kristalovy koule ven!

Pro sedmy a devítky
  • Autor
  • Zpráva
Dad
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 39
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#1 kristalovy koule ven!

Příspěvek od Dad »

obcas, rekneme jednou za tri ctyri dny, nekdy i casteji, sebou motor skubne jakoby se na okamzik zastavil, ale dost tvrde. Ale vzapeti jede dal jakoby nic. Na plyn i na benzin.

Mimoto mi (zatim dvakrat, naposledy pred ctrnacti dny), po startu, za studena, motor "houpal" na volnobeh (jako ze chcipne, to mu pocitac nedovolil tak pridal, a takhle furt dokola), a zaroven nechtel do otacek. Jak se trochu ohral tak to preslo.

Vite co tomu je? Je to rozbity?
_________________
960 sedan, 91, 3.0 benzin/LPG, 210k Km

Dad
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 39
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#2 kristalovy koule ven!

Příspěvek od Dad »

update: za mesicne noci po dvouhodinovym stani auto odmitlo jet. Nastartovalo, ale pri kazdym pokusu pridat zdechlo. Pri dalsich pokusech se rozsvitila lambda, pozdeji zacal houpat az chcipat i volnobeh.
Druhej den za svetla jsem zkontroloval sani, prohlid konektor od vahy vzduchu, nastartoval a odjel. Vsecno v poradku, az na svitici lambdu.
Marrovi diagnostika rekla ze "chybny udaje z vahy vzduchu". Po smazani chyby se auto chova zas jak predtim.
Takze ja ted muzu za 10k koupit novou vahu vzduchu, ale nechce se mi, protoze si nejsem jistej ze problem je vazne v ni - neda se tohle nejak promerit a zjistit tak jestli vaha vazne odchazi, nebo je problem jinde? A jak nejlepe?
_________________
960 sedan, 91, 3.0 benzin/LPG, 210k Km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 53
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha

#3 kristalovy koule ven!

Příspěvek od johnyS60 »

Dad píše:update: za mesicne noci po dvouhodinovym stani auto odmitlo jet. Nastartovalo, ale pri kazdym pokusu pridat zdechlo. Pri dalsich pokusech se rozsvitila lambda, pozdeji zacal houpat az chcipat i volnobeh.
Druhej den za svetla jsem zkontroloval sani, prohlid konektor od vahy vzduchu, nastartoval a odjel. Vsecno v poradku, az na svitici lambdu.
Marrovi diagnostika rekla ze "chybny udaje z vahy vzduchu". Po smazani chyby se auto chova zas jak predtim.
Takze ja ted muzu za 10k koupit novou vahu vzduchu, ale nechce se mi, protoze si nejsem jistej ze problem je vazne v ni - neda se tohle nejak promerit a zjistit tak jestli vaha vazne odchazi, nebo je problem jinde? A jak nejlepe?
V prahe ma takuto diagnostiku p. Hrdlicka - ma sidlo vedla toyoty vo vysocanech. za 1000 czk ti spravi komplet diagnostiku. specialne lambdu asi za menej...lambda vydava v pravidlenych casovych intervaloch impulzy - on tam ma podla aut ich hodnoty a vie ti povedat, ci uz je v cudu alebo nee. cislo na neho je 0603422882. v tom softe ma vsetko, mne diagnostikoval americku toyotu, ktora sa ani nedovazala do EU...vystrachal to tam:). na volvo si myslim bude mat tiez udaje.
_________________
S 60,2002,social 125kw motour,antracit metla a bezovy vnitrek

Dad
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 39
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#4 kristalovy koule ven!

Příspěvek od Dad »

V prahe ma takuto diagnostiku p. Hrdlicka - ma sidlo vedla toyoty vo vysocanech. za 1000 czk ti spravi komplet diagnostiku. specialne lambdu asi za menej...lambda vydava v pravidlenych casovych intervaloch impulzy - on tam ma podla aut ich hodnoty a vie ti povedat, ci uz je v cudu alebo nee. cislo na neho je 0603422882. v tom softe ma vsetko, mne diagnostikoval americku toyotu, ktora sa ani nedovazala do EU...vystrachal to tam:). na volvo si myslim bude mat tiez udaje.
Diky, zkusim
_________________
960 sedan, 91, 3.0 benzin/LPG, 210k Km
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900 - opravy“