!!! díly ADLER na Aukru - varování !!!

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 91
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Železný Brod

#1 !!! díly ADLER na Aukru - varování !!!

Příspěvek od filippek »

Uz jsem tady kdysi psal jestli nekdo nema zkusenost s dilama ADLER, ktere nabizi kdosi na aukru. Ramena a tycky stabilizatoru. Bohuzel ale hledani mi to nenaslo, tak mozna bylo jiz smazano... Ale proc sem pisu. Ja zkusil ty tycky stabilizatoru, rikal jsem si ze za ty prachy to schvalne zkusim, i kdyby mely malou zivotnost, ale to ze maj zivotnost tak malou jsem necekal... Tak chci jen varovat. Tycky stabilizatoru jsem mel na aute necele tri tydny a doslo k zadreni cepu na jedne z tycek (cep byl hrozne napevno zalisovan). Ten zvuk co to delalo..hruza. Hroznej skripot, dreni..pri toceni volantem, zapruzeni auta.. Takze nekupovat. Ale mozna to sem pisu zbytecne, protoze takhle "super" koupe muze napadnout jenom me :oops:
_________________
V40 T4 1,9T 147kw r.v.98 zelená

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#2 ADLER na aukru

Příspěvek od Lachtan »

No v každém případě je dobře, že jsi se "pochlubil" zkušenostma - osobně i takový příspěvek považuji pro ostatní za pozitivum.

Díky za varování
8)
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 134
Registrován: 16 roků
Vůz: 760
Bydliště: Petřvald u Karviné

#3 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od Renoš »

Taky jsem se na ty tyčky stabilizatoru díval a uvažoval o nich.Už v tom mam jasno takže díky.
_________________
Je:V70 2,0T r.2000 132kw
760 D24Tic r.88 85kw
Bylo V40 2,0 r.98 103kw
S40 1,8 r.97 85kw
960 2,5 r.95 125kw

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#4 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od Jarda S40 »

Pánové, proč kupujete nějaké šmejdy na Aukru, když máte možnost nových originálních dílů viz viewtopic.php?f=39&t=12310 ??? :roll: Nechápu, že vám těch pár ušetřenejch korun stojí za ty problémy. U Forcese si můžete objednat cokoliv a předem vám zdělí konečnou cenu.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 91
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Železný Brod

#5 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od filippek »

Proste jsem si rekl ze vyzkousim co je to zac. Bejt to neco slozitejsiho tak do toho nejdu, ale ani ty penize a ani tech dvacet minut prace nejsou tak hrozny, tak jsem si rekl ze to proste jen zkusim. Ze to nebude top mi bylo jasny, ale ze takovej smejd, to jsem necekal. Uz jak prisly, rikal jsem si ze ty cepy jsou hodne napevno. Rukou snima neslo prakticky pohnout. No a jak jsem psal, hodne rychle se my podezreni potvrdilo. A co se tyce forcese, nekde tady byl odkaz na e-mail, na ktery psat ohledne tech origo dilu a uz davno jsem tam psal a odpoved nebyla zadna. Tak nekde se stala asi chybicka. Ted zrovna budu kupovat silentbloky prevodovky. Cena cca 1500,-/ks Febi nebo Swag. Tak bych se rad urcite optal za kolik by byly origo.
_________________
V40 T4 1,9T 147kw r.v.98 zelená

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#6 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od Jarda S40 »

Jasan, chápu že občas chce člověk vyzkoušet ledacos. Ohledně toho mailu máš SZ. My s Forcesem mailujeme i několikrát denně a doposud vždy v pohodě. Nicméně taky se mi spousta mailů ztratí :roll:

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#7 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od koch »

filippek píše:Ted zrovna budu kupovat silentbloky prevodovky. Cena cca 1500,-/ks Febi nebo Swag. Tak bych se rad urcite optal za kolik by byly origo.
zdravim, doma mam jeden silentblok co je na prevodovce ale na 1.9TD 66kw... jestli by to bylo stejne, je v podstate netknuty, menil jsem vsechny a tenhle zrovna nebylo treba...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 91
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Železný Brod

#8 ADLER na aukru - varování !!!

Příspěvek od filippek »

koch píše:
filippek píše:Ted zrovna budu kupovat silentbloky prevodovky. Cena cca 1500,-/ks Febi nebo Swag. Tak bych se rad urcite optal za kolik by byly origo.
zdravim, doma mam jeden silentblok co je na prevodovce ale na 1.9TD 66kw... jestli by to bylo stejne, je v podstate netknuty, menil jsem vsechny a tenhle zrovna nebylo treba...
Ted jsem na to koukal pro porovnani na autokelly, maj tam foto a ten tvuj je jinej, vyssi. Ale diky. Jelikoz na to dost specham, ozyvaj se mi kovove rany a jeden je narvanej a druhej utrhlej uplne, tak si objednam z elitu swag, nebo febi z kelly.
_________________
V40 T4 1,9T 147kw r.v.98 zelená
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“