První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#1 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od jarek.krizan »

Tak první hudební sraz proběhl a s ním i premiéra vcelku podařené volvohymny. Později více informací.

gusto
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 532
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: 850 T5 2.0
Bydliště: Nové Zámky

#2 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od gusto »

Ďakujeme za usporiadanie vynikajúcej akcie, nálada bola výborná, guláš ešte lepší!!! :palec:
Prídeme aj nabudúce!!! Ešte raz vďaka! Gusto

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#3 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od jarek.krizan »

Srázek byl velmi slušný i když se projevil nedostatek zvoleného místa a to podceněná velikost restaurace. Bylo to ale vynahrazeno velmi kvalitní produkcí a budeme muset naší skupině sehnat větší prostory. Dokonce byly vytištěné plakáty s pozváním na srázek s poslechem a tancem. Gulášek byl jedinečný a obsluha zaslouží být příkladem.
Mě osobně kazil zážitek ze srazu jen fakt, že nebylo slyšet telefony a že jsem těch hovorů zrovna měl.

libre
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: V40, 2.0i B4204S2, r.v.99, manuál
Bydliště: Zlín

#4 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od libre »

A tady je sice v nízké obrazové i zvukové kvalitě, ale přece zaznamenaný nový song - Dovol si Volvo. V záběru na kytary hrají a zpívají Wroclaw a duri.
Já osobně rozumní jenom tomu Dovol si Volvo. :)

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#5 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od jarek.krizan »

No je fakt, že kvalita je více než mizerná. je to něco jak já se pokoušel natočit Tarju Turunen na telefon.

Wroclaw

#6 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od Wroclaw »

Libre, ty jsi to točil na telefon? Tak už vím, proč jsi nám nešel pomoci zazpívat refrén....................... :D Také děkujeme našim slovenským přátelům za návštěvu. Doufám, že jste všichni dorazili domů v pořádku, protože nad ránem bylo na silnicích hezky kluzko...................

For Jarda - paní majitelka je nám ochotna rezervovat hospůdku a parkoviště před "Pípou" pro naše Volvo účely. Další větší parkoviště je pravidelně prázdné o víkendech před Teplárnou v Otrokovicích, takže Tvůj návrh vícedenního minisrazu je hodně reálný. A po pátečním sessionu máme jistotu, že se o zábavu vzájemně můžeme dělit až do rána. Revue by jsem nazval: " A možná přijde i Pekelník"!!!! :palec:

For Gusto: Jaké bylo ubytování? Je možno jej doporučit případným přátelům severních vozů?

libre
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: V40, 2.0i B4204S2, r.v.99, manuál
Bydliště: Zlín

#7 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od libre »

Nn, to je nahrané na foťák, ale bez světla to prostě nemá tu správnou kvalitu aspoň obrazu. Aspoň nějakou dokumentaci tohoto počinu jsem pořídit musel. :)

gusto
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 532
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: 850 T5 2.0
Bydliště: Nové Zámky

#8 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od gusto »

4Wroclav: Radi prídeme aj nabudúce. Ubytovanie v Jezerce bolo OK, soc. zariadenie na izbe, FTV, síce bez dialkového ovládania a s tromi naladenými stanicami :) ,ale za 510.- peňazí pre dvoch to bolo super!

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#9 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od jarek.krizan »

gusto , ze kterých N zámků jsi ? jak jsem se díval na mapu, pokud bych bral v úvahu ty nejbližší, tak je to i tak daleko.
Jo a příště snad víc pokecáme, tentokrát bylo nějak málo příležitostí.

gusto
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 532
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: 850 T5 2.0
Bydliště: Nové Zámky

#10 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od gusto »

Som z N. Zámkov medzi Nitrou a Komárnom. Je to asi 180km do Otrokovíc. Za necelé tri hoďky výletným tempom sa to dá zvládnuť. Tiež dúfam, že nabudúce lepšie pokecáme. :)

Wroclaw

#11 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od Wroclaw »

Cesta je to dlouhá, ale po hezkých silnicích.............Vzpoměl jsem si na Vás, když jsem ráno viděl tu ledovku, ale zdá se, že jste dorazili domů v pořádku.
Také doufám, že příště dokončíme poslech Ťochových příběhů, když u Vás na jihu jezdil s kombajnem v rámci družebné výměny tehdejších JZD - JRD . :D To stálo za to...........................

gusto
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 532
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: 850 T5 2.0
Bydliště: Nové Zámky

#12 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od gusto »

Keď sme vyrážali, tak už nebol ľad na cestách, lebo sme si trochu pospali ;-) ,ale pri Hlohovci nás skoro zafúkalo, taká snehová metelica sa spustila!!! Tie príbehy boli fantastické, ale ja to poznám aj od môjho otca - tiež nám sem-tam porozpráva zážitky z moravských výletov. On tam bol dokonca na vojne, v Holešove a v Prostějove u výsadkového vojska.

duri

#13 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od duri »

Tak jsem si přečetl, jak se vám líbilo v Otrokovicích U Zlaté pípy. Jsem rád, že chutnal guláš, děkuji všem za pochvalu. Pravda, prostory hospody nejsou nic moc, slabá kapacita míst, ne nejlíp fungující vzduchotechnika, akusticky hrozná místnost a ta děsná kapela... Teda já... Všem muzikantům se omlouvám!

Wroclaw

#14 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od Wroclaw »

Gulášek Tebou uvařený byl excelentní......................tudíž, vše odpuštěno!!!!
Ale na druhou stranu je pravda, že krev z uší mě už dlouho netekla. :D :D :D Dělostřelecká divize v plné palbě je proti Tobě "nuda, nuda, šeď, šeď".............. :palec:

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#15 První poslechově taneční minisraz Zlín - Otrokovice

Příspěvek od jarek.krizan »

teda guláš byl opravdu super. Být vyspaný, neutahaný z práce a nemuset vstávat v sobotu do práce, tak bych si to užil líp.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“