1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#1 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Zdravím. Volvo xc70 2,4 benzin 2002 147kw manual. Nabízím tisíc korun za odhalení problému a tím vyřešení už skoro tříletého problému. Zde popíšu podrobně problém:
Moje volvo po výměně motoru za týden po normálním fungování přestalo dobíjet.
Vyměnil se alternátor a auto opět jezdilo. Bohužel opět jen týden.
řesně za 7 dní po alternátoru přestalo auto reagovat na plynový pedál.(po zmáčknutí motor šel do otáček,ale velmi pomalu.Diagnostika hlásila chyba plynového pedálu. Nechal jsem vyměnit plynový pedál. Chyba byla stále a auto se chovalo stále stejně. Nechal jsem udělat kalibraci v autorizáku. Nepomohlo to a auto stále nereaguje na plynový pedál. Respektive motor jde do otáček velmi pomalu a pedál reaguje snad vteřinu po zašlápnutí. Pokud diagnostikou (jakoukoliv) po nastartování smažu chybu. Auto jede tak jak má pedál reaguje tak jak má a auto pokud ho nechcípnete jede bez problému a za celou dobu nespadne do nouzáku! Po tomto marném pokusu jsem sehnal originální kabelový svazek a nechal ho vyměnit od řídící jednotky k plynovému pedálu. Opět nic! Po tomto jsem nechal vyměnit klapku. Po výměně opět kalibrace v autorizáku. Opět nepomohlo. Nechal jsem to projet vidou skrz na skrz s mechanikem,který seděl vedle když jsem s ním jel (chyba smazaná) měl zapnutou vidu. Celou dobu jízdy nevyskočila žádná chyba!!!! Jakmile,ale jsem vypnul klíček a otočil k nastartování opět to hlásilo chybu plynového pedálu. (správný dotaz tak doplňuji info- plynový pedál na diagnostice reaguje přesně tak jak má a vykresluje křivky i při chybě i po smazání) Po tomto mi mechanik řekl,že to bude nejspíš řídící jednotka motoru. Sehnal jsem tedy řídící jednotku motoru (kterou jsem samozřejmě nechal přehrát atd) Dal jsem jí do auta. A opět nic. Ještě znovu kalibrace v autorizáku,ale nic. Závěrem to shrnu: Vyměněno:pedál plynu,klapka,řídící jednotka motoru, kabely.Chyby viz. obrázek https://ulozto.cz/file/QNJoMSnn48CM/chyby-ve-volvu-jpg#!ZJVlLwR2ATSxZGVjMwuzZGHjBGqxLH1QBQEjMGuyqyyUrzEvAD==
Naposledy upravil(a) david.xjr dne 02 čer 2022 17:24, celkem upraveno 2 x.

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#2 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

blbě se zeptám. Když si zobrazím pozici plynového pedálu v diagnostice, tak reaguje taky se zpožděním ( před chybou, při chybě ), nebo reaguje okamžitě ?
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#3 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Jo vidíte. To jsem zapoměl zmínit.Omlouvám se. V diagnostice plynový pedál reaguje tak jak má. Vykresluje křivky i před nastartováním i po nastartování i po smazané chybě.

powl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 686
Registrován: 3 roky 9 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70 II D5 136kw

#4 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od powl »

mozna kravina ale kdyz se menil motor udelalo se poradne jeho ukostreni?
_________________
V70 P2 D5 136kw MY2007 - Pet valcu staci kdyz ti turbo tlaci

Zajsoft
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Administrátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2217
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Deutschböhmen
Vůz: S80 T6,S80 V8,V70II R,C70 2.4T,244 D24
Participant x 3
Kontaktovat uživatele:

#5 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Zajsoft »

Mno jen pro upresneni, pokud vidim dobre, tak je to 2.4T, jen at mame jasno. Co je to za rok? Jaka prevodovka? Popis auta krapet dost tristni...

