Kód

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#1 Kód

Příspěvek od Boss »

Nazdar všetci.
Môže mi niekto poradiť ? Menil som regulátor napätia a samozrejme som odpojil batériu. Nemám kód k rádiu a počítal som s tým, že si ho potom budem musieť zohnať. A pretože najbližší servis je Euromotor v B.Bystrici, tak som sa obrátil tam. "Veľkí odborníci" potrebujú k VIN-ku ešte typ rádia ( O.K. ) a farbu ( tiež O.K. ). Ale že potrebujú SN ( číslo, ktoré je na boku a čo znamená, že treba rádio vybrať ), tak to ma dorazilo ( o.i. pýtajú za to 500,-Sk a nie je to na počkanie ??? ).
Nevie mi niekto poradiť o rýchlejšom a lepšom spôsobe získania kódu rádia?
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#2 Kód

Příspěvek od dali »

Rádio vyndáš bez problémů. Když jsem kdysi potřeboval kód já, zjistil mi ho cz dealer zadarmo.

dod
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 297
Registrován: 18 roků 1 měsíc
Bydliště: SK, St. Lubovna

#3 Kód

Příspěvek od dod »

Boss píše:Nazdar všetci.
Môže mi niekto poradiť ? Menil som regulátor napätia a samozrejme som odpojil batériu. Nemám kód k rádiu a počítal som s tým, že si ho potom budem musieť zohnať. A pretože najbližší servis je Euromotor v B.Bystrici, tak som sa obrátil tam. "Veľkí odborníci" potrebujú k VIN-ku ešte typ rádia ( O.K. ) a farbu ( tiež O.K. ). Ale že potrebujú SN ( číslo, ktoré je na boku a čo znamená, že treba rádio vybrať ), tak to ma dorazilo ( o.i. pýtajú za to 500,-Sk a nie je to na počkanie ??? ).
Nevie mi niekto poradiť o rýchlejšom a lepšom spôsobe získania kódu rádia?
skus zavolat do inych servisov volvo, mali by ti to zistit aj z vinu,ked nebude funkcny ten kod tak budes musiet vybrat radio a opisat to SN...
_________________
je S80/T6 2.8biT 200kW r.2000 - po chipe cca 300 hp :)
je V50 2.0D r.2006 s gps
bolo V40/2.0T r.98, V40/1.9TD r.97, V40/1.8-16V r.98 a 340/1.6D r.84
http://www.volvoklub.sk

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#4 Kód

Příspěvek od Boss »

Dík za rady.
Mne samému to nedalo a skúsil som zavolať do Bratislavy, kde nerobil technik, ktorý má také veci na starosti a mal som zavolať na druhý deň, keď bude v práci. Zaujímavé, ale vyzeralo to nádejne. Potom som brnkol do Trnavy, kde mi technik povedal, že je to bezplatne, stačí VIN a nadiktoval mi e-mailovú adresu. Poslal som VIN a pre kontrolu aj údaje o aute.
!!! O 10 min mi volal naspäť ( samozrejme, po obdržaní mailu ) a nadiktoval mi kód rádia po telefóne ( elektronicky nechcel )!!!
Týmto chválim trnavský servis ( iné skúsenosti s ním nemám ) a vážne uvažujem, že keď budem v koncoch a ostane nevyhnutné navštíviť značkový servis, pôjdem do Trnavy.
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 300
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Vůz: C 70

#5 Kód

Příspěvek od LADA11 »

podle VIN se da o aute zjistit uplne vse...bratranec ma mercedes a na jakych si strankach zada sve VIN a o aute se dozvi naprosto vse, treba i takovou prkotinu jako ze puvodni majitel si nepral znak na zadni kapotu...skoda ze nejsou takove stranky o volvu. :(
_________________
Volv

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#6 Kód

Příspěvek od Boss »

Máš pravdu. Mal som viac žabožrútov aj Audinu, všetko z Nemecka a tiež sme veľa vecí zisťovali cez VIN. V databáze je úplne všetko, takže ma veľmi prekvapil prístup fy Euromotor Banská Bystrica. No, nakoniec, nie všetci robíme všetko rovnako ( dobre? ).
Chcel som len upozorniť na "kvality" uvedenej spoločnosti. A čo som sa dozvedel aj od iných aj ohľadne servisu, tak majú podobné skúsenosti.
Kvalite zdar!
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“