ABS hledej smudlo - SUMARIZACE , rpet

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
skapetr
Offline
Příspěvky: 94
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: Potěhy 1

ABS hledej smudlo - SUMARIZACE , rpet

Příspěvek od skapetr »

Zdravim Volvaci, tak mam tady novou zavadu na ABS, byl jsem na PC a zjistil jsem z praveho zadniho kola /hallova snimace/ nejde zadny signal a co hur neni pripojen, tak jsem promeril cidlo = OK, sel jsem po kabelu az do kufru = OK, kam dal merit kde ten kabel pokracuje je mezi modulatorem a tou svorkovnici v kufru jeste nejaka ?? mate nekdo schema kudy ta kabelaz vede ? rozdelaval to nekdo ? jinak hledej smudlo hledej :-D :-D DIKY VSEM
_________________
nyní Volvo V70 / 2001 / 2,4i / 147kW / automat
je s umřetým motorem Volvo 850 / 1996 / 2,5 TDi / 103kW / manual

rpet
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 130
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha Běchovice, resp. Lom u Mostu

sumarizace topicu

Příspěvek od rpet »

Sten wrote :
To je řídící jednotka.

skapetr wrote :
ahoj, opravdu myslis ze to ukazuje na ridici jednotku ?? neporadis mi radeji jak to jeste promerit nez to budu demontovat a davat do servisu ?? vzdyt mi to hlasi na PC ze ze zadniho praveho kola neprichazi signal ... ale ABS obcas chodi ?? tzn. ze obcas ten signal dostane ,, ja porad myslim ze je to kabilecek ... prosim prosim kde je jeste konektor kde bych to propipnul at to nemusim demontovat cele

Sten wrote :
Kabel by byl ulomenej hned u kola, jinak nemá důvod je schovanej v dost slušně chráněném svazku. Takhle se právě projevuje začátek konce jednotky. Zajeť do Hase tam je umí opravit.

skapetr wrote :
mozna mas pravdu , dik
_________________
bylo : 850 2.5 20v B5254S - nepřekonatelný auto. Proč to nedělaj dodnes ????
je: V70 2,5 TDI (D5252T)/1997 Automat - soustavnými investicemi se z tohoto vozu stává vcelku obstojný stařec.
workphone: 00420 608 12 60 31

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Monča