Stání na chodníku

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1464
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#1 Stání na chodníku

Příspěvek od metju »

měl bych dotaz jestli někdo z vás netuší kolik za to "pomáhat a chránit" dávaj, eventuelně jestli vůbec něco. Co jsem se ptal pár lidí všichni mi řekli že ani nemá cenu na MP chodit... :unknown:
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2415
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#2 Stání na chodníku

Příspěvek od mr1 »

Pokud myslíš pokutu, tak já dostal v BK (ale to je zřejmě extrém) 2000,- CZK. Nesouhlasil jsem, šlo to tudíž na úřad, kde jsem dostal 2100,- CZK. Napsal jsem curyk, že s tím nesouhlasím, a že se jedná o vydírání MP. Seděl jsem v nastartovaném voze před špitálem a čekal na těhotnou manželku, za deště. Jinde prostě stát nešlo, nikde nebylo místo. Nikomu jsem nezavazel, na chodníku bylo ještě tak 1,5m volnýho prostoru (chodci i kočárek mohli v poho procházet). Někdy kolem 24.7 se mám dostavit na úřad a budeme to probírat i s MP. Já jsem se rozhodl, že půjdu tak daleko, dokud to půjde, protože ty hajzly měšťácký už musí někdo zastavit. Co já vím, tak jsou dobří jenom na nasazení boty a měření na výjezdu z obce, metr před značkou.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1464
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#3 Stání na chodníku

Příspěvek od metju »

mr1 píše:Pokud myslíš pokutu, tak já dostal v BK (ale to je zřejmě extrém) 2000,- CZK. Nesouhlasil jsem, šlo to tudíž na úřad, kde jsem dostal 2100,- CZK. Napsal jsem curyk, že s tím nesouhlasím, a že se jedná o vydírání MP. Seděl jsem v nastartovaném voze před špitálem a čekal na těhotnou manželku, za deště. Jinde prostě stát nešlo, nikde nebylo místo. Nikomu jsem nezavazel, na chodníku bylo ještě tak 1,5m volnýho prostoru (chodci i kočárek mohli v poho procházet). Někdy kolem 24.7 se mám dostavit na úřad a budeme to probírat i s MP. Já jsem se rozhodl, že půjdu tak daleko, dokud to půjde, protože ty hajzly měšťácký už musí někdo zastavit. Co já vím, tak jsou dobří jenom na nasazení boty a měření na výjezdu z obce, metr před značkou.
Tak to je docela přehnaný to věřim..koukal jsem zběžně na net a většinou je to domluva, maximálně 2kila... budu vzorný občan a asi se stavim.. věřim že jim udělám radost :D
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 549
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#4 Stání na chodníku

Příspěvek od Pavluňa »

Ja za to dostal botu a ta me stala 500kacek,takze nic hroznyho,ale nase.. to :%)
_________________
Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v. 2011 r.v.2005,Kinetic
Pavluňova galerka :-)

FantomaS40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 56
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 6
Vůz: S40 2.0D '04

#5 Stání na chodníku

Příspěvek od FantomaS40 »

Já jsem to asi před 3 roky při čištění silnic zaparkoval na chodníku na Žižkově. Za chvíli stálo za mnou 10 dalších aut a za hodinu jsme měli všichni za stěračem "pozdrav" od MP. Po předvolání mě ženská chtěla napařit 1000 Kč. Řekl jsem jí, že se zbláznila, že tolik peněz jsem pohromadě nikdy neviděl atd, atd. Nakonec jsem to ukecal na 200 Kč, ale říkala, že tak málo nezaplatil ani řidič z Hradu od prezidenta a ať už koukám zmizet.
PS: umím dobře ukecávat ... zatím jediná pokuta :Yahoo!:
_________________
S40 2,0D, 100kW, 2004, model 2005, man.
V40 D4, 140kW, 2015, man

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#6 Stání na chodníku

Příspěvek od jarek.krizan »

U nás to dávají podle ksichtu. Otřískaný fáčko to mívá za 200 a Volvo i za 2000 kč.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#7 Stání na chodníku

Příspěvek od tnemec »

Asi takhle... pokud tě nechytí přímo v autě nebo tě nevyfotí, jak to tam parkuješ, tak prakticky neexistuje síla, která by ti mohla pokutu přidělit.

