LPG Prins VSI

Vše okolo plynu.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 4 roky 3 měsíce
Bydliště: Kačerov
Vůz: pár VW a FORD (což je v podstatě Volvo)

#51 LPG Prins VSI

Příspěvek od andydas »

Hájčus píše:
andydas píše:přidávám pozitivní zkušenost s p. Rezkem. :good:
ochota , rychlost.

http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=55&t=109685&p=1743820#p1743820
Paráda, to mě těší! :beer: :good: Kolik hodin to zabralo?
odvezl jsem mu to ve čtvrtek brzo ráno, klíče jsem nechal na vrátnici.
musel jsem odjet na dva dny pryč.
říkal, že dorazí do dílny cca v devět a po jedenáctý volal, že je hotovo.

Hájčus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 2367
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Chomutov / Praha 13
Vůz: MB CLA

#52 LPG Prins VSI

Příspěvek od Hájčus »

Díky! :good:
_________________
MB CLA coupe MY22; HONDA Africa Twin 1100 A.S. // MB CLA Shooting Brake 2021
R.I.P.: XC90 2.5T, S-Max 2.2 13 a V70T6 AWD 08 a S60 2.4 01 a 480ES 1.7 Paris ed. 91 a Mini Cooper 1.3 87 a A3 3.2 06 a Honda 900RR Fireblade a Honda 1100XX Blackbird a... Trabant :)

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 3618
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#53 LPG Prins VSI

Příspěvek od Deshi »

Tenhle odkaz přestal fungovat - stránky nefunkční, nevíte, co se děje?
http://www.autoatc.cz/akce/4/servis-a-revize-lpg-prins
_________________
Volvo S80 01/2007, 3,2 175kW AWD automat, Summum
Volvo XC70 10/2007, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum
Volvo XC90 08/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

bylo:
Volvo V40 07/2002, 1,9D 75kW manuál, Sport

Hájčus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 13
Příspěvky: 2367
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Chomutov / Praha 13
Vůz: MB CLA

#54 LPG Prins VSI

Příspěvek od Hájčus »

Deshi píše: 23 dub 2020 18:32 Tenhle odkaz přestal fungovat - stránky nefunkční, nevíte, co se děje?
http://www.autoatc.cz/akce/4/servis-a-revize-lpg-prins
vím, firma šla do konkurzu. na dané lokalitě je nyní nějaký pofidérní bazar s auty. dle toho vypadají i webovky...

každopádně o pár příspěvků výše máš kontakt na pána z Prahy, co Prins servisuje, má i Prins diagnosstiku a je cajk.
_________________
MB CLA coupe MY22; HONDA Africa Twin 1100 A.S. // MB CLA Shooting Brake 2021
R.I.P.: XC90 2.5T, S-Max 2.2 13 a V70T6 AWD 08 a S60 2.4 01 a 480ES 1.7 Paris ed. 91 a Mini Cooper 1.3 87 a A3 3.2 06 a Honda 900RR Fireblade a Honda 1100XX Blackbird a... Trabant :)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1282
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#55 LPG Prins VSI

Příspěvek od Dural8 »

Já už to tu někde psal, ale moje zkušenost s p. Rezkem nebyla pozitivní. Tedy do té doby, dokud jsem neprozřel a to až u Greenfuela v Brně. Měl jsem S60 s Prinsem z Brna, tehdy začínal a byl jedinej v Čr co to mohl dělat (p. Rezkovi jsem pochopil Prins sebral licenci, anebo to do té doby dělal bez ní - nevím, ale vím, že ještě na stránkách měl zbytky Prinsu, ale na zavolání mi řekl, že Prins mi nezamontuje, že nemůže - bavíme se o roku 2008).
Nechal jsem tedy plyn namontovat v Brně a v pohodě si jezdil. Někdy třeba po 80t km se rozsvítila kontrolka, zavolal jsem do Brna že bych přijel a byl jsem odkázán na p. Rezka, že navázali užší spolupráci a že mi to opraví on, alespoň nebudu muset z Prahy do Brna (to bylo někdy 2010-2011). Byl jsem tam na 3 návštěvách a výsledkem bylo, že jsem skončil v Brně, hned popíšu proč. Tam jsem se dozvěděl, že mám něco odpojeného v systému a LPG jezdí na chudou směs, že to musel odpojit p. Rezek (zaslepeno - tedy neupadnuto) a že to mu výslovně do telefonu zakázal. Asi nepočítal, že do Brna jen tak zajedu a náhodou se tím zkontroluje jeho práce. No, nebyl jsem rád.
Do toho Brna jsem se vypravil jenom proto, protože jsem z toho neměl dobrý pocit, nebyl vyřčen jasný ortel co to způsobovalo. Takže náhoda chtěla tomu, že jsem debilitou někoho jiného neřešil problémy způsobené provozem na chudou směs, které mohou být zásadní...
Kdyby vás někoho zajímalo, čím to bylo způsobené, tak nedokážu odpovědět, akorát že se vše zapojilo zpět jak bylo původně a nahrála se aktualizace SW do ŘJ plynu. Od té chvíle zase vše fungovalo perfektně.
Z toho jsem si udělal obrázek, že pořád platí důvěřuj, ale prověřuj a byť kvituji, že jsem u p. Rezka mohl celou dobu být a v podstatě se zúčastnit bádání i telefonování do Brna, prostě všeho okolo mého auta, tak tím, že nakonec udělal věc, o které se bavili a to úplně jinak, než se bavili a bylo mu porazeno, ještě k tomu směrem do problémů a nechal mě s tím odjet jakože v pořádku, tím si u mě připsal hodně negativních bodů.

Vono až by se to odpravilo, tak bych totiž akorát nastoupil kolečko "za to může plyn x ne za to může motor že už má 280t km a co by jste chtěl pane" a tak...známe jak to je. Takhle jsem tomu předešel. Ne jeho zásluhou.
Nikoho nepomlouvám, jenom sepisuju fakta uceleně, tak jak jsem si je poskládal v hlavě "po akci".
_________________
V60 D4

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12980
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#56 LPG Prins VSI

Příspěvek od raolsa »

Mohl by to dělat snímač tlaku plynu,nebo MAF senzor. Ale je divný že ti probliknou ty kontrolky.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „LPG + CNG + E85 a ostatní“