V 70 - NESTARTUJE

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 49
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Znojmo

#1 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od Fanula »

Sakra chlapi něco není v pořádku, nemůžu to auto ani za boha nastartovat, z ničeho nic prostě přestalo chytat, jako by tam nebyla nafta. Přitom do toho stačí strčit a na pěti metrech běží a pak úplně normálně jede... Nekouří, táhne jako za mlada ale na startér ani ťuk... Točí,točí na otáčkoměru cca 350 otáček ale nechytne. Co to sakra může být??? :cry:
_________________
Fanda-V70 D5 2,4-120KW - 2003

marra
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 912
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od marra »

snimač otaček vačkovy hřídele, co jste dělali před tim s tim autem?????
_________________
VOLVO C70 2.5 T aut. r.v. 1998. vstřiky 440ccm 19" turbo s provozem na E85
VOLVO 850 2.3 T5 20V r.v. 1996 man.R.I.P
50°06´18.15"S 14°21´31.50"V

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 49
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Znojmo

#3 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od Fanula »

To je právě to že vůbec nic... Teď momentálně jsem na radu jednoho servisu nechal repasovat vstřiky, prý byly nebo jsou v háji tak čekám až je namontují a pak se uvidí. Mám ale takovou obavu jestli to k něčemu bude protože kdyby to bylo vstřikama tak by asi nebyl problém jen při startu. (si myslím) :cry:
_________________
Fanda-V70 D5 2,4-120KW - 2003

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 49
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Znojmo

#4 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od Fanula »

Tak vyměněno a autí zase chytá na škubnutí :palec: Vážně bych tomu nevěřil ale asi je to fakt.No trošku nákladnější oprava ale hlavně že to jede :D Jen se mi zdá že má trošku jiný zvuk než před výměnou ale asi to tak patří, nemám to s čím porovnat tak se to těžko odhaduje. Jo a dělali mi to ve VOLVO-PERTONI (máte s nimi někdo nějakou zkušenost? - jen pro zajímavost)
_________________
Fanda-V70 D5 2,4-120KW - 2003

Lukaso
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1663
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S60
Bydliště: Praha

#5 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od Lukaso »

Taky mi tam dělali vstřiky, já teda nevím jestli ti dávali nové nebo repas, já sem si nechal dát repas, cca. 5 nebo 6 tisíc, to mě přijde docela v pohodě :) Co se týká obecně toho servisu mam ho za barákem a jsem pravidelným návštěvníkem, až na nějakou tu drobnost, maximální spokojenost.
_________________
S60 Polestar Engineered T8 Recharge MY2024

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 49
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Bydliště: Znojmo

#6 V 70 - NESTARTUJE

Příspěvek od Fanula »

Tak asi takhle, nejdříve repas, ale nebylo to ono! Dost to kouřilo a zátah jako dřív to nemělo, ale start na škubnutí... Potom ještě jeden pokus o opravu v nějaké jiné firmě ale žádná změna, tak jsem se nas... a koupil nové. Celkově se vším všudy mě to přišlo na 42000 Kč. Proto se zmiňuji o nákladnější opravě :cry: Jinak teď je všechno v pohodě takže si jezdím jako pán :razz: (na firmu si nestěžuji ono by to jinde asi dopadlo stejně)
_________________
Fanda-V70 D5 2,4-120KW - 2003
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“