Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 36
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Vůz: V50 2.0D MY08
Bydliště: Trenčín, Slovensko

#51 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od ivannavi »

Tak prikladam fakturu za 1. servisnu prehliadku... Chyba tam olej, mal som vlastny Castrol magnatec 5L podla specifikacie za cca 1600Sk. Dlzka servisu: cca 2,5 hod.

Servis Trencin: bol som tam dva krat a aj teraz mi zaspinili sedadlo... Toto sa nepodarilo ani servisu Skoda...
Přílohy
1 servisna.jpg
1 servisna.jpg (53.82 KiB) Zobrazeno 8011 x
_________________
V50, r.v. 2008, momentum, 2.0D, manual, farba: 446

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#52 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od martines »

to:Ivannavi, ta dezinfekce za 40 eur,to je hrozná cena.To bych nezaplatil.Dost kvalitví výrobek od Veidecu (taky švédi) a cena 450kč!!!!
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 36
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Vůz: V50 2.0D MY08
Bydliště: Trenčín, Slovensko

#53 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od ivannavi »

to som si neuvedomil... nabuduce si donesiem asi svoj pripravok na dezinfekciu... a je to neako vyrazne po dezinfekcii v aute citit? pretoze ja som ziaden zapach (vonu) necitil, jedine po tepovani sedacky... cize je otazne ci to vobec dezinfikovali... to nemam ako bohuzial skontrolovat.
_________________
V50, r.v. 2008, momentum, 2.0D, manual, farba: 446

Begi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 191
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 T5 2007

#54 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Begi »

2 naffots: v BA radsej do PLKV auto, urcite su lacnejsi. Ja tam chodim, ale aj preto, ze mam na nich len dobre referencie.

Pre info prikladam ucet za servis po troch rokoch... Predrazilo sa to trosku kvoli vymene prednych platniciek. A to som mal olej svoj (6+1 litrov Castrol SLX longlife III, liter/10eur)

Obrázek
_________________
V70 T5 MY2007 (B5244T5, 191kW, M6, Summum) Obrázek
V40 Cross Country T4 AWD MY2015 (B5204T8, 132kW, A6, Momentum) Obrázek
244GL 1978 "Goldy" (B19A, 66kW, M4)

Begi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 191
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 T5 2007

#55 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Begi »

vsetko s tebou prejdu dopredu, tam mas moznost im povedat co nechces (napr. ze mas vlastny olej, alebo ze nechces zmes do ostrekovaca a podobne). Potom podpises protokol, kde je vsetko napisane. Umytie vozidla je v cene pravidelneho servisu.
_________________
V70 T5 MY2007 (B5244T5, 191kW, M6, Summum) Obrázek
V40 Cross Country T4 AWD MY2015 (B5204T8, 132kW, A6, Momentum) Obrázek
244GL 1978 "Goldy" (B19A, 66kW, M4)

Dzambor
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 539
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo V50 2.0D Momentum 08' 6. manual

#56 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Dzambor »

to umytie by mohol byt standart
_________________
Volvo V50 2.0D r.v. 2008

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Vůz: XC90, D5 AWD 120kw, 2004 automat,Summum
Bydliště: BB, Slovensko

#57 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od majcco1 »

Vlastnim Volvika v50 len asi 2 mesiace a uz som mal skusenost so servisom. Mal som KEY ERROR-TRY AGAIN (samostatny topik, nejdem rozoberat). Kedze som zo stredneho Slovenska, mal som na vyber Euromotor v Banskej Bystrici alebo Volvo servis vo Zvolene. Cital som tu niekde,ze vo Zvolene su OK a Euromotor je na Volva proste neschopny. Tak som skusil Zvolen a bolo to OK. Chlapci boli napomocni, trosku z nich clovek tazsie tahal ceny, furt sa nejako obsmrdali ale nakoniec sme sa dohodli. Je dobre si stanovit cenu dopredu a povedat im presne co chcete aby vam spravili. Chlapci povedali ze to bude trvat 4 hodky ale ked som prisiel po 2 hodinach, uz to bolo skoro hotove. Dali mi tam nejaku zlavu na hodinovu tarifu,ale zaujimalo by ma,ci by mi nauctovali nejaku hodinku navyse,keby som prisiel az po 4 hodinach. Ale keby chceli,tak mohli hrat formu,ze tam este nieco robia. Pacilo sa mi,ze som mohol byt aj pri aute v dielni. Na buduce tam pojdem znova a mylsim ze mozem tento servis odporucat. Ak budem mat nejake dalsie skusenosti, pripisem.
Inak servisku som si robil sposobom,ze som skocil do kvalitnej predajni autosuciastok, nakupil vsetko co odomna v manualy chceli a isiel za overenym mechanikom, ktory mi to povymienal. Diagnostiku mi robil svokor v robote,kde maju aj diagnostiku na Volvo a do oficial volva idem, len ked uz fakt musim. Drzim palce vsetkym hlavne v servisoch.

