1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
FTN
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 174
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Vůz: SAAB 9000
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

#1 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od FTN »

Tak já myslím, že se to podařilo i když účast byla slabá...
4x 480
2x V40
1x C70

Foto zde: http://www.flyshare.cz/2976,Sraz_V480.zip
Přílohy
V480.jpg
V480.jpg (61.21 KiB) Zobrazeno 2216 x

Jiri.T
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 910
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Žďár nad Sázavou

#2 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od Jiri.T »

Copak o to, akce začala i probíhala docela fajn. Ovšem, když už jsem se trmácel takovou dálku, spojili jsme to s prohlídkou Konopiště. No a tady se to docela pokazilo.
Pár kiláků před Benešovem mě s zatáčce skoro sestřelila žlutá filcka, naštěstí to odneslo jen zrcátko viz. foto. No ale skoro se mi tomu nechtělo věřit po tom, jak jsem se protahoval skoro škarpou a jaká to byla pecka. Kolena se mi klepaly ještě půl hodiny.
Chlapík na nic nečekal, ani nezpomalil a zdrhal. Tak jsem začal sbírat plasty, a omotávat zrcátko "na dojetí". Kupodivu asi po 10 min. se najednou objevila filcka, asi se mu to rozleželo a taky myslím, že mě pozoroval z kopce a viděl, že neodjíždím a dostal bobky, co se stalo. No přijel, říkal, že dostal žihadlo a zkroušenej, že by mu člověk dal ještě korunu.
Musím říct, že mi to taky dost pomohlo, protože jezdit s pocitem, že můžu kdykoli potkat nějakýho hajzla, který se ani neobtěžuje zjistit, co způsobil :cry: :?
No takže jen doufám, že to na pojišťovně nezatluče a kontaktovat Forcese :poc:
Přílohy
zrcatko.jpg
zrcatko.jpg (52.2 KiB) Zobrazeno 2147 x

anonym

#3 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od anonym »

Jiri.T píše:Copak o to, akce začala i probíhala docela fajn. Ovšem, když už jsem se trmácel takovou dálku, spojili jsme to s prohlídkou Konopiště. No a tady se to docela pokazilo.
Pár kiláků před Benešovem mě s zatáčce skoro sestřelila žlutá filcka, naštěstí to odneslo jen zrcátko viz. foto. No ale skoro se mi tomu nechtělo věřit po tom, jak jsem se protahoval skoro škarpou a jaká to byla pecka. Kolena se mi klepaly ještě půl hodiny.
Chlapík na nic nečekal, ani nezpomalil a zdrhal. Tak jsem začal sbírat plasty, a omotávat zrcátko "na dojetí". Kupodivu asi po 10 min. se najednou objevila filcka, asi se mu to rozleželo a taky myslím, že mě pozoroval z kopce a viděl, že neodjíždím a dostal bobky, co se stalo. No přijel, říkal, že dostal žihadlo a zkroušenej, že by mu člověk dal ještě korunu.
Musím říct, že mi to taky dost pomohlo, protože jezdit s pocitem, že můžu kdykoli potkat nějakýho hajzla, který se ani neobtěžuje zjistit, co způsobil :cry: :?
No takže jen doufám, že to na pojišťovně nezatluče a kontaktovat Forcese :poc:

Hmm, tak to jsi měl veselou sobotu :roll:
A Konopiště dobrý??

Jiri.T
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 910
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Žďár nad Sázavou

#4 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od Jiri.T »

háša píše:Hmm, tak to jsi měl veselou sobotu :roll:
A Konopiště dobrý??
Tam už super, za chvíli jsem to rozchodil po parku :palec:

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1057
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#5 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od Sibr »

Jiri.T píše: Tam už super, za chvíli jsem to rozchodil po parku :palec:
Hlavně že to dobře dopadlo :palec: ;-)
Já dnes cestou z Rabině odbočil u Shellky nad Slapama směr Beroun nechtěl jsem se táhnout kolem vody v koloně.
No a když jsem vyjížděl z Berouna tak jsem dojel autobus a táhl se za ním všema úžasnejma zákrutama co za Berounem jsou,
když se ukázala rovinka a bylo volno tak sem na to šlápnul a začal předjíždět no a když sem byl asi v půlce busu tak se semnou trhla krajnice :shock: :mad: lehce sem jí přišláp a lehounce pohnul volatnem a elegantně se vrátil na silnici.
No potom jsem se slušně spotil když mi došlo jak jsem musel tu krajnici zvorat a hlavně pohled na ty kmeny a hlubokou škarpu, no tfuj

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1057
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#6 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od Sibr »

Jo a ta moje svině v neděly chytla (nabil jsem baterku nabiječkou kterou jsem zakoupil s mapu při cestě na sraz), nechápu proč se jí přes kabely nechtělo :?
Přihazuji nějaká fota ze snahy o odjezd :D
Přílohy
Start2.JPG
Start2.JPG (83.87 KiB) Zobrazeno 2062 x
Start.JPG
Start.JPG (104.86 KiB) Zobrazeno 2060 x

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1057
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#7 1. jarní sraz Volvo480 16.6.2007

Příspěvek od Sibr »

Ještě jsem pořídil nějakou tu fotku před odjezdem, aby bylo vidět co přijet mělo ale nemohlo :? nebo nechtělo :evil:
Taky jsem neměl dodanou mřížku :oops: takže kdyby chytla přijel jsem tak o půl hoďky později.
Přílohy
Cumak.JPG
Cumak.JPG (117.28 KiB) Zobrazeno 2058 x
Zadek 480.JPG
Zadek 480.JPG (119.56 KiB) Zobrazeno 2056 x
PZ kolecko.JPG
PZ kolecko.JPG (66.27 KiB) Zobrazeno 2052 x
Chladič.JPG
Chladič.JPG (71.29 KiB) Zobrazeno 2055 x
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“