auuuu - dveře v p.....

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 20
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#1 auuuu - dveře v p.....

Příspěvek od henry »

manželka dnes nakládala děti v ulici, kde kolem ní v klidu projede autobus, co tam jezdí. Přesto se nějaké hovado rozjelo pár set metrů od začátku Mistrovské ulice netrefilo do té čtyřmetrové mezery a zrcátkem a bokem ohnulo hranu dveří levých dveří kam dávala manželka kluka do sedačky. Manželka jen tak tak uskočila, když ho na poslední chvíli zahlédla. Kolem lítaly kusy jeho rozflákanýho zrcátka. Ani nepřibrzdil a zmizel za roh než se vyhrabala z úkrytu, kam skočila, takže SPZ nemá. Když jsem to tam pak zašel zpetně omrknout, tak jsem našel kusy zrcátka s logem audiny - stříbrná barva (podle tvaru asi nějaká novější A3 nebo A4). Objel jsem pro všechny případy okolí a doufal, že ho najdu někde zaparkovanýho (je to v oblasti jednosměrek v obytné zóně, kam nejezdí nikdo krom těch co tam bydlí a pár lidí do místní sokolovny. Bohužel jsem na něj nekápl.

... to jsme fakt na divokým záoapdě .... ???

kdyby někdo věděl o stříbrné audině co se mohla dnes vyskytovat v Malešicích v Praze s čerstvě a úplně až u dveří odpraveným pravým zrcátkem (u spolujezdce), tak ať mi dá vědět, mám chuť mu způsobit nějakou frakturu a hned pak se zahojit na jeho poviném ručení (přesně v tomhle pořadí), protože tahle oprava nebude laciná a bude mě stát buď spoluúčast a bonusy, nebo kopec tisícovek z vlastního.

ach jo. du si dát panáka :-/
_________________
---
XC 70 AWD, D5 man. (2008)

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#2 auuuu - dveře v p.....

Příspěvek od Lachtan »

:idea: nemají tam někde policie (nebo někdo jiný) nainstalované kamery ???

jinak upřímnou soustrast :(
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 20
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#3 auuuu - dveře v p.....

Příspěvek od henry »

Lachtan píše::idea: nemají tam někde policie (nebo někdo jiný) nainstalované kamery ???

jinak upřímnou soustrast :(

neviděl jsem ji tam. asi bych se jí tam i divil. starší rodinné domky na konci ničeho, zkrátka žádnej václavák. Tím spíš jsem ale doufal, že ho tam někde najdu - kdo tam nebydlí tak tam nejede - nedá se tam odtud vyjet jinak než zase zpátky jinou jednosměrkou na tu hlavní odkud přifrčel.
_________________
---
XC 70 AWD, D5 man. (2008)

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1837
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#4 auuuu - dveře v p.....

Příspěvek od Roger »

Uprimnou soustrast...uz bych cihal s nastrojem... :evil:
nojo oudi v praglu... :%) tak ten tam asi jezdi k nekomu na navstevu nebo tam i bydli, takze je to otazka casu kdy se tam vyskytne zas, v obytne zone je 20km/h, ze aano? Oudi ti taky sejou casto...a pokazde se v tom utvrzuju...predjizdeni v obci, v neprehlednych usecich, rikam si: "tak a ted ti preju at ti tam vyjede kamion haj..e".
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“