto, že s některými "chytrými" telefony má ta vestavění BT problém - u některých mi načte seznam, ale neumí vytočit číslo, u některých se nepáruje, u některých sice volá, ale nezpřístupňuje seznam. Překvapivě u "hloupějších" telefonů obvykle není se spářením a plnohodnotným použitím sebemenší problém.

Jelikož je možné že se schyluje k nějakému iPhonu, tak bych se rád ujistil, že se zvládne přátelit s vozem a jeho handsfree.

na zahraničních fórech jsem většinou viděl, že iPhone je v tomto OK, ale nějaká geograficky bližší reference by se mi hodila.

dík
Teď jsem zrovna seděl se známým, který mi říkal, že Ifén 4 nejde spárovat s jeho Superbím rádiem...
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 20
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#3 párování s iPhonem

Příspěvek od henry »

no kdyby to nebylo s otazníkem, tak se neptám :-)
_________________
---
XC 70 AWD, D5 man. (2008)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 20
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#4 párování s iPhonem

Příspěvek od henry »

Tak pro generace budoucí. Experimentálně zjištěno, že to jde. Spářilo se to napoprvé , kvalita hovoru lepší než doposud s nokií (která měla tendenci se občas odpojit) ale i než u ericssona (který pro zmenu u všech HF trpěl echem) a každopádně lepší než vsechna ma dosavadní HTC, která vetsinou spolupraci s HF ve volvu i od parrota odmítala úplně)

Tady funguje perfektně i synchronizace seznamu i volání samotné.

Jedinou výtku bych měl k zobrazení češtiny v kontaktech na displeji auta. Ale s češtinou mám problém i u skladeb na USB. To není žádná specialita u tohoto telefonu.

J.
_________________
---
XC 70 AWD, D5 man. (2008)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 62
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Královéhradecký kraj
Vůz: V60CC B5 MY2023

#5 párování s iPhonem

Příspěvek od Svita »

Souhlas. Spárování, ovládání (vcetne ovladani na volantu) i kvalita hovoru OK. Na rozdíl od iPodu vše funguje na vsech verzích iOS. potvrzuji i problém s češtinou - to je nepříjemné zejména u telefonního seznamu.
iPod mě cca od iOS4 zlobí a nenačte se. Zřejmě bude nutná aktualizace SW ve volvu.
S iOS3 přehrávání i ovládání bez problému.
_________________
V60CC B5, MY2023
bylo:
XC60 D5 AWD, 205k Geartronic, MY 2010, Summum, bílá GALERIE
S40 1.8, 90 kW, MY 2001, stříbrná
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“