Je třeba vědět několik základních věcí
- MP nemá právo předvolat tě k vysvětlení. Má jen právo předvolat tě k zápisu o podaném vysvětlení, které jsi jim nepodal, takže není o čem
- toto je dobré jim s přesnou citací paragrafu sdělit per papír (přesné paragrafy si dohledej na stránkách, které se radami v této oblasti zabývají nebo přímo v zákoně)
- Pakliže už budeš natolik kooperativní, že se dostavíš, probíhá to takto:
(musí tě před jakoukoukoli další konverzací poučit o tvém právu nevypovídat proti sobě nebo osobě, jejíž újmu bys vnímal, jako újmu vlastní (ta pověstná "osoba blízká" mantra to politiků a policajtů). V praxi to maj řešený zalaminovanou kartičkou na stole)
MP: Dobrý den, vy jste řidič vozidla XY:
VV (vlastník vozidla): Ne, já jsem majitel.
MP: Jste nám to tam pěkně zaparkoval
VV: Bohužel já nikoli. Vím s určitou dávkou pravděpodobnosti, kdo to tam mohl zaparkovat, ale musím bohužel odmítnout výpověď.

...
následuje buď několik nátlakových stupňů podle toho, jak se MP vyspal, používají různé "tak se nějak dohodneme" až "ani právníci si nedovolí se na to vymlouvat"... "správní řízení" atd. atp.
...

Je třeba zaklopit uši, nechat tu řeč plynout a asertivně opakovat výše uvedené. Spoléhají na to, že VV vyměkne. Důkazní břemeno je ale na straně policie, tj. pokud nemají fotku z okamžiku, kdy to tam dáváš (nikoli kdy odjíždíš), pak jsou v důkazní nouzi, čili můžou vyhrožovat správním řízením, soudem, štrasburkem nebo pokáráním od V. Klause, ale výsledek je a bude stejný.

Důvod, proč chtějí právo nevypovídat odstranit je jednoduchý. Mohou samozřejmě definovat okruh osob blízkých a vypátrat, že žádná z těchto osob nemohla být v místě, kde bylo auto zaparkováno, ale to je příliš namáhavé a nákladné v kontrastu se závažností přečinu, takže chtějí najít nečestnou zkratku.

Jestli ale mohu radit, zapomeň přes to přese všechno na jakoukoli známku arogance, vypadej jako že se jim strašně snažíš pomoci, ale ... nemůžeš. Bacha na záludné otázky, odpovídej jen stručně a po rozmyšlení, jestli se tou odpovědí nějak nekompromituješ.

Btw. vždy je možné přitvrdit, když budeš chtít zaprotokolovat, že tě policista xy nutí ke křivé výpovědi, ale bacha, tohle je spolehlivě vytočí :-D.

Vše výše uvedené je několikrát zcela úspěšně ověřeno vlastní zkušeností. Neradil bych něco, co bych sám pečlivě neprověřil.
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#8 Stání na chodníku

Příspěvek od yoby »

Jinak první level je samozřejmě odjezd i s lístečkem za stěračem, však on cestou někam uletí. Holt o ničem nevíš .... v 50% to většinou tím končí, pokud to bylo někde kde jsou MP dostatečně vytíženi lidmi, co za nima přijdou sami a dobrovolně.
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#9 Stání na chodníku

Příspěvek od tnemec »

yoby píše:Jinak první level je samozřejmě odjezd i s lístečkem za stěračem, však on cestou někam uletí. Holt o ničem nevíš .... v 50% to většinou tím končí, pokud to bylo někde kde jsou MP dostatečně vytíženi lidmi, co za nima přijdou sami a dobrovolně.
No tak to je snad jasný, že reaguje se až na doporučený dopis... Ale bacha, ten se opravdu bez reakce nesmí nechat. Musíte je poslat do tmy libovolným způsobem, ale musíte.
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: volvo945 B200FT lpg
Bydliště: Karviná

#10 Stání na chodníku

Příspěvek od wigo »

Ahoj, pravdu má tnemec, v případě, že tě nikdo neviděl kdo auto zaparkovat tak se můžeš vymluvit na osobu blízkou. Vím kdo s tím přijel, rád bych to řekl, ale rodina by mi dala.
Pak taky funguje (jak a na koho?)- já vám zaplatím na místě. Pokud strážník řekne částku tak ji nesmí zvyšovat. Dolů s částkou může vždy.No a když začne vypisovat blok tak je třeba říct "Jé já mám mám u sebe jenom sto kč" nebo dvěstě kč. Chce to vždy být v klidu a nehrát frajery.
_________________
Roman

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená
It’s my birthday

#11 Stání na chodníku

Příspěvek od Honza »

wigo píše: "Jé já mám mám u sebe jenom sto kč" nebo dvěstě kč. Chce to vždy být v klidu a nehrát frajery.
Když to bude za kilo tak "Jé já mám jen pětilitr" Drobný asi mýt nebude a já si přece nebudu někde rozměňovat.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#12 Stání na chodníku

