Světla a mlhovky

Pro sedmy a devítky
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 24
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: V 70 D5 Premium
Bydliště: Prague

#1 Světla a mlhovky

Příspěvek od Jemuel »

Nazdar lidičky, mám docela vážný problém. Vypadá to, že si původní majitel mé 940 zřejmě hrál s elektřinou. Prostě mi nefungujou dálková světla a mlhovky už vůbec. Fakt se mi nechce jít drátek po drátku a hledat chybu. Nevíte, kde bych sehnal nějaký manuálek elektriky, případně radu?


Dík Jem
_________________
V 70 D5 Premium, 760 2.4 TD Interc. [D 24 TIC]

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1053
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#2 Světla a mlhovky

Příspěvek od travex »

Jemuel píše:Nazdar lidičky, mám docela vážný problém. Vypadá to, že si původní majitel mé 940 zřejmě hrál s elektřinou. Prostě mi nefungujou dálková světla a mlhovky už vůbec. Fakt se mi nechce jít drátek po drátku a hledat chybu. Nevíte, kde bych sehnal nějaký manuálek elektriky, případně radu?


Dík Jem
schemata mam, ale je to hodne velka porce dat.... resp je to soucast jinyho maualu a neni to zrovna objemove nejmensi (emailem to poslat nelze)

Jinak zapojeni svetel je celkem jednoduche, vse se odehrava mezi spinacem svetel, levou packou pod volantem, hlavnim el. panelem s relatky a vlastnimi svetly.... dratu tam neni moc...
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 24
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: V 70 D5 Premium
Bydliště: Prague

#3

Příspěvek od Jemuel »

No, fakt bych raději ten manuálek, co jsem měl rozebranou palubku, neni hezkej pohled na ty uštípaný dráty. Tak bych rád věděl, k čemu to všechno je a dal dohromady. Kolik je to stránek? Dá se to ofotit? Popřípadě se mohu zastavit. Dik moc
_________________
V 70 D5 Premium, 760 2.4 TD Interc. [D 24 TIC]

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1053
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#4

Příspěvek od travex »

Jemuel píše:No, fakt bych raději ten manuálek, co jsem měl rozebranou palubku, neni hezkej pohled na ty uštípaný dráty. Tak bych rád věděl, k čemu to všechno je a dal dohromady. Kolik je to stránek? Dá se to ofotit? Popřípadě se mohu zastavit. Dik moc
mam to na CD, vysmazit trva chvilku, jen s postou jsem na stiru... nestiham se dostavit na postovni urad drive nez je jejich zaviraci hodina....
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900 - opravy“