S80 - jak usadit telefon vedle rádia??? Vyřešeno!

Vše kolem audia a car Hifi, videa DVD, navigace, telefonů, ipodů a ostatní komunikace
Pravidla fóra
Upozornění
V této sekci se ponejvíce objevují odkazy na nelegální soft.
Postihy
Při prvním prohřešku napomenutí.
Při druhém zablokování účtu na jeden měsíc.
Při třetím trvalá blokace.
Tak nás k tomu nenuťte. Admini
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 10
Registrován: 15 roků
Bydliště: Ústí nad Labem

#1 S80 - jak usadit telefon vedle rádia??? Vyřešeno!

Příspěvek od Radomír_1 »

Prosím zkušenější o radu.
Když jsem kupoval auto, tak jsem v euforii nevěnoval příliš pozornost nevzhlednému otvoru v palubce ve středovém panelu vedle rádia (HU 603). Auto bylo reklamováno jako "s telefonem". Telefon mi byl dáván vedle s tím, že ho stačí pouze nechat zapojit a vše bude "chodit" OK, (byl jsem zcela mimo :oops:).
Momentálně neřeším funkčnost telefonu, ale chtěl bych ho do toho otvoru "zatím" alespoň usadit, aby na mě pořát nečuměla ta hnustná díra. Když se ho tak pokouším jen tak zasunout, nejde to až úplně nadoraz, asi 1 cm telefon čumí ven. Brání tomu výstupek na spodní straně těla telefonu, který se zaráží o jakýsi !bazmek" uvnitř otvoru (hliníkový rámeček konstrukce pro uchycení rádia), který zasahuje až do tohoto prostoru pro telefon. Můžete mi někdo poradit, jak to tam dostanu a jestli vůbec???
Díky všem.
Naposledy upravil(a) Radomír_1 dne 31 kvě 2009 19:21, celkem upraveno 1 x.
_________________
Volvo S80 2.0T_1999, B5204T4 (120 kW), manual, sv. šedá metal.

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#2 S80 - jak usadit telefon vedle rádia???

Příspěvek od jou81 »

Rádio vytáhnout, začít odspoda, telefon přišroubovat k radiu a pak celé zpátky vsadit ;-)
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 10
Registrován: 15 roků
Bydliště: Ústí nad Labem

#3 S80 - jak usadit telefon vedle rádia???

Příspěvek od Radomír_1 »

Radio vytaženo, odspoda, bohužel telefon tam nejde ani tak zasadit.
Jak jsem již psal, brání tomu konstrukce toho hliníkového držáku, do kterého je rádio přišroubováno. Spodní část toho držáku nemá výřez, zespoda, pro výčleněk na spodní části telefonu (do tohoto výčnělku se zasouvá vložka na SIM kartu). Asi to původně nemělo být na telefon nebo co nebo ano, ale na jiný typ. Ten telefon co mám k tomu já je origo. Volvo - od Ericssona. Asi budu muset ten držák trochu poupravit, ikdyž nerad.

A ještě když už tady jsem:
Může někdo amatérovi říci názorněji, jak se sundá rukojeť řadící páky. Dívám se na to odspoda (zevnitř) i zvrchu, ale nemohu na to přijít a hlavně nechni nic zničit. Zkoušel jsem zmáčknout ty dvě packy zespodu, různě kroutit, vyklat, ale koule dolů nejde. Mám sílu jak kráva a když za něco vemu, tak to urvu.
Dík.
_________________
Volvo S80 2.0T_1999, B5204T4 (120 kW), manual, sv. šedá metal.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 10
Registrován: 15 roků
Bydliště: Ústí nad Labem

#4 S80 - jak usadit telefon vedle rádia??? Vyřešeno!

Příspěvek od Radomír_1 »

Nakonec jsem skutečně musel kus toho hliníkového držáku uříznou - teď to sedí O.K.
Uchycení řadící páky jsem nakonec tak přemohl. :oops:
Vše O.K.
_________________
Volvo S80 2.0T_1999, B5204T4 (120 kW), manual, sv. šedá metal.

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#5 S80 - jak usadit telefon vedle rádia??? Vyřešeno!

Příspěvek od Lukaso »

Docela by mě zajímalo jak si budeš počínat dál...protože telefon by se měl primárně ovládat na volantu, máš na volnatu ovládání telefonu? Za druhé po připojení normálně funguje? Tzn. je propojen s palubním PC?
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Audio, video, navigace, telefony a ostatní komunikace“