simpi

#58 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od simpi »

Zdar chlapi.
Idem si dat urobit jedneho znameho mechanika v PP vymenu rozvodov. V Anglicku za to chcu min £750 a on chce max 350 euro aj s pracou(pocital tie najdrachsie diely co moze zohnat).
Co si myslite dobra cena nie? Neviem ako by som dopadol vo Volve, ale tam uz nechcem ist- mam skusenosti :((.
Zatim zdar

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#59 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Boss »

majcco1 píše:Vlastnim Volvika v50 len asi 2 mesiace a uz som mal skusenost so servisom. Mal som KEY ERROR-TRY AGAIN (samostatny topik, nejdem rozoberat). Kedze som zo stredneho Slovenska, mal som na vyber Euromotor v Banskej Bystrici alebo Volvo servis vo Zvolene. Cital som tu niekde,ze vo Zvolene su OK a Euromotor je na Volva proste neschopny. Tak som skusil Zvolen a bolo to OK. Chlapci boli napomocni, trosku z nich clovek tazsie tahal ceny, furt sa nejako obsmrdali ale nakoniec sme sa dohodli. Je dobre si stanovit cenu dopredu a povedat im presne co chcete aby vam spravili. Chlapci povedali ze to bude trvat 4 hodky ale ked som prisiel po 2 hodinach, uz to bolo skoro hotove. Dali mi tam nejaku zlavu na hodinovu tarifu,ale zaujimalo by ma,ci by mi nauctovali nejaku hodinku navyse,keby som prisiel az po 4 hodinach. Ale keby chceli,tak mohli hrat formu,ze tam este nieco robia. Pacilo sa mi,ze som mohol byt aj pri aute v dielni. Na buduce tam pojdem znova a mylsim ze mozem tento servis odporucat. Ak budem mat nejake dalsie skusenosti, pripisem.
Inak servisku som si robil sposobom,ze som skocil do kvalitnej predajni autosuciastok, nakupil vsetko co odomna v manualy chceli a isiel za overenym mechanikom, ktory mi to povymienal. Diagnostiku mi robil svokor v robote,kde maju aj diagnostiku na Volvo a do oficial volva idem, len ked uz fakt musim. Drzim palce vsetkym hlavne v servisoch.
Ja robím tak isto, do autorizáku idem, keď si neviem rady a ešte na servisné prehliadky ( práce po dohode ).
Oni sú tam trochu svojskí, ale robia dobre a je na nich spoľah ( aspoň doteraz :) ).
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#60 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Boss »

simpi píše:Zdar chlapi.
Idem si dat urobit jedneho znameho mechanika v PP vymenu rozvodov. V Anglicku za to chcu min £750 a on chce max 350 euro aj s pracou(pocital tie najdrachsie diely co moze zohnat).
Co si myslite dobra cena nie? Neviem ako by som dopadol vo Volve, ale tam uz nechcem ist- mam skusenosti :((.
Zatim zdar
Ak to budu skutočne kvalitné diely ( nemusia byť vždy najdrahšie ), tak je cena dobrá. Hlavne, aby s tým chlapík mal skúsenosti a dalo sa naňho spoľahnúť.
Dá sa aj lacnejšie, ale to by si musel mať mechanika v rodine :green:
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 550
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.
Bydliště: Kolín

