Ahoj, daruji za odvoz tyhle předface tapce na S60.
Řidičův má nějak polámané madlo.
Daruji: Tapce S60 P2 předface
- Autor
- Zpráva
-
Offline
- Příspěvky: 393
- Registrován: 3 roky 4 měsíce
- Bydliště: Šumperk
- Vůz: S60 D5 160kw, BMW E36 323ti, E36 318ti
Daruji: Tapce S60 P2 předface
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
Offline
- Příspěvky: 393
- Registrován: 3 roky 4 měsíce
- Bydliště: Šumperk
- Vůz: S60 D5 160kw, BMW E36 323ti, E36 318ti
Daruji: Tapce S60 P2 předface
aktuální
-
Online
- Příspěvky: 1153
- Registrován: 7 roků
- Bydliště: Uhříněves
- Vůz: V70 II D5 120kw 2004
Daruji: Tapce S60 P2 předface
moje dlouho nikdo taky nechtěl, nakonec jsem je dal na FB P2 skupinu a tam se o ně pomalu poprali 
Kdo je online
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé