Druhý čakovický astronomický kombajnový grilovací minisraz

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Marek Vild
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 183
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha 4

#26

Příspěvek od Marek Vild »

Já to říkal, že to schytám. :lol: :lol: :lol:

George
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 65
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha (+SU)

#27

Příspěvek od George »

jojo píše:... v hospodě, ve který nám ani nechtěli dát k pivu sklenice. :evil:
Musím se maličko zastat minihospůdky u 7 kulí, bo měli po zavíračce, a v lokále poslední dva štamgasty - takže jsme taky mohli utřít a rozpustit to. A sklenice na přání ? No bóže, vždyť je obratem stejně přinesla :roll: Hlavně že jsme se ohřáli, ne ?

Pablo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 275
Registrován: 20 roků
Bydliště: Praha

#28

Příspěvek od Pablo »

George píše:
jojo píše:... v hospodě, ve který nám ani nechtěli dát k pivu sklenice. :evil:
Musím se maličko zastat minihospůdky u 7 kulí, bo měli po zavíračce, a v lokále poslední dva štamgasty - takže jsme taky mohli utřít a rozpustit to. A sklenice na přání ? No bóže, vždyť je obratem stejně přinesla :roll: Hlavně že jsme se ohřáli, ne ?
...to tedy bodlo!!! :lol: P.

kajdamajda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 77
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Chudolazy
Vůz: V40 1997 1.9TD V70 1997 2,4 10V

#29

Příspěvek od kajdamajda »

George píše:
kajdamajda píše:...NĚJAKÝ ASTROLOGICKY HODNOTNÝ ÚKAZ
???? stydím ... horoskopy fakt neumím :oops:
asi budeš muset zajít za Kludskou nebo Baudyšem, ode mne by to byl těžký amatérismus ... :lol: :lol:
Já jsem chtěl napsat ASTRONOMICKY, ale N jsem našel na klávesnici až dneska :D :D :D ale už ho umím, hele NNNNNNNNNMBHGVNNNNNHGGFJN. Ještě to vypiluju :D

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#30

Příspěvek od Jarda S40 »

kajdamajda píše:
George píše: ???? stydím ... horoskopy fakt neumím :oops:
asi budeš muset zajít za Kludskou nebo Baudyšem, ode mne by to byl těžký amatérismus ... :lol: :lol:
Já jsem chtěl napsat ASTRONOMICKY, ale N jsem našel na klávesnici až dneska :D :D :D ale už ho umím, hele NNNNNNNNNMBHGVNNNNNHGGFJN. Ještě to vypiluju :D
Chápu tě, ono je až dole takový skovaný :lol: :lol: :lol:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 93
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Oelsnitz / Vogtland
Vůz: 960 B6304F, automat, r.v. 1990

#31

Příspěvek od kenya »

Zasílám upřímnou omluvu za naší neúčast, ale přestože mi to práce tentokrát dovolila, a byl jsem zaparkovanej v Kyjích před Laktosem, tak počasí mi úplně znechutilo ochotu odpřáhnout návěs a přejet ten kousek do Letňan. Dal jsem si sice budíka, ale jen po pohledu z bočního okýnka jsem to zase zalomil, takže všem děkuju aspoń za ty fotky, ze zatmění jsem neměl nic, další lidičky jsem osobně nepoznal, synem ani manželkou se nepochlubil, FH mi bylo nastálo vyměněno za DAFa, navíc se mi vrátilo astma z mládí a ode dneška marodím - prostě samý pozitiva. Snad příště

George
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 65
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha (+SU)

#32

Příspěvek od George »

kenya píše:...počasí mi úplně znechutilo ochotu odpřáhnout návěs a přejet ten kousek do Letňan....
Čéče, ty kdybys jel s námi stavět bojovou formaci na parkoviště v Čakovicích, tak by to asi ta mládež v žabožroutovi psychicky nezvládla a pustila by bláto do textilu nebo se hystericky hýkajíc rozprchla na všechny světové strany ... :lol: :lol:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 93
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Oelsnitz / Vogtland
Vůz: 960 B6304F, automat, r.v. 1990

#33

Příspěvek od kenya »

George píše:
kenya píše:...počasí mi úplně znechutilo ochotu odpřáhnout návěs a přejet ten kousek do Letňan....
Čéče, ty kdybys jel s námi stavět bojovou formaci na parkoviště v Čakovicích, tak by to asi ta mládež v žabožroutovi psychicky nezvládla a pustila by bláto do textilu nebo se hystericky hýkajíc rozprchla na všechny světové strany ... :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted: Na tuhle malou zlomyslnost jsem se docela těšil, škoda že už nemám FHáčko, to bych asi tu nechuť z počasí překonal, ale s holanďanem bych tam moc nezapadal, i když je pravda, že do toho Super Space Cabu, co mám teď bysme se asi schovali všichni :twisted: :twisted: :twisted:

Sobík

#34

Příspěvek od Sobík »

Ahoj přátelé. Jsem velice potěšen a nesmírně nadšen, že jsem byl přizván do tak inteligentní a velice severské grilovací sleziny.
Dle podvědomého očekávání jsem zjistil, že my švédové jsme neskutečná parta bláznů :) Na naše odhodlání mohou být všichni trollové hrdí. Jak se ukázalo, počasí ani doba nás nezastaví od našeho (ne)smysluplného počínání.. a tímto vzdávám Volvistům čest!
Zároveň bych Vás všechny rád pozval na některý z našich sobích sletů..

Za saabisty: Honza.

Pár webů na obhlídku:
http://www.saabunderground.cz
http://www.saabinfo.net
http://www.parkoviste.koukej.info
http://www.saabturboklub.biz


ps. Jinými slovy, bylo to čupr a příště zase přijedeme :D Všem díky!

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#35

Příspěvek od Jarda S40 »

Dík za pozvání i odkazy.

George
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 65
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha (+SU)

#36

Příspěvek od George »

ZATMĚNÍ MĚSÍCE A SLUNCE: PO DOBĚ HOJNOSTI, ZAČÍNÁ DOBA PŮSTU

Připravili jsme pro vás přehled zatmění Slunce i Měsíce, která jsou něčím zajímavá, či jsou alespoň z části pozorovatelná z území naší republiky. Tento přehled zahrnuje měsíční i sluneční zatmění od roku 2008 do roku 2030. Všechny časové i procentuální údaje jsou vzaty na Prahu (na 50,08° s.š. a 14,25° v.d.). Veškeré informace jsou čerpány z pravděpodobně nejprestižnější internetové stránky o zatměních a úkazech podobných, kterou spravuje tým pod vedením Freda Espenaka.

Zatmění Měsíce v letech 2008 - 2010
Zatměními u nás v ČR to začíná velmi řídnout. Nejbližší zatmění Měsíce od nás viditelné bude 21. února 2008 ráno. Nastává ovšem ve čtvrtek ráno. Délka úplného zatmění je 51 minut, prvý kontakt s úplným stínem je ve 2:42, úplné začíná ve 4:00, končí ve 4:51 a částečné končí v 6:09 (vše našeho času SEČ).
Do roku 2011 je u nás jen několik částečných a polostínových. Tak tedy: částečné 16. srpna 2008 večer (81 procent, mapka ZDE), polostínové 9. února 2009 (92 procent; ale to ani nestojí za řeč, protože Měsíc bude v maximu úkazu pod obzorem), částečné 31. prosince 2009 večer (8 procent, mapka ZDE), úplné 21. prosince 2010 večer (od nás jen částečné, mapka ZDE).

Zatmění Slunce v letech 2008 - 2010
Sluneční zatmění budou pro střední Evropu ještě méně přístupná. Do roku 2030 se naskýtá jen několik zajímavých příležitostí, z nichž všechny budou jen částečná zatmění. Nejbližší od nás pozorovatelné nastane již příští rok, 1. srpna 2008, které bude pozorovatelné jako úplné například v Rusku, Mongolsku a v Číně. Od nás uvidíme 24 procentní sluneční zákryt měsíčním kotoučem (uváděno v jednotkách plochy měsíčního kotouče). Maximum tohoto částečného zatmění si užijeme asi půl hodiny před pravým polednem. Mapka ZDE a interaktivní mapa pásu totality podle Google ZDE.

LINK: http://astro.sci.muni.cz/zatmeni/

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#37

Příspěvek od Jarda S40 »

tak to je trochu daleko a moc brzo ráno :cry:

drewid
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 548
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Hlučín / Widlakoffhauptstadt

#38

Příspěvek od drewid »

Copak? Mi neříkej že ti florinda do Mongolska nedojede ! :D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“