Udrzba klimatizace

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Anonymous

#1 Udrzba klimatizace

Příspěvek od Anonymous »

Maly dotazecek...kde by mi udelali udrzbu klimatizace (cisteni, doplneni atd.). Asi by po 5ti letech provozu nebylo spatne ji trochu zkontrolovat. Nejlepe v Brne a okoli, ale kdyz mam auto muzu dojet, ze... 8)

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2 Udrzba klimatizace

Příspěvek od Honza »

Zede píše:Maly dotazecek...kde by mi udelali udrzbu klimatizace (cisteni, doplneni atd.). Asi by po 5ti letech provozu nebylo spatne ji trochu zkontrolovat. Nejlepe v Brne a okoli, ale kdyz mam auto muzu dojet, ze... 8)
A co to je za povoz ,předválečnej žebřiňák nebo co?Kdy se už konečně naučíte vyplňovat registrace jak se má.
Jinak pokud funguje tak s ní nemusíš dělat nic,pokud tam máš filtr tak ho vyčistit ,je vpravo pod torpédem.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Anonymous

#3 Klimatizace

Příspěvek od Anonymous »

Je to V40 rv. 99. Podpis jsem se snazil vyplnit, ale nejake se nezobrazil a ukecat system aby pouzil fotku se mi taky nepovedlo. Jinak k te klimatizaci, metoda "dokud to jede, tak to necham bejt" je domena technickych analfabetu a idiotu. Az se to totiz potom vysype bude to mnohem drazsi. Ale jak kdo chce. Takze...nekteri technicky zdatnejsi mozna vedi ze klimatizace nefunguje na ducha svateho, ale ze je plnena urcitou kapalinou ktera zajistuje jeji funkci. A take ze kazdy system i sebelepe udelany ma urcite ztraty. Tudiz je treba kapalinu do systemu obcas doplnit, jinak ucinnost klimatizace klesa. A o to mi presne jde. Konstrola systemu pripadne doplneni kapaliny... 8)

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#4 Klimatizace

Příspěvek od Honza »

Množství směsi nejni možný změřit přotože v plyném i v tekutém stavu má stejnej tlak.Prostě je to jako když nově plníš.Systém musíš odčerpat a znovu naplnit,toliko co jsem se dozvěděl od chlaďáka.Jak jsem již psal maximálně vyčistit nebo vyměnit filtr,na další vzduchový rozvod existuje prej nějaká chemie.Až nepude a nebo bude vynechávat tak bych se zajímal o náplň.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

tomáš
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 56
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#5 Klimatizace

Příspěvek od tomáš »

Nepovažuju se technickýho génia, ale tutéž radu jsem dostal před lety i já. Dá se říct, že v tomto případě platí, že když poznáš, že to blbě chladí, tak má cenu něco dělat. Když to uděláš dřív, tak si (možná a pravděpodobně) jen vytáhneš peníze z kapsy.
_________________
S80 D5, XC70 III D5, C70 2,0T
262 C - Bertone, 780 - taky Bertone
bylo: 345 GLS, 764, 960, 765 2x, 850 2,0, 850 T5, 945 2,3T, V70 T5R, V70XC II 2,5T, S80 TDI, XC70 III D5 (utopeno)

Anonymous

#6 Klimatizace

Příspěvek od Anonymous »

OK. Tak Vam budu verit aspon dokud nedostanu jinou radu... :lol:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“