Dovoz Volva ze zahranici

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
GDPR_user

#1 Dovoz Volva ze zahranici

Příspěvek od GDPR_user »

EdwinII píše:Ahoj vsem priznivcum Volva

Po navratu z dlouhodobeho pobytu v zahranici resim koupi auta pro rodinu. Po zvazeni vsech pozadavku (pocet sedadel, prostor, bezpecnost, 4x4, pohodli) mi vyslo XC 90.
Procetl jsem vetsinu diskusi tady, ale vidim, ze zas tolik vlastniku xc90 se tu nenachazi.

Chtel bych poprosit o nekolik rad pred/pri koupi tohoto vozu:

Na co si dat pozor / na co se zmerit pri vyberu starsiho modelu?

Je stale vyhodne dovezt auto ze zahranici? Pokud ano z jake zeme, kde auto vybrat, pripadne doporucit nekoho kdo dovoz zajisti.

Velice se mi libilo psani o tom jak kdosi z vas vyuzil kontaktu a doporuceni na dalsi "cleny Volvo rodiny" a dovezl si s jejich pomoci auto ze Svedska.

Diky moc za veskere informace/rady/doporuceni a verim, ze s vasi pomoci budu moci velice brzy zmenit muj podpis a zminit tam "vysnenou" XC90.

Pavel
Doporučuji obrátit se na P Panhanse

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 105
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: okres Verona
Kontaktovat uživatele:

#2 Dovoz Volva ze zahranici

Příspěvek od EcoPower »

Mam tady jednu XC90, kterou jsem sehnal pro jednoho zdejsiho klubaka. Uz jsem ji i potvrdil, kdyz mi v patek minuly tyden prisla sms, ze nasel neco v cechach. Takze pokud bys mel zajem, foto mejlem, nebo lepe pres Skype.

Volvo XC 90 2.4D Momentum, rok 2005, 163 koni, najeto 107.000 km, serviska, + vsechny faktury se seznamem provedenych praci, barva stribrna. Cena 14.000€
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“