Volvo 480 - ABS

Malé, ale Volvo...
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

#1 Volvo 480 - ABS

Příspěvek od Anonymous »

Prosím, o radu poradu :idea: , trošku mne mé vozítko začíná zlobit - přestává mi fungovat ABS - ze začátku přestávalo "pracovat" pouze pokud bylo chladnější počasínebo vlhko, teď to začíná zlobit stále častěji. Jelikož jsem pohlaví ženského - tudíž tvor autům zevně nerozumějící obrátila jsem se již na poměrně velkou část svých přátel a nikdo si z ničím neví rady. Dokonce autíčko bylo i na nějaké diagnostice a tam mu taky nic nevyšetřili :? , prosím tudíž vás všechny, kteří máte obdobnou zkušenost s tímto vozítkem, podělte se o radu.
Hezký den ...... Rybička a její autíčko :wink:

Standa

#2 Volvo 480 - ABS

Příspěvek od Standa »

Rybička píše: Prosím, o radu poradu :idea: , trošku mne mé vozítko začíná zlobit - přestává mi fungovat ABS - ze začátku přestávalo "pracovat" pouze pokud bylo chladnější počasínebo vlhko, teď to začíná zlobit stále častěji. Jelikož jsem pohlaví ženského - tudíž tvor autům zevně nerozumějící obrátila jsem se již na poměrně velkou část svých přátel a nikdo si z ničím neví rady. Dokonce autíčko bylo i na nějaké diagnostice a tam mu taky nic nevyšetřili :? , prosím tudíž vás všechny, kteří máte obdobnou zkušenost s tímto vozítkem, podělte se o radu.
Hezký den ...... Rybička a její autíčko :wink:
Já jsem jednou závadu na ABS ve 480 řešil a byl tam problém s pdtlakovou koulí a vývěvou. Je to takový systém na houby, funguje to podobně jako u citroenů pérování. Tenkrát jsem to vyřešil výměnou koule a motoru s vývěvou. Je to stejné v některých Fordech, třeba ve Skorpiu. :lol:

Stepan

#3 Volvo 480 - ABS

Příspěvek od Stepan »

Rybička píše: Prosím, o radu poradu :idea: , trošku mne mé vozítko začíná zlobit - přestává mi fungovat ABS - ze začátku přestávalo "pracovat" pouze pokud bylo chladnější počasínebo vlhko, teď to začíná zlobit stále častěji. Jelikož jsem pohlaví ženského - tudíž tvor autům zevně nerozumějící obrátila jsem se již na poměrně velkou část svých přátel a nikdo si z ničím neví rady. Dokonce autíčko bylo i na nějaké diagnostice a tam mu taky nic nevyšetřili :? , prosím tudíž vás všechny, kteří máte obdobnou zkušenost s tímto vozítkem, podělte se o radu.
Hezký den ...... Rybička a její autíčko :wink:
Měl jsem podobný problém na 460, bylo nutné vyměnit senzor ABS na jednom kole. Závada se poté již neopakovala.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „300 / 400 - opravy“