T6R

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#101 T6R

Příspěvek od Jarda S40 »

No to je právě ono - předpokládám (nevím) že autoservisy nespadají do snížené sazby DPH. Takže pro mě je to vlastně zbytečné zdražení. Každej na to pohlíží jinak, proto je potřeba říct důvod. Jinak taky raději podotýkám, že proti T6R nic nemám!

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 97
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Bydliště: Kladno

#102 T6R

Příspěvek od strycf »

Honza píše:
bandGap píše:Nejsem jist že jdou vůbec odstranit. Děla to kolem 1600 otaček/minutu. S60 po roce 2003 tenhle problém už by mít neměla. Není to perfektní. Je to můj osobni názor. Nerad bych to tady rozebíral dal.
Takže za to může T6R :shock: :shock: :shock: :( :( :(
No takze jestli je tohleto jeden z duvodu byt nespokojeny s T6R,pak jsem v klidu a jezdim tam dal. :roll:
_________________
Volvo V50,1.6D,r.2006

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 169
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Loucká pošta VELVARY

#103 T6R

Příspěvek od Pavel V »

Ode mne má T6R 1. Domluva s marrou přes SZ ujasnění do telefonu. Jen jsem zastavil už mne zblikl a povídá Dáreček dorazil co? No vida jak jsme slavní :lol: No a po prohlídce jsme dostali 2- (tedy Dáreček od Márry) a spokojen odjíždím. Moc fajn přístup a vlídné zacházení vím že mám určitou výhodu Volvofóra ale tu tady má asi spousta lidiček není liž pravda.
_________________
Dáreček Volvo 940 POLAR 2,0GL r.v.1994 5+2
Youngtimer: VAZ 2102 Kombi r.v. 1974 Žíža, jménem tím jmenován jest
"Pán Bůh stvořil svět, lidé mu dali pravý úhel a Volvo z něj udělalo dokonalost."

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 169
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Loucká pošta VELVARY

#104 T6R

Příspěvek od Pavel V »

T6R naprostá chvála, už jenom to jak mi Katty pomohla po telefonu a Marra též.. škoda že je mám přes celý svět...projet k nim Práglem tak mám fousy po kolena. chjo.
_________________
Dáreček Volvo 940 POLAR 2,0GL r.v.1994 5+2
Youngtimer: VAZ 2102 Kombi r.v. 1974 Žíža, jménem tím jmenován jest
"Pán Bůh stvořil svět, lidé mu dali pravý úhel a Volvo z něj udělalo dokonalost."

herman
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 111
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

#105 T6R

Příspěvek od herman »

dlouho jsem vahal jestli se mam pridat a psat sem neco o t6r, ale dnes uz musim!
neni to uplne o T6R, ale o panu M (marra, mistr, magor, milacek, misuge, proste si predstavte neco / nekoho)...
vcera vecer mi vola jedna znama, ze ji chciplo auto. vyrazim a zjistim - laicky - baterka v cudu, manzel privezl kabely a prd - spalene, volamm panu M, ten je po koupeli doma, uziva si klidneho vecera a na typickou otazku "co ted?" vyrcenou tonem maleho ditete strachujiciho se o hracku odpovi - VYDRZ WOE! ... po deseti minutach mi zvoni tel. - kde parkujes? Prijdeli chlapi 2, natocili auto a odjeli. Manzel te zname jim strkal podezrele papirky, ktere s uctou odmitli (netusim proc :o ) ...

znami byli celi hotovi, co to bylo za lidi, ze si mysleli neco vymreni tohoto druhu atd atd ...

nakonec jen konstatovani, ze tato prihoda je jen poslednim strepem do mosaiky nemalo zachran, at uz po telefonu, nekde v terenu, nebo primo v T6R, ale myslim ze dokresluje obrazek o servisu, o lidech a ja nevim co jeste .... kua bla bla bla
proste SUPEER / SUPEER / SUPEER ... T6R a hlavne MARRO - diky
_________________
je: volvo c30 2.0D 120kW, white, 7/2007
bylo: saab 9-3 Tid SC, hirsch / 01/2006 / S70 2.5D 103kW, BLUE, 09/2000 pinocchio / V70II 2.5D 103kW, BLUE, 12/2000 - "ké" / V850 2.5 TDi 103kW, BLACK, 02/1996 - "cyril" / V40 1.9D, 85kW, black 08/2000 / 480 ES 1,7 75kW, white 05/1992 / A4 1.8T chip, 95 / 80 avant 2.0, 93 / 80GT 1.8, 88

Kuba
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 140
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha-západ

#106 T6R

Příspěvek od Kuba »

Takže s Volbludou mám za sebou 14 dní a prvních 2000 km a troufnu si napsat, že jsem udělal dobře, když jsem ji koupil. Má pár drobnejch vad, což se u bazarovýho auta starýho 8 let a s najetejma 320 tisícema dalo čekat, ale právě ochota tyhle věci řešit se mi u T6R líbí (dotáhli ji z německa, původem je z Itálie) - co bylo známo před koupí (prasklý okno a světlo, brzdy, rozvody) dali do pořádku přesně jak jsme se domluvili a ani od toho, co se objevilo později (ovladač oken a zámek dveří) nedávaj ruce pryč, právě naopak. Takže já když budu potřebovat servis, tak určitě pojedu k nim.
_________________
V70 I D5252T manuál , rok 2000 stříbrná - Volbluda
Už ne bezVolvák

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 27
Registrován: 16 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#107 T6R

Příspěvek od vasako »

Musim se taky pripojit s pochvalou. Marra opravdu funguje daleko nad ramec bezneho ocekavani a to i presto, ze je nas opravdu na nej banda.
_________________
850 AWD Estate, B5254T, r.v. 1996

sramcik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 87
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: V70, 5/1999, D5252T automat
Bydliště: Frýdek - Místek

#108 T6R

Příspěvek od sramcik »

No, nevím, jestli jsem to tu už psal ...

T6R má něco mezi 2 až 3 - Objednával jsem si horní silenblok motoru (jiné téma jinde) a po asi třech telefonátech a několika mailech, kdy mi paní tvrdily, že mi psaly maily jak to chci poslat a taky že se to řeší, ale mi nic nepřišlo ... a asi 1,5 až 2 měsíčním čekání konečně dorazil.
Cena byla příjemná. Jenže pro to zpoždění, to budu měnit až na podzim, protože teď na to ani já a ani firemní mechanici nebudou mít minimálně do půlky září čas. To pro sezónu a strašnou fůru ježdění a ještě více spravování starých ááááviííííí. Já už jezdím teda novým DAFem, takže jsem relativně v klidu.
A Marra má 1 za to, že po jeho dvou urgencích mi ten silenblok konečně přišel. A taky za "rychlé" ramínka a stěrače na světla před předváděčkou v Ořechu.
_________________
JE: Volvo V70 METROPOLITAN 2.5TDi AUDI 5-ti válec 103kW (D 5252T), r.v. 5/1999, 278.000km

BYLO: Opel Omega 2.0i Caravan, Škoda 130 LS, Škoda 100 L

MichalK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 103
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: bylo V70 D5 OPTIMA, AT, MY03

#109 T6R

Příspěvek od MichalK »

Já mám s Marrou a Katty jen a jen dobré zkušenosti. Super lidi co mi vždy pomohli i když třeba nemuseli. Díky
_________________
Volvo V70 II D5, 120kW, MY03, OPTIMA, AT
bylo Volvo V70 2,5D, 103kW(140PS), r.v.1999, černá, radio SC901 s 3CD changer, šíbr.
http://www.oriasis.info

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#110 T6R

Příspěvek od hroch32 »

Marra mi svého času věnoval dva víkendové večery (skoro noci) a byl ochoten v případě nutnosti jet s Adamem přes noc, aby mi dal dohromady auto.... takže ode mne oba 1+ :palec:
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 342
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#111 T6R

Příspěvek od Peťo-goalie »

Ja mam Marru rad lebo je nas :palec: Slovák v Praglu :cry: unesieme Ta naspat domov Marra neboj :pij:

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#112 T6R

Příspěvek od Jarda S40 »

goalie píše:Ja mam Marru rad lebo je nas :palec: Slovák v Praglu :cry: unesieme Ta naspat domov Marra neboj :pij:
Goalie - ty seš prostě dokonalej :palec: :lol:

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#113 T6R

Příspěvek od Lachtan »

goalie píše:Ja mam Marru rad lebo je nas :palec: Slovák v Praglu :cry: unesieme Ta naspat domov Marra neboj :pij:
V ten okamžik vyhlásím SK válku :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 342
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#114 T6R

Příspěvek od Peťo-goalie »

Lachtan píše:
goalie píše:Ja mam Marru rad lebo je nas :palec: Slovák v Praglu :cry: unesieme Ta naspat domov Marra neboj :pij:
V ten okamžik vyhlásím SK válku :twisted: :twisted: :twisted:
Budes nas bombardovat lachtanim vetronom? :mrgreen:

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#115 T6R

Příspěvek od Lachtan »

Spácháme velkou námořní bitvu na Štrbském plese - vč. ponorek :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Peťo-goalie
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 342
Registrován: 16 roků 8 měsíců

#116 T6R

Příspěvek od Peťo-goalie »

Lachtan píše:Spácháme velkou námořní bitvu na Štrbském plese - vč. ponorek :twisted: :twisted: :twisted:
:palec: :mrgreen: na Štrbskom Plese mozes teraz oficialne clnkovat takze je to realne :lol:

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#117 T6R

Příspěvek od hroch32 »

193.gif
193.gif (5.88 KiB) Zobrazeno 5576 x
:mrgreen:
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

MMS80

#118 T6R

Příspěvek od MMS80 »

Zkušenost:

Opravy: Tekl olej aut. přev. na S80 - po telefon. dohodě jsem už 2. den (u ostatních byl termín prohlídky/opravy za týden a víc) měl auto v servisu. Původně jsem si myslel že mám prasklou vanu, už na tuhle skutečnost servisy reagovali různě, jeden, nepamatuju si který - bohužel, mi dokonce sdělil že vana nemůže být zavařena, ale nutně koupená nová. To se ale ukázalo jako můj blbej tip.
Vzhledem k špatně rozpoznatelnému místu úniku oleje jsem nechal vyměnit filtr (o všech možných způsobech sem byl průběžně informován) a po pozorování nové těsnění = problém vyřešen za velmi dobrou cenu vzhledem k opravdu komplikovanému stavu :))

Díly: Potřeboval jsem opěrku na ruku (šedá kůže) ptž byla už časem opotřebovaná. Po necelém týdnu přišla 1. bohužel špatná barva - věřim že jiný servis by se mě snažil přesvědčit že to neni tak hrozný, v t6r za další 4 dny nová v mé barvě. Cena skvělá - nižší než se čekalo.

Personál: Supr, není co dodat.

Vřele doporučuji! Za pár tkm mě čeká serviska, výměna brzd - o jiném servisu neuvažuju,

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 311
Registrován: 16 roků
Bydliště: Praha
Vůz: 850 Estate
Bydliště: Praha 8

#119 T6R

Příspěvek od Menhir »

Domnívám se, že autoservisy lze (a je potřeba :!: ) jako každé jiné podnikání ve službách hodnotit ze tří hledisek:
1. kvalita odvedené práce :prace:
2. cena :roll:
3. ochota, přizpůsobivost a jednání se zákazníkem. :pij:

Uvedu příklad: Když jsem před časem hledal pražský servis, kam bych jezdil s Formanem, našel jsem si pár firem v okolí, obvolal je a zeptal se na konkrétní opravu, její podmínky, časové možnosti a cenu. Někde mi řekli, že to vůbec neudělají, jinde jen neochotně a za těžký prachy, atp. atp., až v jednom servisu mne překvapila velká ochota, velmi příjemné jednání, časová flexibilita a bezkonkurenční cena. Jel jsem tam a jezdil jsem tam pak vždy. Rozhodl zejména způsob jednání se zákazníkem.