#61 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Pavluňa »

martines píše:Jak tady čtu ty špatný zkušenosti v ofiko servisech tak bych vznesl na zástupce Volva u nás jakýsi dopis ve kterém bychom je rádi požádali o zkvalitnění nabízených služeb.Už dávno to na mě dělá dojem že jde jen o to,zkasírovat a odchod. Spokojenost zákazníka bohužel pro nás už neřeší. Vrhá to na ně špatný stín a bohužel to nikoho z vedení nezajímá.
Nemuzu nez souhlasit,bohuzel :cry:
_________________
Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v. 2011 r.v.2005,Kinetic
Pavluňova galerka :-)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 399
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: V70II D5 02
Bydliště: Bratislava

#62 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Drak3n »

Top Auto Bratislava budu zrejme najdrahsi , vyskusal som aj Trencin , celkom prijemne prostredie aj ludia , len co ma dostalo , tiez mi zmenili drziaky na spz..

inak Autostyl (TN) ma do 30.11.2009 akciu :

Vymena peloveho filtra + dezinfekcia klimatizacie
+
Testy brdzy+tlmice
+
Nastavenie geometrie
+
Kontrola podvozku + prevazenie kolies
+
Diagnostika
+
Kontrola zhavicov+sviecok


to vsetko za 100 euro. oplati sa to podla vas ?
_________________
V70II/D5/120kw/manual/2002+powerflex,poly subframe inserts

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#63 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Boss »

Drak3n píše:Top Auto Bratislava budu zrejme najdrahsi , vyskusal som aj Trencin , celkom prijemne prostredie aj ludia , len co ma dostalo , tiez mi zmenili drziaky na spz..

inak Autostyl (TN) ma do 30.11.2009 akciu :

Vymena peloveho filtra + dezinfekcia klimatizacie
+
Testy brdzy+tlmice
+
Nastavenie geometrie
+
Kontrola podvozku + prevazenie kolies
+
Diagnostika
+
Kontrola zhavicov+sviecok


to vsetko za 100 euro. oplati sa to podla vas ?
Ja si myslím, že sa to oplatí. Budem rátať najnižšie možné ( kamarátske ) ceny:
- peľový filter + dezinfekcia = 25+15€
- test bŕzd a tlmičov = marketing, ale dajme tomu 10€
- geometria = 20€
- kontrola podvozku+preváženie kolies = 10€
- diagnostika origo servis = min 30€
- kontrola žhavičov a sviečok ( vstrekov ) = marketing, ale dajme tomu 5€
Suma sumárum = 115€ a to som rátal kamarátske ceny ( aj keď niektoré veci ja mávam lacnejšie, ale to je o inom :green: ).
Ja by som ako obyvateľ okolia akciu bral, ak mi dajú starý peľový filter, protokol z kontroly tlmičov, protokol z geometrie a najlepšie, keby som mohol pri tom aj byť.
Ak nemáš šikovných mechanikov v rodine, tak by som to bral.
Toť názor.
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Conan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 324
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Kousek od Úval u Prahy
Vůz: Jeep Cherokee Limited 3.2 V6
Kontaktovat uživatele:

#64 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Conan »

Zatím mohu doporučit AutoPalace Spořilov, autorizovaný servis Volvo v Praze:
http://www.autopalace-sporilov.cz/autopalace-sporilov.cz/volvo/

Dobré jednání, při hledání chyb / problému nejdřív najdou závady co by chtělo vyměnit a teprve po souhlasu (nebo dalším objednání) je vymění. A to i v případě, že by se vešli do limitu ceny za opravu. U mě konkrétně se jednalo o únik oleje a "cinkot" z motoru.
Ceny standardní (autorizovaného servisu).
_________________
Jeep Cherokee Limited 3.2 V6 (200kw, 2015)
Fiat Punto 1.2 2009
Bylo: Volvo XC 90 2.5T AWD, B5254T (154kW / 5000 ot.min, 320Nm / 1500-4500 ot.min), 6.st manuál, MY 2005, LPG (MAGIC III);Volvo V40 T4, B4194T (147kW / 5500 ot.min, 300Nm / 2400-3600 ot.min) (r.v. 1998)

simpi

#65 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od simpi »

Ak to budu skutočne kvalitné diely ( nemusia byť vždy najdrahšie ), tak je cena dobrá. Hlavne, aby s tým chlapík mal skúsenosti a dalo sa naňho spoľahnúť.
Dá sa aj lacnejšie, ale to by si musel mať mechanika v rodine :green:[/quote]



Takze. Cela oprava - vymena rozvodov + vymena zadnych kotucov a platniciek + kontrola prednej napravy = 460 eur.
Je to dobra cena. Co vy na to?