Jak se auto chova s odpojednou vahou vzduchu?
Jinak by bylo dobre za jizdy koukat na krapet povicero velicin, ale taky mi to nejvic asi sedi na kostru, nebo neco v kabelazi.
Nejakeho autoelektrikare(tj. nekoho napr s osciloskopem a dalsim vybavenim, ne jen mechose co umi pouzit drat s zarovkou a multimetrem - sic i to v dost pripadech staci :D), nebo jeste lepe diagnostika jsi zkousel?
_________________
Je: S80 2.8 T6 '99, Stage 2 - 320k/425Nm, AT, LPG | S80 II V8 '07, cca 322k/434Nm, AT, AWD, LPG | C70 2.4T Convertible '04, 240k/350Nm, MT, Heico | BLÚ 244 D24, 58kW, '90, MT | Black V70 T5 '98, 309k/388Nm, AT, LPG | GREY XC90 V8 '06, AT, AWD | Bastard PV 544 B20E '62, 124k/167Nm, MT+OD | Kulihrášek 121 Amazon B20A '61, 81k/157Nm, MT, LPG | "Modrý" S70 T5 '97, MT
Audi TT 1.8T MY 00, 6st 4x4, APR Stage 1 263hp 362Nm | Na prodej: Opel Tigra C20LET(Calibra) 280k/350Nm(odhad) '97, MT
Originální Volvo diagnostika...
Bylo: Trabant 601; Škoda 120L LPG '88; 2x Chrysler Daytona 2.2 Turbo '88 (US); Hyundai Sonata AT 2.4 '01; MB 124 230TE '88 AT LPG; Audi V8 3.6 '93; 2x Opel Omega MV6 '96 AT; Fiat 125p LPG; Nissan 300ZX '88; Chevrolet Lumina APV 3.8 '92 AT (US); Renault 25 Baccara 2.9 V6 AT LPG; BMW 320i (E36) '96; V70 II, MY01, 2.4T, AT, LPG; V70R '04, 360k, AT

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#6 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

powl píše: 02 čer 2022 16:59 mozna kravina ale kdyz se menil motor udelalo se poradne jeho ukostreni?
Auto 14 dní jezdilo tak jak mělo bez problému. Na kostru se taky koukalo.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#7 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Zajsoft píše: 02 čer 2022 17:16 Mno jen pro upresneni, pokud vidim dobre, tak je to 2.4T, jen at mame jasno. Co je to za rok? Jaka prevodovka? Popis auta krapet dost tristni...

Jak se auto chova s odpojednou vahou vzduchu?
Jinak by bylo dobre za jizdy koukat na krapet povicero velicin, ale taky mi to nejvic asi sedi na kostru, nebo neco v kabelazi.
Nejakeho autoelektrikare(tj. nekoho napr s osciloskopem a dalsim vybavenim, ne jen mechose co umi pouzit drat s zarovkou a multimetrem - sic i to v dost pripadech staci :D), nebo jeste lepe diagnostika jsi zkousel?
Jak to myslíte diagnostika zkoušel? Bylo to na vidě. Jak s vypnutým motorem tak s nastartovaným. Vše se chová normálně.A to co to hlásilo,že je špatné je už vyměněné. Jinak rok jsem už dopsal a je to manual. . Sorry,ale potom kolik mě to stálo peněz a pořád nic už zapomínám na základní věci. Šlo mi dost o to abych popsal celou situaci tak jak to šlo. Já si říkám jestli třeba když se odpálil altík jestli tam nemohl jít nějaký jiný proud do něčeho co odpálil,ale diagnostika to nehlásí. Jinak váhu vzudchu můžu odpojit to není problém,ale ta byla měněná před tímto problémem Stará cca2,8roku). Ale zkusit to můžu.

Vapik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2914
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#8 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Vapik »

Diagnostika myšleno, někoho kdo umí využít potenciál vidy a ne jen "mazač chyb". Vsadím si na kostru.

