Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
IgorS
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1682
Registrován: 12 roků 11 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: XC90 & S80 & S60

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od IgorS »

Po mnohých pokusoch, asi temer so všetkým, čo tu spomínate a čo vydržalo krátke obdobie som pochopil, že pre mňa jediným dlhodobým a spoľahlivým riešením je prečalúniť všetko odliepajúce sa, vrátane A a B stĺpikov. Ak totiž zvetrá podkladový penový molitan pod látkou a zmení sa na droliacu sa lepkavú hmotu, už mi na tom nedržalo nič.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
XC90 D5 | S80 TDI Webasto | S60 2.4i |

raolsa
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 15147
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4i 135 kw
Participant x 1

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od raolsa »

Mě se neodlepuje látka od výplně, ale celý ten vnitřek od zbytku tapecu. Tavné lepidlo by asi nestíhalo vydržet než bych napatlal celý obvod, což může být tak 1,5 metru. Zkusím to PU lepidlo. Nemám problém to nechat třeba celý víkend zaschnout.
_________________
Volvo V70 II 2.4i 135 kw '06, Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Bylo: Volvo V70II 2.4T AWD LPG '00
Diagnostika k dispozici. 607827920

dumi.cz
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 3929
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od dumi.cz »

Ja to lepil mamutem a zatim drzi. Odpadl mi vjitrek ttapecu.
_________________
STOP chatcontrol! https://fightchatcontrol.eu/
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

eLzyx
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 3064
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Teplicko
Vůz: TeslaS85D,Volvo S60 2.4T,V70 2.4,850T-5R
Bydliště: Bílina

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od eLzyx »

zkusím oživit tento topic - potřebuji ze dvou špatných tapeců vyrobit jeden super. Najde se někdo, kdo něco takového absolvoval a ono lepení opravdu funguje? Jaké lepení tedy zvolit?
_________________
je: Millennium Falcon Tesla model S 85D 2015, Solid White; andělíček můj strážníček S60 2.4T 147kW 2001, Maya Yellow; Strup 850 T5R 7 místné kombi 177kW 1994, Cream Yellow (schovaná pod Stone Black); Weisser Riese - bílý obr V70 2.4i 103kW 2001, Polar White; lehárošwágen VW T2b 1.6 37,5kW 1973, Kansas Beige/Pastel White
bylo: S80 se zadřenou 2.5T avtomat AWD 2004; Volvo C70 T5 (B5234T3) 1999

spy
Offline
Příspěvky: 1208
Registrován: 16 roků
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od spy »

_________________
Saffron Collezione: 1997 V70R 2,0 T5 AWD (B5204T3); 1998 C70 2,3 T5 (B5234T3); 2001 C70 Cabrio 2,3 T5 (B5234T3)
Shades of Grey: 1997 S70R 2,3 T5 (B5234T4); 2007 Volvo C30 T5; 2005 Volvo V50 T5 AWD; 2020 Škoda Superb iV Combi L&K

Blade
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1332
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Ostrava
Vůz: Volvo XC60 D5 r.v.09 a C70II T5 r.v.08

Rozlepený tapece dveří C/S/V70 I čím slepit?

Příspěvek od Blade »

A ja dokonce to same použil na okno střechy cabria.

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé