navigace pro volvo xc60 rv. 2017

Nejnovější Volva od roku 2015/16
  • Autor
  • Zpráva
Jakub Svoboda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5140
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Rakovník
Vůz: XC70 III D5 AWD 169kW, V60 MY2018 D3 110

#1 navigace pro volvo xc60 rv. 2017

Příspěvek od Jakub Svoboda »

Kontaktuj D5T5.COM a myslím, že ti jistě pomůžou. Zde na fóru je to člen ok2ucx
_________________
XC70 MY2010 D5 169kW Polestar
V60 MY2018 D3 110kW

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5186
Registrován: 5 roků 7 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#2 navigace pro volvo xc60 rv. 2017

Příspěvek od Warcz »

zdeněk vopat píše:Dobrý den Volvisti
chci se zeptat na navigaci v xc60 r.v. 2017 byl jsem se zeptat na nainstalování navigace ve Volvu a tam mě polil pot cena 25000 kč . A proto můj dotaz zní dá se nainstalovat navigace do nějaké rozumné ceny jinak.
Děkuji za jakou koliv odpověď.
PS: při dnešních cenách navigací přenosných je to dost vopruz.
a fakt ji chceš ? Není lepší pořádný držák na telefon a Waze ? Ja podle te navigace jezdil víkend a i kdybych ji měl tak používám mobil, nebo Android auto. Nedal bych za ni vice jak 2000Kč...
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#3 navigace pro volvo xc60 rv. 2017

Příspěvek od Michl »

Záleží co od navigace očekáváš? Pokud chceš především aktuální informace o dopravě, časy dojezdů... tak na to ti stačí lepší mobil s neustálým připojením na net. Je víc možností a stačí si vybrat aplikaci dle chuti.
Já jsem třeba do svého auta domontovával vestavnou navigaci, kterou jsem měl v předešlém autě a se kterou jsem byl maximálně spokojen a chtěl jsem ji mít i v tom současném.
Vyhovuje mi na ní:
- dostatečně velký a čitelný vyklápěcí displej (jako starší kus už nosím brýle na blízko a s velikostí v mobilu bez brýlí mám problém) i grafika, která se při vjezdu do šera (např.tunel) automaticky změní pro lepší viditelnost,
- pro bezpečnost to má vestavné ovládání pod volantem nebo i pomocí samostatného dálkového ovladače,
- je to zapojeno do audio sestavy vozu,
- s vestavnou anténou GPS ve voze je lokace rychlá a přesná,
- nikde nekoukají a nepřekáží případné kabely a držáky k nevestavnému zařízení (navigace, mobil, tablet...)
- ale hlavně je to Volvo :good: .
Mínusem je nemožnost dohrát čestinu (jak hlas i text) a tak se musím spokojit s výběrem ze světového jazyka. Tohle je ale v novější verzi navigace Volvo Sensus už funkční, a pokud se nepletu tak Sensus se týká právě tvého auta.
Výhodou navigace Sensus je i možnost stahovat vydávané aktualizace map přímo z webu Volva. U té mojí musím shánět aktualizace map na DVD, ale zatím se to dá sehnat na eBay i Allegro.pl za rozumné peníze.
Někdo na originální navigaci od Volva nadává, že nevyhledává optimální trasy a že je její ovládání díky potvrzování kurzorem pomalé, ale já s tímto problém fakt nemám.
Vývoj všech navigací jde velice rychle dopředu, takže ty vestavné jsou už dnes pochopitelně morálně zastaralé a je celkem jedno jestli je to od Volva, BMW nebo VW.
Takže pokud o ní stojíš, tak ti opravdu s tvým modelem nejlépe poradí, jak na to a co budeš muset všechno sehnat, páni s D5T5 resp. D5T5.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S/V/XC 90; V/XC 60“