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#9 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

Přišti vikend je volvosraz tak mužeš dorazit a mužeme zkoušet :)

Podle popisu to vypada na dost nestandard zavadu. Ještě se zeptam co je prvni line auto, nebo chyba motoru (nouzak) ?
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km


raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#11 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od raolsa »

Klapka byla nová, nebo starší?
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#12 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Warcz píše: 02 čer 2022 18:12 Přišti vikend je volvosraz tak mužeš dorazit a mužeme zkoušet :)

Podle popisu to vypada na dost nestandard zavadu. Ještě se zeptam co je prvni line auto, nebo chyba motoru (nouzak) ?
Super nabídka,ale dělám akce pro děti. A tohle auto je bez technické právě kvůli nějak píč......Takže fakt nemůžu dorazit i kdybych ten čas měl. Jinak v tom autě je nasypáno 150tisíc

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#13 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

raolsa píše: 02 čer 2022 18:20 Klapka byla nová, nebo starší?
Vše starší,ale klapka i pedál fungují,protože jde udělat kalibrace bez problému. To by prý při nefunkčnosti jednoho nebo druhého nebylo možné udělat. Navíc na vidě to fungovalo když dal test nebo jak to mám říct. Nejsem automechanik tak možná netrefím ten správný výraz,ale prostě fungovalo to.

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#14 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

david.xjr píše: 02 čer 2022 18:20
Warcz píše: 02 čer 2022 18:12 Přišti vikend je volvosraz tak mužeš dorazit a mužeme zkoušet :)

Podle popisu to vypada na dost nestandard zavadu. Ještě se zeptam co je prvni line auto, nebo chyba motoru (nouzak) ?
Super nabídka,ale dělám akce pro děti. A tohle auto je bez technické právě kvůli nějak píč......Takže fakt nemůžu dorazit i kdybych ten čas měl. Jinak v tom autě je nasypáno 150tisíc
Chapu a ještě ta otazka. Co je prvni ? Nouzak nebo line auto ?
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#15 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Warcz píše: 02 čer 2022 18:12 Přišti vikend je volvosraz tak mužeš dorazit a mužeme zkoušet :)

Podle popisu to vypada na dost nestandard zavadu. Ještě se zeptam co je prvni line auto, nebo chyba motoru (nouzak) ?
Nejsem mechanik tak nerozumím otázce jak to myslíš. Auto do nouzáku nepadá. Je tam od začátku nějakáý chyba co ukazuje ,že je špatný plynový pedál. Tak jak je na obrázku. Pokud tuto chybu smažu tak auto jezdí bez problémů po celou dobu než zase vypnu klíček. Měl jsem to i za jízdy na vidě (chyby po nastartování smazány)a po celou dobu jízdy cca 10km nenaskočila ani jedna chyba a auto šlapalo jak hodinky.

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#16 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

Aha takhke. Takže na palubovce žadny problem, v diagnostice chyba a auto nejde.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#17 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Warcz píše: 02 čer 2022 18:25
david.xjr píše: 02 čer 2022 18:20 Super nabídka,ale dělám akce pro děti. A tohle auto je bez technické právě kvůli nějak píč......Takže fakt nemůžu dorazit i kdybych ten čas měl. Jinak v tom autě je nasypáno 150tisíc
Chapu a ještě ta otazka. Co je prvni ? Nouzak nebo line auto ?
Jinak ještě jedna informace. Než tomu propadla technická tak jsem tímto způsobem (smazal chybu po nastartování) jel s autem cca 220km daleko a 220km zase zpátky. Žádný problém pokud nevypnu klíček.

Jakub Svoboda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5140
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Rakovník
Vůz: XC70 III D5 AWD 169kW, V60 MY2018 D3 110

#18 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Jakub Svoboda »

Viděl bych to na uklepaný drát, ale kde.......
_________________
XC70 MY2010 D5 169kW Polestar
V60 MY2018 D3 110kW

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#19 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

Ještě ať mam jistotu že to chapu. Nastartuju auto, smažu chyby, ujedu 200Km, chcipnu auto, dam kliček do 2 polohy, připojim diagnostiku, jsou tam chyby. Ještě před startovanim už tam jsou chyby.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#20 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Warcz píše: 02 čer 2022 18:32 Aha takhke. Takže na palubovce žadny problem, v diagnostice chyba a auto nejde.
Tak teď jste mě dostal. To už si bohužel nepamatuji. Jak s tím mám nervy a ještě spouzstu věcí kolem tak se mi to v hlavě maže. Ale myslím,že ty chyby tam jsou hned pootočením klíčku.....Jo vlastně jsou,protože ten s tou vidou to smazal pak nastartoval a znovu to tam skočilo. Až při nastartovaném motoru když se to smazalo tak už byl klid. Nejhorší právě je,že pak při jízdě to nevykáže vůbec žádnou chybu. Jel jsem s tím s napíchnutou vidou a prázdný display. Ty věci co se měnily jsou funkční. To je odzkoušeno přes vidu. Hlavně když se člověk logicky zamyslí tak klapka měněná,plyn pedál měněn. Kabely měněny. Řídící jednotka motoru měněná. A pořád nic tak bude chyba asi jinde. Nevím jestli jste koukal,ale dal jsem odkaz na video.- Je to tam krásně vidět

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#21 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

Posunující se čas na přístrojovce ukazuje na závadu budíku, ale že by to zkratovalo komunikaci těžko říct. Moje teorie je, že ten problém bude při nízkém napětí ( nefunjícím motoru ). Dala by se potvrdit, kdyby se auto připojilo na druhé nastartované auto, aby po vypnutí motoru nekleslo napětí v autě. Nicméně i kdyby se to potvrdilo pořád to bude potvrzovat to co si myslíme. Někde bude studeňák.

EDIT stejně nechápu co znamená tohle na LCD:
image.png
image.png (245.08 KiB) Zobrazeno 566 x
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#22 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od raolsa »

Mohl by jsi zkusit ještě jednu věc? Nastartovat (s chybou), chcípnout motor a ještě než se dotočí tak znovu zapnout klíček do polohy "II", aby se motor zase rozeběhl. A jestli pak půjde přidat plyn.
Každopádně bych asi začal repasem té přístrojovky. Nebo ji zkus odpojit, jestli to bude blbnout bez ní taky.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 27
Příspěvky: 81
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo xc70

#23 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od david.xjr »

Warcz píše: 02 čer 2022 19:42
Posunující se čas na přístrojovce ukazuje na závadu budíku, ale že by to zkratovalo komunikaci těžko říct. Moje teorie je, že ten problém bude při nízkém napětí ( nefunjícím motoru ). Dala by se potvrdit, kdyby se auto připojilo na druhé nastartované auto, aby po vypnutí motoru nekleslo napětí v autě. Nicméně i kdyby se to potvrdilo pořád to bude potvrzovat to co si myslíme. Někde bude studeňák.

EDIT stejně nechápu co znamená tohle na LCD:
image.png
Baterku jsem kupoval novou. Je na ní ještě záruka. Cca 6 měsíců zpět. Ale víte co mě napadlo? Jak říkám nejsem mechanik.....ale.... Když mě tenkrát odešel ten alternátor (original z mého volva). Tak se tam dal alternátor z toho motoru,který se dal jako nový do auta. Ale nezjišťovalo se potřebné napětí na dobíjení. atd. Prostě se to jen vyměnilo a auto jezdilo pouze týden pak to začlo dělat. Co kdyby to bylo nesprávným alternátorem,který dává špatné dobíjecí napětí?

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#24 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od Warcz »

Moje věštecká koule by spíše přikláněla nejdříve na ty budíky. Říkám si, že kdyby ty budíky na CANu dělaly bordel s otáčkoměrem, tak by to mohlo ovlivňovat i auto. Teoreticky po nastartování se zvedne napětí a začne to fungovat relativně v pořádku a smazáním chyb začne řídící jednotka motoru normálně fungovat. Asi první věc bych opravdu zkusil vyhodit budíky jestli náhodou auto nezačne bez budíku normálně fungovat.

Alternátor buď nabíjí nebo ne. Předpokládám, že mechoš se podíval na napětí v síti při startu a při provozu, ale obecně by to prostě odrovnalo baterku, ale nedělalo takový binec. Tohle bude něco na sběrnici, nebo jednotkách.
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

powl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 686
Registrován: 3 roky 9 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70 II D5 136kw

#25 1000 korun odměna za zjištění problému-Auto nereaguje na plynový pedál!

Příspěvek od powl »

Warcz píše: 02 čer 2022 22:14 Alternátor buď nabíjí nebo ne.
jj a nebo taky nabiji 17V az se mne na pezotu varila baterka :green:
_________________
V70 P2 D5 136kw MY2007 - Pet valcu staci kdyz ti turbo tlaci
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“