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#66 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Boss »

simpi píše: Takze. Cela oprava - vymena rozvodov + vymena zadnych kotucov a platniciek + kontrola prednej napravy = 460 eur.
Je to dobra cena. Co vy na to?
Myslím, že cena je vpohode, vychádza mi tam za prácu cca 150€ v prípade, keby si si zohnal komponenty sám cez net ( čo by som ja nedal, ale to preto, lebo mám možnosť lacnejšie - no na tvojom mieste by som bol spokojný - záruku máš )
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

simpi

#67 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od simpi »

Tiez si myslim ze je to v pohode, kedze toho mechanika poznam. A cez internet nechcem kupovat, pretoze by som nemusel kupit ten spravny diel kedze mam auto vyrobene na prelome 2000 a 2001. Uz som kupoval nejake dieli ( v Anglicku) v podla VIN a predsa nesedeli. Aj mechanik mal problem z vodnou pumpou. Vobec nepasovala ta, co bola pisana podla VIN.
Je skuseny tak si z tym poradil.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 59
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Brno - Bystrc
Vůz: Volvo v50 D5, Volvo c30 1.6 2008

#68 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od erdasv »

Když tak pročítám tuhle diskuzi, tak nemáte moc radost:) Teď myslím moraváky, Praha to snad už má vychytané. Nenapadlo někoho vyzkoušet servisy v Rakousku? Vídeň je z Brna kousek a věřím, že tam bude i něco blíž. Třeba to cenou bude podobné, ale snad hlavně s lepším přístupem.
_________________
Erda
volvo v50 D5, MY 2008
volvo c30 1.6 benzin, MY 2008

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 568
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Slovensko, Sliač

#69 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Boss »

snow1 píše:to som asi pisal ja vlastnu skusenost, vo zvolene su dvaja chlapi, kazdy ma iny pristup ale s obomi sa da nakoniec dohodnut a hlavne robia vlastne len volba kdezto euromotor robi kopu aut a su tam neskutocne cakacie doby a hlane zvolensky servis je aspon o tretinu lacnejsi
:good: genau.... Zvolen zatiaľ ako autorizák vedie
P.S.: Ešte by som doplnil, že vo Zvolene sa Volvám aj rozumejú... 8)
_________________
XC90 D5 (D5244T) '05, geartronic, čierna
bolo: V70 II D5 (D5244T) '03, 120kW, čierna *** V70 II 2,5D (D5252T) '00, čierna *** V70 I 2.5 TDI (D5252T) 12/98, čierna

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 399
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Vůz: V70II D5 02
Bydliště: Bratislava

#70 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Drak3n »

ja som bol vcera v trencine na tej akcii za 100euro (bez dph :P) spravili teda diagnostiku , testovali brzdy , tlmice , geometria , dezinfekcia klimy a vymena interieroveho filtra . dostal som k tomu plno papierov a co sa tyka geometrie , nazoaj bol citit rozdiel na ceste spat do BA , predtym auto trosku zanasalo a teraz vsetko tip top . testy tlmicov , tam mi akurat zmerali nejake percenta , na vsetkych 4 vyslo po cca 70% co je spodna hranica hodnotenia normal , nasledujuce su uz slabe a vadne . plno grafov a vsetkeho mozneho . a samozrejme vysmradeny interier.
diagnostikou mi zistili vadny bocny airbag , presne tak ako som si myslel , no ten mi uz opravit nestihli , pretoze mi povedali ze to by museli rozobrat sedadlo a to by islo do penazi a casu , takze nabuduce. no myslim si ze TN je slusny autorizak .
_________________
V70II/D5/120kw/manual/2002+powerflex,poly subframe inserts

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 276
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Kostelec

#71 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od deanoli »

Vřele doporučuji servis ALL v Jesenici u Prahy. Umí všechno kromě laku.
Tamní mechanik je fakt profík (i když jeho specializycí jsou motory 12válcové motory AUDI).
Ceny velmi slušné a zacházení nadstandardní. Jen je třeba předem indikovat co bude třeba vyměnit případně si přivézt vlastní díly - ale to je problém asi všech malých servisů.
_________________
měl jsem: 740 2,4D
nyní: 940 2,0T bílá, V40 1.6 violet

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 54
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: teraz dočasne BRUSSEL
Vůz: Volvo V50 2,0D 100kW MY05
Bydliště: Trenčín SLOWAKIA

#72 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od moby »

skúsil som zatiaľ len TN Autoštýl a Unicom ZV...
Jednoznačne UNICOM vo Zvolene...vedia a chcú pomôcť...v TN nevedia a chcú zarobiť.
bol som v TN 3x a zakždým zlyhali na plnej čiare...čerešnička na torte bola moja požiadavka na výmenu silentblokov na zadnej náprave.."vraj to u nich trva 10 hod. a vraj sa tie silenty rady trhajú pri výmene, no a keď sa roztrhne, vraj si musím objednať ďalší"...proste bludy neskutočné :no: . Čokoľvek potrebujem poradiť, stačí mi zavolať do ZV .. poradia, pomôžu... a ceny úplne super.
_________________
V50 2,0 D4204T 100kW, M6 ´05
V40 1,8 B4184S 85 kW, man. ´98
VW Golf 17 CK 1,6D ...bolo..a bolo dooost dobreee auti

harlequin

#73 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od harlequin »

moby píše:skúsil som zatiaľ len TN Autoštýl a Unicom ZV...
Jednoznačne UNICOM vo Zvolene...vedia a chcú pomôcť...v TN nevedia a chcú zarobiť.
bol som v TN 3x a zakždým zlyhali na plnej čiare...čerešnička na torte bola moja požiadavka na výmenu silentblokov na zadnej náprave.."vraj to u nich trva 10 hod. a vraj sa tie silenty rady trhajú pri výmene, no a keď sa roztrhne, vraj si musím objednať ďalší"...proste bludy neskutočné :no: . Čokoľvek potrebujem poradiť, stačí mi zavolať do ZV .. poradia, pomôžu... a ceny úplne super.
v TN v autostyle nam akurat repasovali alternator, kedze sa v nom nieco podrbkalo cestou z CR... zatial vsetko funguje ako ma... takze ako nudzovka ked bolo treba tak neboli zli... ine skusenosti nemame, kedze servisne prehliadky robi Camea Car v PO, resp. Norson v KE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 54
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: teraz dočasne BRUSSEL
Vůz: Volvo V50 2,0D 100kW MY05
Bydliště: Trenčín SLOWAKIA

#74 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od moby »

harlequin88 píše: v TN v autostyle nam akurat repasovali alternator...
pri vsetkej ucte, repas altiku nie je nejak extra odborna robota...ci je to Volvo, VW, skoda ci cokolvek ine altik ma skoro furt rovnaky princip. teda az na nejake tie vychytavky :wink:
_________________
V50 2,0 D4204T 100kW, M6 ´05
V40 1,8 B4184S 85 kW, man. ´98
VW Golf 17 CK 1,6D ...bolo..a bolo dooost dobreee auti

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#75 Servisy CZ-SK a jinde - recenze a názory

Příspěvek od Peťo »

moby píše:
harlequin88 píše: v TN v autostyle nam akurat repasovali alternator...
pri vsetkej ucte, repas altiku nie je nejak extra odborna robota...ci je to Volvo, VW, skoda ci cokolvek ine altik ma skoro furt rovnaky princip. teda az na nejake tie vychytavky :wink:
:good: to s tým zadným silentom to je ako o Jankovi a Marienke.. a že autorizovaný servis Volvo :P
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“