nestartuje...

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4
Registrován: 16 roků 1 měsíc

#1 nestartuje...

Příspěvek od pierco »

Dobry mam na Vas jednu prosbu.Mam problem so startom,Mam 850 20v automat a dnes mi zdochlo startovanie.Baterka je ok starter toci ked mu pri pokuse skusim pridat plyn snazi sa to naskocit,ale akoby chytali iba 2 valce.Kupil som nove sviecky,pri vyberani starych som si vsimol,ze jedna bola od oleja.Pozeral som aj trysky a benzin to dava aj iskru,len netusim kde moze byt inde problem.Prosim pomozte mi uz si neviem rady a mam to auto velmi rad nerad by som on prisiel.Za kazdu odpoved Vam vopred dakujem....

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2 nestartuje...

Příspěvek od Honza »

pierco píše:Dobry mam na Vas jednu prosbu.Mam problem so startom,Mam 850 20v automat a dnes mi zdochlo startovanie.Baterka je ok starter toci ked mu pri pokuse skusim pridat plyn snazi sa to naskocit,ale akoby chytali iba 2 valce.Kupil som nove sviecky,pri vyberani starych som si vsimol,ze jedna bola od oleja.Pozeral som aj trysky a benzin to dava aj iskru,len netusim kde moze byt inde problem.Prosim pomozte mi uz si neviem rady a mam to auto velmi rad nerad by som on prisiel.Za kazdu odpoved Vam vopred dakujem....
Jo chlapče když ani nevíme odkud jsi a v podpisu ti chybí přesný popis auta, tak to se blbě radí.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“