Vymena prutu anteny Volvo 480

Malé, ale Volvo...
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 3 / Uh. Hradiště
Vůz: 480 ES
Kontaktovat uživatele:

#1 Vymena prutu anteny Volvo 480

Příspěvek od elfdesign »

Nazdar vsichni, rad bych se zeptal jestli nekdo nahodou nema manual, jak vymenit prut vysouvaci anteny na Volvu 480. Motorek mi funguje, tak jsem koupil jen origo novy prut.
/Ebay 21 Liber i s postovnym, kdo bude chtet,poslu odkaz :palec: /
pokousel sem se tomu dostat z vnitrni strany, ale nepodarilo se mi odejmout vsechny plastove
oblozeni z interieru kufru, a vzhledem jejich krehkosti, sem to nechtel delat na silu....
Predem diky za jakekoli info nebo zkusenost!
P.S. vim ze normalni nevysouvaci antena je lepsi :o , ale kdyz uz sem ten prut koupil... :roll:
_________________
V480ES_r.v.1992_white color_full leather

mates
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 382
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Brno / Dolní Kounice
Vůz: Lynk & Co 01

#2 Vymena prutu anteny Volvo 480

Příspěvek od mates »

Čao! Vítej v klubu! Gratuluji k bílému přízraku (teda jestli to autí v avataru je tvoje). Rozhodně potěšíš nejenom mě, když sem hodíš fotky auta+nějaký popis, historii atd. Co se týče tvého dotazu, tak níže posílám nějaké odkazy na šémátka. Osobně bych se možná přimlouval řešit celou sitauci až bude venku tepleji, plasty jsou opravdu křehké a teď v zimě dvojnásob. Jinak, jestli nejde odstranit plast, tak ho určitě drží nějaký šroubek (musíš dobře hledat).
Odkazy:
http://www.v480.estranky.cz/stranka/dokumentacevolvo480
http://web.quick.cz/volvo480club/uvod.htm
viewtopic.php?f=11&t=17070

Jinak chválím, že už při prvním příspěvku máš vzorně vyplněn podpis, bydliště, fotečku... :palec:
_________________
je: Lynk & Co 01 r.v.2022, PHEV - čínské Volvo XC40
bylo: XC90 V8 r.v.2005
bylo: V70 R AWD r. v. 1998
bylo: V480 ES 1,7 r. v. 1988

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha 3 / Uh. Hradiště
Vůz: 480 ES
Kontaktovat uživatele:

#3 Vymena prutu anteny Volvo 480

Příspěvek od elfdesign »

Jasně, ten bílý švihák z obrazku je muj :D. Diky za info,s tim pocasim to je fakt...hlavne dneska :roll: Jinak jestli te zajimaly nejake podrobnosti, tak je to r.v. 1992, sem 5.majitel vozidla tady v CR, koupil sem ho loni v létě od kamarada. Protoze nemam moc casu, tak ho davam "dohromady" postupne...technickou mam čerstvě, spis dolaďuju detaily, takove mouchy / antena, chci zprovoznit čidlo teploměru, ukazatel pásů, podsvětlení ukazatelů větrání,do budoucna predni mlhovky a nový výfuk.../ proste veci, ktere bezprostredne neovlivnuji pojizdnost vozidla.
Kouknu do toho servis. manuálu, treba tu vymenu anteny najdu :o
_________________
V480ES_r.v.1992_white color_full leather
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „300 / 400“