Žeby konečne VOLVO vrakovisko aj na Slovensku ?

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 60
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Žilina, SR
Kontaktovat uživatele:

#1 Žeby konečne VOLVO vrakovisko aj na Slovensku ?

Příspěvek od T440 »

Volvákom zdar, na Slovensku zvlášť 8)
Zdá sa, že stojaté vody v tejto oblasti sa asi konečne pohli. Doteraz som na Slovensku o žiadnom VOLVO vrakovišti nevedel ( ak nejaké poznáte, šup sem s ním ). Nejaké nie-volvo vrakáče som našiel na: http://www.vrakoviska.sk/
Zdá sa však, že tu v Žiline začína jedno vznikať . Rozbieha ho pán Juraj Molnár, robil niekoľko rokov v Prahe na VOLVO vrakovišti a zatiaľ by požadované diely vozil odtiaľ . Pri objednávke je zatiaľ nutná záloha 50%. Na tom či požadovaný diel existuje a na cene sa dohodne predom. Zastihnúť ho môžete : AUTO BOLO AUTOVRAKOVISKO, Kragujevská 39, 010 01 Žilina ( BOLO je meno majiteľa :lol: ), alebo Taraba vrakovisko, Rosinky. Tel. číslo na p. Molnára: 0918 173 683
Čo sa týka servisov, v Žiline je už nejaký čas autoservis VOLVO (no ono je to vlastne FORD, ale hrajú sa tam aj s VOLVAMI ), ale tam ísť zo starým vozom je dosť o ničom (drahé a na staršie vozy zvyčajne nemajú techniku a ani " fortieľ " ), ale možno to niekomu pomôže:
VIP Auto, s.r.o.,Pri celulózke 3631,010 01 Žilina,Tel. - predaj: 00421 41 5005 630, servis: 00421 41 5005 629,Fax: 00421 41 5005 632, E-mail: vipauto@vipauto.sk
Na našich "starších" VOLVO miláčkov sa mi zatiaľ zdá ako najvhodnejší servis: UNICOM , Pod dráhami 16, 960 01 Zvolen, tel. 045 532 17 21, 045 532 39 72, E-mail: volvo@unicom.sk
A samozrejme ak o nejakom "dobrom" servise či vrakovisku s VOLVO tématikou viete, napíšte to sem. Niekedy to môže byť "za rohom", ale pokiaľ Vám ho niekto neporadí, tak vlastne pre Vás neexistuje :cry:
_________________
Richard, V440 1,8 T 1992 ( B18FT )

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 39
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Slovakia

#2 Žeby konečne VOLVO vrakovisko aj na Slovensku ?

Příspěvek od spaceball »

Čaute volváci

tak by som chcel upozorniť, že na západnom Slovensku (Nitra) jedno Volvo vrakovisko už dlho funguje. Nájdete ho na stránke http://www.volvodiely.sk. A neorientujú sa len na predaj použitých náhradných dielov, ale aj nových od firiem ako je Skandix a Scantech (sú jediným oficiálnym distribútorom na slovensku) a samozrejme aj OE (original equiment) Volvo. Takže už netreba dávať pozor na kurz Českej koruny a drahého poštovného ak ste objednávali od p. Kučeru.
Ja som dlhoročným spokojným zákazníkom. p. Fazika (majiteľ) je veľmi seriózny a priateľský. Keď prechádzam okolo Nitry a zrovna nič nepotrebujem aj tak sa zastavím na kávu a porozprávame sa o Volvách a novinkách okolo nich a čo a ako by sa dalo vylepšiť. Najskôr sa orientoval iba na S/V40 ale rozšíril sortiment aj o ďalšie modely. Väčšinu dielov má skladom takže vždy odídem s nejakým dielom, na ktorý si spomeniem, až keď si prezriem regále s náhradnými dielmi. Dokonca sa mi raz stalo že som si kúpil od nich servočerpadlo a nakoniec som zistil, že to moje je dobré ale bola zlá napínacia kladka. p. Fazika mi diel ochotne zobral naspäť a v jeho cene som si vybral iné náhradné diely, ktoré som potreboval.Takže môžem len doporučiť.
Ideálne je si dobré dohodnúť termín stretnutia telefonicky a prísť si po diely osobne, ale zasiela aj na dobierku cez kuriérske služby.
_________________
Súkromné: Volvo V40, 2.0 benzín, B4204S, 16V, 103KW, rok výroby: 1999
Služobné: VW Caddy, 1,9TDI, 77kW, rok výroby: 2009
Bolo:
Favorit 136L
Audi 5000, US verzia 100-ky, 2,3l, 100kw, full výbava - Dovoz z USA
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“