P: kus laufu 244 a volanty

Prodej náhradních dílů
Pravidla fóra
V tomto bazaru je nezbytně nutné, aby inzerát začínal
Typem vozu - popis dílu(ů)
například
V850 - zadní náprava
  • Autor
  • Zpráva
kolemjdouci
Offline
Příspěvky: 718
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: 745 kostka
Bydliště: Pha skoro

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od kolemjdouci »

Dostal jsem k autu a asi neupotřebím. Užije někdo?
Je to na sedan 240, jezdilo na B21. Cenu nevím, třeba výměna za něco..
20260603_204847.jpg
20260603_204840.jpg
20260603_204830.jpg
20260603_204822.jpg
20260603_204815.jpg
a ještě tu mám navíc dvě plastový imitace dřeva. Jedno je skoroMomo, nový, v krabici.
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.19.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.20.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.21.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.23.jpeg
Druhá nádhera i nějaký jetý takyčíňan. Na fotce má divně nafouknutej věnec, ale v reálu vypadá jak ten "Momo".
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.13.jpeg
WhatsApp Image 2026-05-28 at 16.12.14.jpeg
Jeden musí pryč. "Momo" 17kil, to druhý litr ( bez náby).
Díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
škatule hejbej se

Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5115
Registrován: 21 roků 8 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od Ondra. »

prosím o rezervaci toho moma, přes noc se rozmyslím :)
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9123
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od Petr Marek »

Momo volant je nádherný, to budou mokré sny... :wink:
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13719
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od Urvanej »

Bez náby jsou oba, nebo jeden má? Bych to chtěl zkusit na stovku, protože stehýnka mi škrtaji o tu megaobruč co tam je origo :-D

kolemjdouci
Offline
Příspěvky: 718
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: 745 kostka
Bydliště: Pha skoro

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od kolemjdouci »

S Ondrou jsme domluveni, k mání je ten "S", bez náby. Jestli ho Tome chceš, určitě se domluvíme..
@PM: s těmi sny bych byl opatrný :-)
_________________
škatule hejbej se

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13719
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od Urvanej »

Nn, já se domluvim s Ondrou na nějaký soudržuský výpomoci... ono to je jen na vyzkoušení, protože i s takhle velkym kolem co tam je, se na místě skoro nedá zatočit :-D

spirit of speed
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 42
Registrován: 8 roků 4 měsíce
Bydliště: Pelhřimov
Vůz: 245L + V50

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od spirit of speed »

který že ten kousek je k mání ? :)
.. inu do parníka to nebude, ale zplodil jsem děckám takovej kostitřas a tam by se šiknul :)
20260527_164511232_iOS.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Petr Marek
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvky: 9123
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od Petr Marek »

Bugatti! Jen nevím, jestli 35, nebo 37... :good:
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +500000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '91 ~ 200000 km ~ B230F ~ AW71

jancho
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5020
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Domov: Třebestovice
Vůz: XC70 D4 120kW D5244T17 MY 2013
Bydliště: Zaměstnání: Praha

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od jancho »

Tak to je velká paráda! :good:
_________________
Je: Volvo XC70 P3 D4 120kW D5244T17 MY 2013, Renault Twingo, Ariens gt14

Bylo: Volvo 960 1994 150kW B6304FS, XC70 D5 MY 2007 automat 136kW - chip od D5T5 Stage2 158kW/470Nm, EGR OFF, Volvo V70 XC 142kW, Land Rover Discovery 2 Td5, V70 D5 2,4 rv2003, škoda octavia super 1221 rv 1964
GALERIE
Foto-rajče

kolemjdouci
Offline
Příspěvky: 718
Registrován: 9 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: 745 kostka
Bydliště: Pha skoro

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od kolemjdouci »

SoS. Ty se ale hodně nudíš! Krásný to máš.
Zbyl ten světlý, co je na fotce v autě. Tvarově je stejný s tmavým.
_________________
škatule hejbej se

spirit of speed
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 42
Registrován: 8 roků 4 měsíce
Bydliště: Pelhřimov
Vůz: 245L + V50

P: kus laufu 244 a volanty

Příspěvek od spirit of speed »

Na Bugatti nemam tvary, toto je variace na motivy GN Thunderbug

Zpět na „Prodej - Díly“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé