Snížení spotřeby magnetizérem.

jak si doma vyladit motor apod.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 60
Registrován: 18 roků
Bydliště: Třinec

#1 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Manek »

Nemáte někdo zkušenost s chováním magnetizéru, který mnozí doporučují ke snížení spotřeby. Osobně mám V360 na plyn, tak nevím jestli by to nějak zásadněji tj. 15-20% mohlo snížit spotřebu. Děkuji moc za všechny příspěvky. Viz: http://www.magnetizer.cz/ a http://aukro.cz/item270427256_tvoji_aut ... _pro_.html .
_________________
Volvo 360, 2l, inject. B200F

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#2 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Honza »

Více méně je to blbost , asi jako v Rakousku vyhledávač energie z Temelína a její odfiltrování. :palec:
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

GDPR_user

#3 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od GDPR_user »

Manek píše:Nemáte někdo zkušenost s chováním magnetizéru, který mnozí doporučují ke snížení spotřeby. Osobně mám V360 na plyn, tak nevím jestli by to nějak zásadněji tj. 15-20% mohlo snížit spotřebu. Děkuji moc za všechny příspěvky. Viz: http://www.magnetizer.cz/ a http://aukro.cz/item270427256_tvoji_aut ... _pro_.html .
Pokud to funguje,tak stejnou funkci splní magnety ze starého harddisku

Drtic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1067
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Bangkok
Vůz: XC70 B5244T3 '02

#4 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Drtic »

Citace:

Kód: Vybrat vše

Je to tak tohle je přepis ze stránek ústavu pro paliva a maziva kde odborníci odpovídají na otázky.
Otázka18.04.2006 Rostislav Řepka 
Magnetizátor paliva 
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem na Váš názor k produktu, který se nazývá „Magnetizátor“ nebo též „Magnetizér“. Nejsem si jist, zda-li jsou Vám tyto názvy známy nebo zda tyto produkty spadají do Vašeho pole působnosti a odbornosti. Já sám jsem laikem v tomto oboru a názory rádoby znalců se na toto téma liší. Proto se nechám velmi rád poučit a informovat o funkčnosti tohoto zařízení. Jedná se mi o to, jestli jsou uváděné skutečnosti o funkčnosti tohoto produktu na níže uvedených webových stránkách pravdivé a v praxi uplatnitelné. Odkazy: http://www-.magnetizer.cz/ http://www.extratuning.com/clanky.php?id_clanku=14 Děkuji Vám za váš zájem. S pozdravem Rostislav Řepka 
Odpověď19.04.2006 Ivo Krajíček 
Magnetizátor paliva 
Dobrý den, magnetizátory paliva jsme nezkoušeli, ani to nespadá do sféry našeho zájmu. Pokud je mi známo, polarizovat se dá pouze voda a to pouze o určité tvrdosti, polarizace jakékoli uhlíkovodíkové kapaliny je nesmysl (lze pouze omezeně ve velmi silném magnetickém poli, přičemž vychýlené řetězce po opuštění místa působení magnetického pole okamžitě zaujmou původní stav). Z tohoto důvodu si myslím, že tyto magnetická zařízení fungují především jako magnet na takto investované peníze ..... a nemají zásadní vliv na běh motoru jako takového - motory nevykazují vyšší výkon nebo nižší spotřebu paliva ani snížení emisí výfukových plynů; tvrzení o čistotě vnitřní části motoru a prodloužení doby funkčnosti katalyzátoru apod. považuji pouze za reklamní tah.
_________________
Volvo XC70, B5244T3, AW50/51, 170kW(ard), 2002 Obrázek
Volvo 964, B280E, AW71, 125kW, 1991, diplomat, jeste vetsi plna palba Obrázek
Volvo 744, B200E, M47, 85kW, 1991, diplomat - Bushovka, plna palba
Volvo 244, B19A, 1983 - v renovaci

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 169
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Loucká pošta VELVARY

#5 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Pavel V »

Drtic píše:Citace:

Kód: Vybrat vše

Je to tak tohle je přepis ze stránek ústavu pro paliva a maziva kde odborníci odpovídají na otázky.
Otázka18.04.2006 Rostislav Řepka 
Magnetizátor paliva 
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem na Váš názor k produktu, který se nazývá „Magnetizátor“ nebo též „Magnetizér“. Nejsem si jist, zda-li jsou Vám tyto názvy známy nebo zda tyto produkty spadají do Vašeho pole působnosti a odbornosti. Já sám jsem laikem v tomto oboru a názory rádoby znalců se na toto téma liší. Proto se nechám velmi rád poučit a informovat o funkčnosti tohoto zařízení. Jedná se mi o to, jestli jsou uváděné skutečnosti o funkčnosti tohoto produktu na níže uvedených webových stránkách pravdivé a v praxi uplatnitelné. Odkazy: http://www-.magnetizer.cz/ http://www.extratuning.com/clanky.php?id_clanku=14 Děkuji Vám za váš zájem. S pozdravem Rostislav Řepka 
Odpověď19.04.2006 Ivo Krajíček 
Magnetizátor paliva 
Dobrý den, magnetizátory paliva jsme nezkoušeli, ani to nespadá do sféry našeho zájmu. Pokud je mi známo, polarizovat se dá pouze voda a to pouze o určité tvrdosti, polarizace jakékoli uhlíkovodíkové kapaliny je nesmysl (lze pouze omezeně ve velmi silném magnetickém poli, přičemž vychýlené řetězce po opuštění místa působení magnetického pole okamžitě zaujmou původní stav). Z tohoto důvodu si myslím, že tyto magnetická zařízení fungují především jako magnet na takto investované peníze ..... a nemají zásadní vliv na běh motoru jako takového - motory nevykazují vyšší výkon nebo nižší spotřebu paliva ani snížení emisí výfukových plynů; tvrzení o čistotě vnitřní části motoru a prodloužení doby funkčnosti katalyzátoru apod. považuji pouze za reklamní tah.
:tlesk: :tlesk: :tlesk: Vivat Drtič Vivat :tlesk: :tlesk: :tlesk:
pokud tohle neotevře oči tak pak už nic.
_________________
Dáreček Volvo 940 POLAR 2,0GL r.v.1994 5+2
Youngtimer: VAZ 2102 Kombi r.v. 1974 Žíža, jménem tím jmenován jest
"Pán Bůh stvořil svět, lidé mu dali pravý úhel a Volvo z něj udělalo dokonalost."

Drtic
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1067
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Bangkok
Vůz: XC70 B5244T3 '02

#6 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Drtic »

Prasknul sem je na COI... Blbce delat z lidi delat nebudou :evil:
Koukali jste na ty smesne astronomicke ceny? Nechapu, jak si to nekdo muze vubec poridit :?
_________________
Volvo XC70, B5244T3, AW50/51, 170kW(ard), 2002 Obrázek
Volvo 964, B280E, AW71, 125kW, 1991, diplomat, jeste vetsi plna palba Obrázek
Volvo 744, B200E, M47, 85kW, 1991, diplomat - Bushovka, plna palba
Volvo 244, B19A, 1983 - v renovaci

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 347
Registrován: 19 roků 11 měsíců
Bydliště: Pardubice

#7 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Jirrka »

Já chápu. Jsme národem šetřílků. Jednou na to dojedeme, protože náš trh bude zaplaven čínským levným zbožím.
_________________
je: Volvo V50 Summum s Audiem*:0), Volvo 850 T5 f kombíku a automatu, MG TF Trophy 160 Edition 85 let, poř. číslo 273
bylo: bylo: 850 T-5R (nejemocionálnější Volvo všech dob),Volvo 480 Turbo, 1992, Ďáblík (zůstane navždy nejkrásnější), 850 T-5, 155 kW, Blue Lady, Volvo 340 DL, Chrochtík, Fiat 128A, služební - Octavia III 110 kW TDi, Škoda Yeti 1,8 TSi, Octavia II 1,8 TSi, Superb Combi 125 kW TDi, Rapid a Spacebeack 1,6 TDi,

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#8 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Honza »

Jirrka píše:Já chápu. Jsme národem šetřílků. Jednou na to dojedeme, protože náš trh bude zaplaven čínským levným zbožím.
Spíš národ debilů který si raději koupí jakoukoliv dovezenou levnou sračku než stejně kvalitní nebo i lepší domácí produkt a tím podpoři domácí lidi. Například vepřové, hovězí, mléko a výrobky z něj , obylí, cukr, jablka, a další . Bohužel jen to Volvo je lepší než tuzemák.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 347
Registrován: 19 roků 11 měsíců
Bydliště: Pardubice

#9 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Jirrka »

Jj. Taky koukam na zbozi jeslti je to nase nebo cizi, ale obavám se, že to množství lidi, který se takhle chová to tu nevytrhne.
_________________
je: Volvo V50 Summum s Audiem*:0), Volvo 850 T5 f kombíku a automatu, MG TF Trophy 160 Edition 85 let, poř. číslo 273
bylo: bylo: 850 T-5R (nejemocionálnější Volvo všech dob),Volvo 480 Turbo, 1992, Ďáblík (zůstane navždy nejkrásnější), 850 T-5, 155 kW, Blue Lady, Volvo 340 DL, Chrochtík, Fiat 128A, služební - Octavia III 110 kW TDi, Škoda Yeti 1,8 TSi, Octavia II 1,8 TSi, Superb Combi 125 kW TDi, Rapid a Spacebeack 1,6 TDi,

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 60
Registrován: 18 roků
Bydliště: Třinec

#10 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Manek »

Souhlasím že většina čechů je specifickou povahovou strukturou - z dob KSČ si zvykli si na ušlápnutí a na nedostatek všeho. Hlavní problém Čechů vidím v tom, že nedokážou chlapsky bouchnout do stolu že ho rozbijou a jít do častých stávek vůči neduhům které trápí rebubliku mmj. nizké platy, potažmo peníze končící v nekontrolovatelném víru nenasytného zvířete zvaný "rozpočet pro ČR". Pokud tady budou lidi pořád málo odhodlaní, bude to furt stejný zasmrádlý guláš co dům dal.
_________________
Volvo 360, 2l, inject. B200F

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 96
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Potěhy 1

#11 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od skapetr »

Po několikaletém používání Magnetizeru může dojít i k přichycení feretických částic z vnitřní strany potrubí pod Magnetizerem. V takovém případě je nutné Magnetizer z potrubí sejmout a nechat nečistoty volně odplavit. Přibližně po dvaceti minutách se může Magnetizer opět nainstalovat... A to se fakt vyplatí :) hlavně škůdkaři s plechojemovou nádrží budou mít feritickou hadičku natotata a budou si myslet jak jejich magnetizer pečlivě odbourává :)
_________________
nyní Volvo V70 / 2001 / 2,4i / 147kW / automat
je s umřetým motorem Volvo 850 / 1996 / 2,5 TDi / 103kW / manual

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1553
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#12 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od koch »

Honza píše:
Jirrka píše:Já chápu. Jsme národem šetřílků. Jednou na to dojedeme, protože náš trh bude zaplaven čínským levným zbožím.
Spíš národ debilů který si raději koupí jakoukoliv dovezenou levnou sračku než stejně kvalitní nebo i lepší domácí produkt a tím podpoři domácí lidi. Například vepřové, hovězí, mléko a výrobky z něj , obylí, cukr, jablka, a další . Bohužel jen to Volvo je lepší než tuzemák.
kdyz uz jsme u tech potrevin... denne jsem svedkem toho jak se zbozi hotove s ceskou etiketou dovazi do cr z vietnamu a pak se prodava jako cesky vyrobek na nasem i zahranicnem trhu... poprve jsem jen tupe ziral na "slogan" zeme puvodu ceska republika na etikete... a to si nejsem celkem jisty ale myslim ze ten vyrobek usiluje o oceneni klasa :shock:

Igor
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 74
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slovakia, Východ, Tatry, Spiš. Nová Ves

#13 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Igor »

...veď aj S/V40 sa vyrába v Holandsku, KIA ceed na Slovensku, VW Passat na Slovensku.......a malo by to byť vo Švédsku, v Kórei a v Nemecku, celý svet je už jedna veľká fabrika na všetko......s tým žiaľ neurobíme nič.
_________________
S40, 1.8 Saloon, benzín + LPG, 85 kW, typ B4184S, r.v. 1999,

Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 118
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Vůz: Škoda SuperB 1.8T Elegance
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Snížení spotřeby magnetizérem.

Příspěvek od Marek »

Magnetizer...
Jo,tak to je "jouk" dne... :mrgreen:
_________________
Ford Tourneo Connect 110PS - táhám zvuk a Volvo dodávku nedělá :-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co vyladit???“