Příspěvek od yoby »

wigo píše:Ahoj, pravdu má tnemec, v případě, že tě nikdo neviděl kdo auto zaparkovat tak se můžeš vymluvit na osobu blízkou. Vím kdo s tím přijel, rád bych to řekl, ale rodina by mi dala.
Jenže to není správnej postup se vymlouvat na osobu blízkou, ty pouze máš odmítnout výpověd dle příslušného paragrafu (kde se volně praví že bys způsobil újmu SOBĚ nebo osobě blízké). Nikdy nevíš kde na tebe kouká kamera, která tě může usvědčit ze lži a pouhým odmítnutím výpovědi se po následném usvědčení ničeho nedopouštíš:-).
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3224
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#13 Stání na chodníku

Příspěvek od doktor »

tnemec píše:
MP: Dobrý den, vy jste řidič vozidla XY:
VV (vlastník vozidla): Ne, já jsem majitel.
MP: Jste nám to tam pěkně zaparkoval
VV: Bohužel já nikoli. Vím s určitou dávkou pravděpodobnosti, kdo to tam mohl zaparkovat, ale musím bohužel odmítnout výpověď.
a co když strážník řekne: Jste si jist, že jste v době na tomto místě s vozidlem neparkoval vy sám? Víte pane, na budově naproti je kamera a my máme možnost prověřit, zda-li nám říkáte pravdu.
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#14 Stání na chodníku

Příspěvek od yoby »

2 doktor: přesně, proto viz. muj předchozí příspěvek... prostě odmítnu vypovídat a když mi to dokážou, sklopím uši a zaplatím.
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#15 Stání na chodníku

Příspěvek od tnemec »

doktor píše:
a co když strážník řekne: Jste si jist, že jste v době na tomto místě s vozidlem neparkoval vy sám? Víte pane, na budově naproti je kamera a my máme možnost prověřit, zda-li nám říkáte pravdu.
No a? Když je to pravda (což většinou například v místě bydliště víš s naprostou jistotou, jestli ano nebo ne), splní své důkazní břemeno a pokud bude z té kamery beze vší pochybnosti poznat, že jsi to ty, zaplatíš. Jaká je pravděpodobnost, že ta kamera byla otočená tvým směrem, že je ti vidět do obličeje a zároveň je její rozlišení dostatečné, aby bylo možno zcela vyloučit omyl? Stále platí "in dubio pro reo" neboli "při pochybnosti je pravda na straně obviněného".

Doporučuji větu: "V pořádku. Pokud mi prokážete, že jsem ten přestupek spáchal, rád se podrobím sankci. Z paměti ale nejsem schopen říci s naprostou jistotou, zda jsem to spáchat mohl. Věřím, že mě nechcete vystavit stíhání pro křivou výpověď." (Vždy je to aspoň 6 měsíců po činu, takže nelze po nikom chtít, aby si pamatoval, jestli zrovinka ten konkrétní den parkoval on nebo někdo jiný)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

dab
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 75
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#16 Stání na chodníku

Příspěvek od dab »

Bacha, zákon o MP se změnil. Podle výkladu ministerstva vnitra tě MP může předvolat k podání vysvětlení, ev. tě předvést, když nereaguješ.
_________________
V70 TDi 1999 - Modřinka po JardoviV Jeden dehet vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny zahalí, do oblaku sváže!
Kafe kupuju výhradně tady: http://www.primacafe.cz bo je kvalitní a čerstvě pražené. A máme tam dobrý fórum :D

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#17 Stání na chodníku

Příspěvek od tnemec »

dab píše:Bacha, zákon o MP se změnil. Podle výkladu ministerstva vnitra tě MP může předvolat k podání vysvětlení, ev. tě předvést, když nereaguješ.
Zákon o 273/2008 ze dne 17. července 2008 o Policii České Republiky.

Z hlediska probírané problematiky nás zajímá několik paragrafů:

§61, Odst. 1: Policie může požadovat potřebné vysvětlení od osoby, která může přispět k objasnění skutečností důležitých pro a) odhalení ... přestupku a jeho pachatele...

... a v případě potřeby ji vyzvat, aby se ve stanovenou dobu, popřípadě bez zbytečného odkladu, je-li to nezbytné, dostavila na určené místo k sepsání úředního záznamu o podání vysvětlení.

§61, Odst. 3: ... Osoba může vysvětlení odepřít pouze, pokud by jím sobě nebo osobě blízké způsobila nebezpečí trestního stíhání nebo nebezpečí postihu za správní delikt.