Co se týče T6R, jezdím tam a budu jezdit, protože jsem dal na radu služebně starších pražských volvistů, která (statisticky vyhodnoceno) říká jednoznačně: T6R. Samozřejmě na to hned navazuje další (a to zřejmě i nejdůležitější) důvod: zatím nevím o ničem vhodnějším. :oops:
Ale že bych skákal radostí, jako většina hodnotících, to zase ne. :twisted:

1. Kvalita – zatím nemůžu hodnotit, nicméně dokud nemůžu naříkat, tak vlastně super. Mám za sebou celkovou prohlídku, výměnu oleje s filtrem a rozvody. Všechno šlape, jak má. Což ale šlapalo i předtím. A nemůžu vědět, že od jiných by se to hned "sralo". Čili, jak říkám, těžko hodnotit, ale zatím nemožno naříkat.

2. Cena – zase těžko hodnotit, když jsem to nezkusil jinde. Podle mých informací, co jsem tak porůznu pochytil, asi průměr. Ale to se musí vždycky porovnat i s kvalitou. Takže poměr kvalita / cena zřejmě slušný. Pro zákazníka zajímavý.

3. Jednání se zákazníkem = český průměr, což bohužel neznamená nic lichotivého. V českých firmách, T6R nevyjímaje, totiž bohužel zatím neplatí (a ještě dlouho nebude) ono pověstné "náš zákazník = náš pán". Věci se neříkají jasně a jednoznačně. O jedné věci s vámi jedná každou chvíli někdo jiný a vnitřní komunikace ve firmě vázne. Za nesrovnalosti nese zodpovědnost zákazník. Při neshodách se mýlí zákazník. Na změny dojednané ceny doplácí zákazník. Protahování doby vyhotovení zakázky jde na vrub zákazníka. Význam zákazníka je přímo určen ekonomickou a výkonovou třídou jeho vozu. Odborná neznalost zákazníka neomlouvá. Vděčnost se předpokládá pouze ze strany zákazníka... Atp. :cry:
Opakuji, že to v našich luzích není žádná výjimka. Ale já se s tím prostě smiřuju jen těžko.
I když sprostota pokladních v Albertu, to je ještě úplně jiná kategorie... :twisted:
_________________
Volvo 850 2,5 10V Estate, Graham Green, ∗ 1996, 106 kW

lookens
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 396
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Zaječov
Vůz: Nyni: V70 I, B5254T, 98'
Bydliště: Zaječov (Beroun)

#120 T6R

Příspěvek od lookens »

Menhir píše:I když sprostota pokladních v Albertu, to je ještě úplně jiná kategorie... :twisted:
:lol: :lol: :lol:
V T6R jsem byl pročistit a vyvážit kolo když mi unikal luft (asi rok zpátky), spěchal jsem a dohodli jsme se hned na 2. den, cena výhodná, práce v pořádku. :palec:
(u jiných pneusrvs mi závaží odpadlo po 5ti km)
Pravda ... když jsem přišel a řekl, že jsem se telefonicky hlásil že přijedu, ozvalo se
"... :roll: to byl asi Marra :roll: .. no jo, to si ale budete muset počkat ...
no nekoukejte, dřív jak za hodinu to nebude :roll: "
šel jsem si zapálit a říkal si, co se dá dělat - země česká.
Stihli to ale dřív, bylo to hned a dobrý. Co jsem zpozoroval bylo významně zvednuté obočí lidí v dílně, když slyšeli ten nepravidelný chod B230K na LPG před seřízením :mrgreen:
_________________
Nyní hledám
Dříve:
V70 I, B5254T, 98' (1 rok)
940 GL, B200F, 92' kombi (mesic)
940 POLAR, B230FD, 94' kombi (4 roky)
740 GL, B230F, 89' kombi (1 rok)
240 GL, B230A, 86' sedan (10 let)
740 GLE, D24T, 89' sedan (3 roky)

Maki Hira
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 159
Registrován: 17 roků 11 měsíců
Bydliště: Vysočina
Vůz: Volvo 940

#121 T6R

Příspěvek od Maki Hira »

No mně dělali ruční brzdu. Dvakrát. A stále nebrzdí.
_________________
Volvo v70 II
Aro M461

Bylo:Volvo 940 - Sněhulák, v70 AWD 1997 LPG, 850 2,5 20ventil

netopyr petr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 57
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo V40 1.8 Modra met B4184S2 2004
Bydliště: MUNCHEN - Germany

#122 T6R

Příspěvek od netopyr petr »

:palec: :palec: T 6 R :palec: :palec: supeeer :tlesk: :tlesk: :tlesk:
_________________
VOLVO 440 GL 1.8I - B18U - 66 Kw. r.v 94 Bila

netopyr petr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 57
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Vůz: Volvo V40 1.8 Modra met B4184S2 2004
Bydliště: MUNCHEN - Germany

#123 T6R

Příspěvek od netopyr petr »

:palec: T6r :palec: Ales hodnej kluk, nenechal me stat na ulici s igelitem pres dvere, Zajistil me sklo do Dveri. MOOOOOOOOC DEKUJI. :palec: :palec: Tem fetakum co me to vybrakovali at je skoli zloutenka :roll: :roll:
_________________
VOLVO 440 GL 1.8I - B18U - 66 Kw. r.v 94 Bila

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 5093
Registrován: 18 roků 6 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#124 T6R

Příspěvek od Lachtan »

netopyr petr píše:Tem fetakum co me to vybrakovali at je skoli zloutenka :roll: :roll:
nebylo by lepší ,45 ACP ??? :twisted:
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 10
Registrován: 16 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: Golf GTD 2016
Kontaktovat uživatele:

#125 T6R

Příspěvek od ampereCZ »

Já bych měl bohužel negativní hodnocení na T6R:

nechal jsem si při servisní kontrole namontovat tažné zařízení na mou V40. byla mi nabídnuta možnost namontovat tažné buď nové, nebo použité z holandska (levnější).

zvolil jsem samozřejmě levnější variantu. Tady je nutné podotknout, že nejsem žádný přehnaný šetřílek - proto jsem si to nechal dělat v "odborném" volvo servisu a nejezdím do různých neznačkových atp. i když by to tam taky zvládli - prostě chci dát jednou do roka auto do servisu ať je vše v pořádku a je jedno kolik to stojí.

Jenže mi bylo jaksi zamlčeno, že varianta použitého tažného znamená, že mi k němu nebudou dodány doklady, bez nichž tažné nepřihlásím!! (typový list) - neptal jsem se na to, protože se v tom nevyznám a ani jsem netušil, že něco takového potřebuji, navíc předpokládám, že servis s tím má zkušenost - bylo mi řečeno, že stačí zajet na STK a mám přihlášeno. Nemám - bez typového listu tažné přihlásit nejde...

takže krom spousty starostí mě čeká také zřejmě koupě nového tažného zařízení, které mi z bude. na závěr dodám, že jsem posléze zjistil, že stejné tažné (bosal) lze běžné nové pořídit i s montáží okolo 5tis. já jsem v t6R platil za použité bez papírů a možnosti přihlášení 8tis...!

čekal bych, že když tam člověk za jeden den práce nechá 26tis kč (tolik mě komplet servis ten den stál), tak, že se mu dostane trochu odbornějšího zacházení...


na závěr snad prosba na místní: nemáte někdo radu jak tažné bez typového listu přihlásit?
_________________
Volvo V40 1.8, B4184S2, 7/2000
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“