Krajovky bazén

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
ren
Ověřený
Offline
Příspěvky: 770
Registrován: 3 roky 9 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: XC60 D5 AWD 158 kW MY2012

Krajovky bazén

Příspěvek od ren »

Chtěl bych se zeptat místních znalců na následující věc. Máme na zahradě bazén, zapuštěný, krytý, dno je betonová deska, stěny jsou z polystyrenu armovaného a vylitého betonem, na tom všem je jakási folie a vršek stěn je zakončený a obložený keramickými tvarovkami. Zpod tvarovek, pokud se hladina v bazénu rozhoupe, se vyplavuje neuvěřitelné množství bordelu a bydlí tam spousta mravenců. Když jsme měli bazén první rok, obrátil jsem se na firmu která bazén zhotovila s tím, že mi to nepřijde normální. Firma reagovala s tím, že to normální je a prý naopak, že kdyby tvarovky byly vyspárované (nejsou) a ke stěnám bazéne těsné (rovněž nejsou), mohlo by časem dojít k problémům kvůli hromadící se vodě. Nejsem stavební expert, ale bordel co voda v bazénu vyplavuje zpod krajovek mě se.e a domnívám se, že by krajovky měly sedět na stěnách bazénu těsně a tak, aby se zpod nich nic nemohlo nic vyplavovat do bazénu. Jsem "cíťa", anebo mi firma špatně namontovala krajovky?

Zpět na „o všem možném :-)“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Cronicle