Existujici typy volnobeznych ventilu ve V850

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
J77
Offline
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

Existujici typy volnobeznych ventilu ve V850

Příspěvek od J77 »

Pokud mi nekdo znaly dokaze povedet, jake ruzne typy volnobeznych ventilu se pouzivaly(ji) u benzinu V850, budu potesen.

Ten muj s prasklym hrdlem pro koleno byl cerny, plastovy, cislo nemam (nechal jsem ho servismanovi). Misto nej tam prisel celkovovy, cislo mohu dodat. Pouzivaly se jeste dalsi typy ? Jake jsou v nich rozdily ? Diky :)
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Sten
Offline
Příspěvky: 53
Registrován: 20 roků 1 měsíc
Vůz: 850
Bydliště: Praha

Existujici typy volnobeznych ventilu ve V850

Příspěvek od Sten »

J77 píše:Pokud mi nekdo znaly dokaze povedet, jake ruzne typy volnobeznych ventilu se pouzivaly(ji) u benzinu V850, budu potesen.

Ten muj s prasklym hrdlem pro koleno byl cerny, plastovy, cislo nemam (nechal jsem ho servismanovi). Misto nej tam prisel celkovovy, cislo mohu dodat. Pouzivaly se jeste dalsi typy ? Jake jsou v nich rozdily ? Diky :)
Naposledy upravil(a) Sten dne 11 úno 2005 17:08, celkem upraveno 1 x.

J77
Offline
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

Příspěvek od J77 »

To se muze hodit, dik. Nicmene pokud by nekdo odpovedel i na hlavni cast otazky, tj. kolik ruznych druhu se ve V850 - benzinech pouzivalo a v cem se lisi, budu rad.
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

J77
Offline
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

Příspěvek od J77 »

Jen pro informaci: ten kovovy, co mi tam prisel misto plastovyho puvodniho, je z 440tky, a chodi to s nim v pohode, ani diagnostika neohlasila zadnou chybu. Takze pokud by nekdo potreboval v budoucnu zamenovat, lze to nejspis dost michat v pripade teto soucastky. Zda se, ze jedinou podminkou je shodny konektor a prumer usti ventilu.
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé