KOU: Zemní vrták na plot

Aneb co se nehodí jinam...třeba bundy, odznáčky, prospekty apod.
Pravidla fóra
V tomto bazaru je NUTNÉ aby inzerát začínal:
PRO: prodám
KOU: koupím
VYM: vyměním
  • Autor
  • Zpráva
Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5116
Registrován: 21 roků 9 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od Ondra. »

Ahoj nemáte někdo na prodej nebo dlouhodobé zapůjčení zemní vrták, ideálně benzínový? Než objednám v lidlu https://www.lidl.cz/p/parkside-benzinovy-zemni-vrtak-pbeb-52-b2/p100398671
Naposledy upravil(a) Ondra. dne 04 čer 2026 12:33, celkem upraveno 1 x.

Urvanej
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvky: 13727
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8, C40

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od Urvanej »

Mam/pučim ruční 160mm :-D

Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5116
Registrován: 21 roků 9 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od Ondra. »

na to jsou moje ručičky moc pohodlné :D
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

jancho
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5020
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Domov: Třebestovice
Vůz: XC70 D4 120kW D5244T17 MY 2013
Bydliště: Zaměstnání: Praha

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od jancho »

Též bych nabídl ruční :D
Ale když jsem dělal plot (100x50m) na bývalém baráku, tak jsem si ho vzal na víkend z půjčovny a bylo hotovo. Ale Ty to evidentně nemáš na jednorázovou akci, takže to není řešení.
Každopádně občas se mi kousnul v kamení a to bylo o ruce.
_________________
Je: Volvo XC70 P3 D4 120kW D5244T17 MY 2013, Renault Twingo, Ariens gt14

Bylo: Volvo 960 1994 150kW B6304FS, XC70 D5 MY 2007 automat 136kW - chip od D5T5 Stage2 158kW/470Nm, EGR OFF, Volvo V70 XC 142kW, Land Rover Discovery 2 Td5, V70 D5 2,4 rv2003, škoda octavia super 1221 rv 1964
GALERIE
Foto-rajče

Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5116
Registrován: 21 roků 9 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od Ondra. »

Dlouhodobý projekt :D Plot mezi mnou a sousedem. 45 metrů a spád na té délce je skoro 6 metrů. Do toho terén u souseda je uskočený místy až o 30 cm. :D Chci dávat 3D panely s podhrabovou deskou (kvůli spádu dvojitě), tak to není jen tak... Naštěstí barák u souseda je dlouhodobě neobydlený, takže mám prostor a klid, nic mě netlačí. No asi objednám ten lidl. Do zimy bych to chtěl mít hotový
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

PetrXC70
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6212
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od PetrXC70 »

Taky mam k lesu velkej spád a než dávat dvě podhrabový desky, dělil sem panely a dělal víc sloupků...

Ze začátku odskoky asi o 35cm, pak 25cm a dole už jen 20, 15...

Jo a ten vrták mám taky jen manuální, ale stejně sem dělal díry růčo. Ono víc betonu neuškodí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

Ondra.
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5116
Registrován: 21 roků 9 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od Ondra. »

jo to je taky varianta dělat kratší pole, ale jak jsi pak ošetřil řezaný rastr proti korozi? Kolik máš délku těch polí? díky
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
760 D24TIC ´88 M46
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, ´18
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

PetrXC70
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 6212
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od PetrXC70 »

Stříknul sem to zinkovym sprejem, kdyžtak ještě nafotim, jak to vypadá, když "rezne" zink. konstrukce...

Ze začátku je délka jen 80cm, pak 125cm a dole pár polí celejch...
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

koch
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1846
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

KOU: Zemní vrták na plot

Příspěvek od koch »

ja potreboval 200+ der, tak jsem si vrtak koupil na bazosi a pak ho tam znovu strelil, snad jsem na tom i vydelal :)

Zpět na „Ostatní prodej / koupě“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé