Minisraz 40-tek, 50-tky a hostů

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#1 Minisraz 40-tek, 50-tky a hostů

Příspěvek od Jarda S40 »

Minisraz S/V40, V50 a hostů se koná dne 23.11.2005 v 17.00 u pumpy Agip - Štěrboholy

Jak již zaznělo na tématu S/V40 a V50, navrhl Jenda 76 uspořádat minisraz S/V40-tek a jejich obdivovatelů (Karlosi jsi srdečně zván :lol: ) někdy v týdnu po práci tak asi na dvě hodiny u benzinky Agip na Pražském okruhu mezi Běchovicemi a Hostivařem. Nevím ještě v jakém směru. Vedoucí tam má taky S40 a jeho žena 850-ku. Takže by nás snad nechali hostovat. Uvádějte zde prosím svůj zájem a návrhy na den a hodinu konání.
Naposledy upravil(a) Jarda S40 dne 08 lis 2005 22:40, celkem upraveno 3 x.

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#2

Příspěvek od Jarda S40 »

Tak minisraz je za námi a úspěšně! Sešlo s 4 kusy 40-tek, 1x 50-ka, 1x960-ka, 1x 760-ka a 80-ka. Jeden opel, ale ten se nepočítá. Celkem 10lidí, z toho jedno nádherné mimčo (holčička). Podle některých účastníků jsme prý byly úspěšnější než Moravský minisraz, ale to nevím, nestihl jsem. Sešli jsme se, pokecali, doktor rozbil okno a Tomáš rozdal členům klubu klubová trika. To schovám pod stromeček. Zúčastnili se Jenda 76, Lachtan, Jarda S40(já), Ola s obdivovanou V50,Doktor s blouděním, Conan, Tomáš, Marra a nakonec Tněmec s klikou, že mu neshořel Olaf :) . Musím přiznat, že jsem čekal trochu lepší účast z řad 40-tek, ale jak říkáme my Volvaři "nemusí pršet, jem když kape". Jo a musím prásknout na Lachtana, že chodil a poměřoval, kdo ho má většího a o kolik :lol: Fotky snad budou dodány Jendou 76, já zase zapomněl foťák u toho cizince (alzheimera).

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#3

Příspěvek od Lachtan »

Ale nenechaly nás tam zadarmo natankovat :evil:

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4725
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#4

Příspěvek od Ondra. »

To už abych si koupil to Volvo a vstoupil do klubu kurnik :-D

herman
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 111
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

#5

Příspěvek od herman »

no ..... tak se mi to nepovedlo ..... vcera v 17 hodin jsme byl asi 80km od Prahy ..... to je strasne brzo, 17 ta hodina, kdyz nejsem zamestnanec, tak idealni je 20-21 hodina veeeecer :-( .... :-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“