S 70 - vybita baterka

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#26 S 70 - vybita baterka

Příspěvek od Lachtan »

"Komu není rady, tomu není pomoci aneb, každý svého štěstí strůjcem jest" - jak by řekla teta Kateřina... :roll: :roll: :roll:


... proč se vlastně ptáš, když nechceš slyšet odpověď ???
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 295
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Vůz: S70 2,5T
Bydliště: Banska Bystrica, Slovensko

#27 S 70 - vybita baterka

Příspěvek od Tomas BB, SK »

Lachtan píše:"Komu není rady, tomu není pomoci aneb, každý svého štěstí strůjcem jest" - jak by řekla teta Kateřina... :roll: :roll: :roll:


... proč se vlastně ptáš, když nechceš slyšet odpověď ???
Pretoze som nedostal odpoved na otazku, comu moze vadit, ak budem mat 24 hodin klucik v polohe I a nebude bezat motor. Dovody nie su podstatne. Neriesim preco to chcem takto ani odpovede na otazky co vsetko mam v aute v neporiadku a co moze baterku vybijat. V tom mam jasno ...

Tot vsjo....
_________________
Volvo S70 2,5T, B5254T, '98 najeto cca 160 tis km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1283
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#28 S 70 - vybita baterka

Příspěvek od Dural8 »

Tomas BB, SK píše:
Dural8 píše:Zkus si občas někdy přečíst co jsem napsal a k čemu jsem odpovídal, myslím že to bylo zřejmé.

Inac dnes som meral spotrebu auta naprazdno, ked som nemal zapnuty pas (nesvietili panacikovia na strope - viz predchodzie prispevky) - 0,2A - urcite je teda nieco zle a budem to musiet cele odpojit (tato kontrolka mi vobec nechyba) - poradi niekto kde,co ako? (cely system tej kontrolky aj s relatkom ak to dake ma, kde to najdem, ktory vodic prerusit ...)

Po zapnuti pasu - 0,01A coz je myslim OK

= moje rada na to je ( bez ohledu na to co chceš a nechceš udělat s nabíječkou a motobaterkou ) :

Vykašli se na nějaký přepojování a odpojování čehosi a najdi, nebo nech najít, závadu která Ti způsobuje neúměrné vybíjení baterie!
Tu odpojíš něco a zítra se k tomu přidá z ničeho nic po vypnutí klíčku svítící pravé potkávací světlo. Zase ho odpojíš? Eh to asi ne.
zavada je jiz objevena. Jmenuje se Jakub, stari 2,00 let. Umi ovladat vsechny ovladace (zrcatka, okna, klima, rozvody vzduchu, svetla, palubak, radio ...)

Pasy do toho netahaj, nema to s tym suvis. 0,01 A, to je za 100 hodin (4 dni) je to 1 Ah co baterku urcite nevybija.

Asi tato debata nema zmysel ...
Asi opravdu nema zmysel, protože jestli někdo napíše, že odomykanie S70 klučikom mu pripadá totálne nestylové a místo toho, mu pripadá totálne stylové mít zapnuté pásy když v autě nikdo nesedí, do toho vedoucí šlauch aby se to řádně nabíjelo ( spíš nevybíjelo ) s klíčkem v zapalování, tak je borec. A na takovýho borca já nemám, sorry.
Neznám odpověď na Tvojí otázku, odpovídám na něco jiného, pokud jsi to nepochopil. Tvoje otázka pro změnu mě připadá bezpředmětná a jestli místo totálně nestylového odemykání nezačneš řešit závady v elektroinstalaci, třeba jednou přijdeš k ohořelému vraku a poznáš...ne že bych Ti to přál :?
A svádět všechno na kluka hrajícího si v autě když máš odběr v klidu 0,2A mi nepřijde jako nějaká výmluva či řešení závady, která očividně existuje. No nic, nechám toho. Měj se.
_________________
V60 D4
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“