LED v interiéru

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Burda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 37
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno, Czech republik
Kontaktovat uživatele:

#1 LED v interiéru

Příspěvek od Burda »

Ahojte

Neb do kufru ted nakládám ledacos a dvě děti tam toho dokáží požadovat značně, už mě unavila "slabá sulfitka" a nasadil jsem technologii co používám i jinde.

Z nějakého outdorového světla mi zůstal 3W Luxeon což je necelých 90LM bílého světla o teplotě 5500K (denní světlo).

Stačilo vzít kousíček chladiče, rezistor a je vystaráno. Koukněte na fotky. Ne že bych se chlubil bincem v kufru, srovnejte se světlem ve zbytku interiéru.
_MG_6238s.jpg
_MG_6238s.jpg (72.25 KiB) Zobrazeno 1303 x
_MG_6237s.jpg
_MG_6237s.jpg (76.4 KiB) Zobrazeno 1301 x
Zamlouvá ? Mimo jiné takové drobné výhody jako životnost 50tis hodin a menší spotřeba. Asi brzo zamořím ledkama zbytek auta:)
_________________
V70 2.5 (D5252T) TDI 1999

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 341
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#2 LED v interiéru

Příspěvek od Peťo-goalie »

presne nad tymto uvazujem mam pocit ze tie ziarovecky svieta dost chabo.. Ako si to tam zapojil neodfotis tu ledku ako to tam mas spravene prosim Ta?

Burda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 37
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno, Czech republik
Kontaktovat uživatele:

#3 LED v interiéru

Příspěvek od Burda »

goalie píše:presne nad tymto uvazujem mam pocit ze tie ziarovecky svieta dost chabo.. Ako si to tam zapojil neodfotis tu ledku ako to tam mas spravene prosim Ta?

Jojo vyfotím, v podstatě nic světoborného rezistor sériově zapojený s diodou. Dioda na kousku hliníkového chladiče, to celé zespodu strčené pod měděný pásek který v tom světle je.
_________________
V70 2.5 (D5252T) TDI 1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 384
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: Volvo V60 Polestar (MY2013)
Bydliště: Nitra

#4 LED v interiéru

Příspěvek od BaDDog »

Myslím že predávaju aj LEDky namiesto tých sulfitiek... kamarat take neco kupoval..
_________________
Volvo V60 / D4 (D5204T3) / TF-80SC / MY2013 / R-design / Polestar (Rebel Blue)

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#5 LED v interiéru

Příspěvek od jou81 »

LEDky jsou fajn, ale mnohem lepsi jsou 12V neony co se davaji do bedny PC, mel jsem je v Primere pod sedackama, v kastliku i v kufru :-) Viz http://www.kupauto.unas.cz - pro pripadne kupce bacha, pan stocil kilometry o pulku, na 120tis a zahodil servisku, rekl to osobne do telefonu kdyz se ho kamarad ptal - proste ***** :?
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 384
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: Volvo V60 Polestar (MY2013)
Bydliště: Nitra

#6 LED v interiéru

Příspěvek od BaDDog »

jou81 píše:LEDky jsou fajn, ale mnohem lepsi jsou 12V neony co se davaji do bedny PC, mel jsem je v Primere pod sedackama, v kastliku i v kufru :-) Viz http://www.kupauto.unas.cz - pro pripadne kupce bacha, pan stocil kilometry o pulku, na 120tis a zahodil servisku, rekl to osobne do telefonu kdyz se ho kamarad ptal - proste ***** :?
Neony su fajn... videl by som to skor pod palubovkou... ako je osvetlenie nôh... ;-) ...ostatne by som ale už volil len tie LEDky...
_________________
Volvo V60 / D4 (D5204T3) / TF-80SC / MY2013 / R-design / Polestar (Rebel Blue)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“