Zákon nestanovuje, jaké má toto odepření mít formu. Tj. pokud vás vyzve PČR, odešlete doporučený dopis na téma "odpírám podání vysvětlení dle zákona 273/2008, §61, Odst. 3" by měl postačit. Tímto zabráníme aplikaci §61, Odst. 5:
§61, Odst. 5: Nevyhoví-li osoba bez dostatečné omluvy nebo bez závažných důvodů výzvě, může být předvedena.

Dále nás zajímá zákon 274/2008, konkrétně ČÁST 3., Změna zákona o obecní policii:

Cituji:
V § 11 odstavec 1 zní: Strážník je oprávněn
a) požadovat potřebná vysvětlení od osoby, která může přispět k objasnění skutečností důležitých pro odhalení přestupku nebo jiného správního deliktu nebo jeho pachatele, jakož i ke zjištění skutečného stavu věci,
b) vyzvat osobu podle písmena a), aby se ve stanovenou dobu dostavila na určené místo k sepsání zápisu o podání vysvětlení,

V § 9 odstavec 1 zní: Nevyhoví-li osoba bez dostatečné omluvy nebo bez závažného důvodu žádosti nebo výzvě podle
odstavce 1, může být předvedena.

Zásadní je, že oproti zákonu O obecní policii č. 553/1991 Sb. se mění slovo "o podaném" na "o podání", což skutečně mění význam o tom dostavení se (stejně jako to bylo a je u PČR), nicméně §11, Odst. 3 ze zákona 553/1991 Sb. zůstává v platnosti, nyní je pouze označen jako odstavec 4.

§11, Odst. 4: Vysvětlení může odepřít pouze osoba, která by jím sobě, svému příbuznému v pokolení přímém, svému sourozenci, osvojiteli, osvojenci, manželu nebo druhu anebo jiným osobám v poměru rodinném nebo obdobném, jejichž újmu by právem pociťovala jako vlastní, způsobila nebezpečí trestního stíhání nebo nebezpečí postihu za přestupek.

Pokud vás tedy vyzve obecní policiie (čili MP), tak odešlete doporučený dopis na téma "odpírám podání vysvětlení na základě zákona 553/1991 Sb. novelizovaného zákonem 774/2008 Sb., dle §11, odst. 4"
Zajímavé je, že zatímco u PČR je volnější definice - hovoří se jen o "osobě blízké", tak u OP se hovoří taxativněji, nicméně pod "osoby, jejichž újmu by právem pociťovala jako vlastní" se také vejde leckdo.

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že neplatí moje tvrzení o tom dopise, který jim připomíná, že nemají právo vyzývat. Naopak platí možnost odepření vysvětlení dle jednoho či druhého zákona / § / Odst., podle toho, zda vyzývá PČR nebo OP. Podle stejných § můžete odepřít vysvětlení i na místě, pokud máte tolik času a volných prostředků, že hodláte vážit cestu až k vyzyvateli.

Nějaké další otázky? 8)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

dab
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 75
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha

#18 Stání na chodníku

Příspěvek od dab »

Pěkně shrnuto :)
_________________
V70 TDi 1999 - Modřinka po JardoviV Jeden dehet vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny zahalí, do oblaku sváže!
Kafe kupuju výhradně tady: http://www.primacafe.cz bo je kvalitní a čerstvě pražené. A máme tam dobrý fórum :D

metju
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1464
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: 940, XC70

#19 Stání na chodníku

Příspěvek od metju »

tnemec píše:Nějaké další otázky? 8)
Myslim, že teď je to jasné všem... díky moc :good:
_________________
V70R (184kW/350Nm) '99, automat, silver metallic
XC940 2,0t (100,6 kW/188,1 Nm) '97, manual, signal red
XC70 D5 AWD (169kW/480Nm) '12, automat, twilight bronze metallic, Polestar
Bylo: XC70 D5 AWD '08, automat, seashell metallic, V70 T5 '01, manual, black stone - S40 2,0T '03, manual, black sapphire met. - S60 2,4T '01, automat, polarctic pearl

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#20 Stání na chodníku

Příspěvek od tnemec »

metju píše:
Myslim, že teď je to jasné všem... díky moc :good:
V rámci tohoto ještě dodávám, že pošlou-li vám fotku z radaru a je-li na té fotce zcela jasně patrný váš ctěný gzicht, je radno se dostavit, přiznat chybu a doufat, že bezvýhradná součinnost obměkčí srdce ruky zákona. Naopak, lze-li o portrétu vznést úspěšnou pochybnost, platí výše uvedený postup.
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“