Ferrari od Shellu

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#1 Ferrari od Shellu

Příspěvek od LukášM »

Pánové, měl bych malou prosbičku, synovec sbírá Ferrari autíčka od Shellu. Bohužel jsem se nikde nesetkal s Ferrari 430, všude vyprodáno a objíždět benzínky jen tak se mi nechce. Kdyby mi ho někdo sehnal budu rád :wink: Samozřejmě ho zaplatím nebo vyměním za něco jiného. Díky moc :good:
Přílohy
v3_range_430.jpg
v3_range_430.jpg (4.44 KiB) Zobrazeno 260 x
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#2 Ferrari od Shellu

Příspěvek od Daniel Kout »

LukášM píše:Pánové, měl bych malou prosbičku, synovec sbírá Ferrari autíčka od Shellu. Bohužel jsem se nikde nesetkal s Ferrari 430, všude vyprodáno a objíždět benzínky jen tak se mi nechce. Kdyby mi ho někdo sehnal budu rád :wink: Samozřejmě ho zaplatím nebo vyměním za něco jiného. Díky moc :good:
Už tam nejezdím, ale pokud ho holky mají doma pošlu Ti ho. Si toho neváží stejně bude někde pod postelí.. :D Pokud ho nenejdu a zaplatíš 30l V-Power + 25 kaček můžeš mít nové. :D
_________________
S90 B5

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#3 Ferrari od Shellu

Příspěvek od Lukaso »

já ho mam, ale není v krabičce...klidně ho někdy hodím tvé drahé do holešovic :wink: :D ....?
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#4 Ferrari od Shellu

Příspěvek od Lukaso »

ještě mam další dvě v krabičkách a jedno taky rozbalené...klidně taky věnuju...ty v krabičkách jsou 612 a nějaký FXX ??? a to třetí nevím
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#5 Ferrari od Shellu

Příspěvek od LukášM »

Lukaso píše:já ho mam, ale není v krabičce...klidně ho někdy hodím tvé drahé do holešovic :wink: :D ....?
Ok, to by bylo v pohodě :wink: Nějak to domluvím a pro jistotu to vyzvedne uklízečka :D Díky moc
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#6 Ferrari od Shellu

Příspěvek od Lukaso »

spěchá to? jezdím tam pro zboží, teď momentálně tam cestu neplánuju ( přeci jen to mam přes celou prahu ), do konce týdne tam určitě pojedu...možná dnes, zítra, pozítří nevím...? kdyby to spěchalo tak se tam dnes otočím...ty další tři chceš taky? ( mě tu akorát překáží ) . Jo jinak colt už je na vraku, ale zbyli mě fajnový přední a zadní světla, nesbíráš ty náhodou něco takovýho??

L
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

LukášM
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1903
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: Tábor
Vůz: V240
Bydliště: Tábor

#7 Ferrari od Shellu

Příspěvek od LukášM »

Lukaso píše:spěchá to? jezdím tam pro zboží, teď momentálně tam cestu neplánuju ( přeci jen to mam přes celou prahu ), do konce týdne tam určitě pojedu...možná dnes, zítra, pozítří nevím...? kdyby to spěchalo tak se tam dnes otočím...ty další tři chceš taky? ( mě tu akorát překáží ) . Jo jinak colt už je na vraku, ale zbyli mě fajnový přední a zadní světla, nesbíráš ty náhodou něco takovýho??

L
Nespěchá to vůbec, ale díky moc za ochotu. Já nejdříve obeznámím polovolvičku, že se zase uvidíte :lol: a stačí když jí brnkneš, že jedeš. Pokud Ti ty zbylé překážejí, děti je použijí na náhradní díly.
Světla sice sbírám, ale převážně z předválečných aut a tak 60-70. léta, ty na tu 780 byl jen úlet :) btw: někdo scháněl světla na Lancera, přepošlu ti kontakt a můžeš mu je vnutit.
_________________
Volvo 240 D24 r.v. 1992

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1667
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#8 Ferrari od Shellu

Příspěvek od Lukaso »

LukášM píše: btw: někdo scháněl světla na Lancera, přepošlu ti kontakt a můžeš mu je vnutit.
kdybych věděl že to je stejná kategorie jako lancer tak bych si to snad i nechal :ROFL: :D ok, pošli mi kdyžtak do SZ číslo, už ho asi nemám :roll: :D
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024
Odpovědět

Zpět na „o všem možném :-)“