Co vam vadi na Volvu?

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
michal_0077
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 624
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc
Vůz: V70 II

#1 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michal_0077 »

abysme tu na foru jen nase volva nechvalili tak by me zajimalo co vam na vasich autech vadi. Hlavne takove ty veci pri beznem uzivani.
Za me na V70 asi toto:

- spatne nastupovani do auta, strasne nizko a malo prostoru kolem volantu--> odirani a mackani boku sedacky
- nastupovani na zadni sedadla clovek musi davat pozor na hlavu, hlavne kdyz stoji auto bokem ke svahu
- navijeni zadnich pasu je strasne slabe--> kdo nezna nebo zapomene privre pas do dveri
- roleta v kufru, vydava pri jizde nepekne zvuky a je strasne nizko. Pod roletu se nic nevejde a neda se tudiz zatahovat
- otevirani kufru malej uhel --> kolikrat jsem se uz prastil do hlavy
Naposledy upravil(a) michal_0077 dne 15 lis 2014 22:23, celkem upraveno 1 x.
_________________
[s]V70 II 2,5T AT5 + LPG[/s] - porucha automatu --> ekologická likvidace
V70 II 2,5T + LPG - manuál
Saffron V70 R AWD '98 (AT4) 2.3T 20V
XC90 D5 AT6 AWD
XC60 D4 AWD R-design polestar

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 108
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha 5
Vůz: 740 GLE Diesel
Bydliště: Praha 5

#2 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michalnavratil »

Mám sice V70 I ale můžu odpovědět takto:

- jelikož mám auto lehce snížené tak je nastupování občas peklo, a když parkuji blízko u chodníku á la nástupiště, tak musím do auta vysloveně spadnout. A když nastupuji po své drahé tak si odírám nejen sedačku, to je jak kdyby auto přede mnou řídil skřítek :D
- vzadu je tak malá díra na nastupování až hanba, naštěstí jsem to zkoušel jen jednou když mě drahá polovička odvážela z hospody :D
- vzhledem ke stáří auta mi špatně navíjejí skoro všechny pásy :D
- roleta v kufru je věc o které sním a hrozně rád bych ji měl. I kdyby byla nízko :D
- vzhledem k mé výšce je kufr umístěný přesně ve výši spánku. A už jsme spolu měli několikrát potyčku :D

Ale jinak to auto miluju!
_________________
2020 S60 T5 R-Design Daily Driver | 1994 940 2.3 Turboooooooooooooooo za pětadvacet | 1996 Volkswagen T4 California Exclusive

Bylo: 1997 V70 P80 2.5 125kW Beater | 1994 940 2.3i Romanian Wind | 1987 740 GLE TD Gumbalkan Special
| 1997 V40 T4 BSR (ha) Stage 3 (ha ha) 160 kW (ha ha ha) Gumbalkan Grand Prix Endurance Special | 2004 V70R AWD Cosmos Blue Metallic 221 kW | 1999 V70 I. 2.4i 103kW; | 1999 Saab 9-3 SE 2.0 Turbo | 147kW | 1998 C70 2.5T 142kW

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#3 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od shaman »

Straaaasne moc elektoniky.
Zbytecne.
_________________
postapo.cz

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 443
Registrován: 11 roků 10 měsíců
Bydliště: Region Dolní Berounka
Vůz: V70II

#4 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od quaero »

Ze moje HU-603 nema AUX-in. :D

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#5 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od mr1 »

Tak já bych toho měl celkem dost, u každého modelu, co jsem vlastnil/vlastním, mám asi něco, ale pro takovou jakoby omluvu, se pokusím uvést i důvod, proč jsem to tomu autu v podstatě odpustil.

360 - na to, že to byl dvoulitr, tak to teda moc nejelo, ale: byl to pracovní stroj, který perfektně sloužil, a hlavně to byla slušná stylovka
940 - absolutně bez námitek, vlastně možná malinko spotřeba. Jo, manželka s tím v zimě nedokázala jezdit, ale: i tak na to auto vzpomínáme asi úplně nejvíc, a měli jsme ho moc rádi
850 - krátké pásy pro klobáskové postavy, klasicky se odchlipující palubovka, možná trošinečku sedadla. Ale: je to perfektní, nádherné auto.
S60 - všude všechno tak trochu lagric, bojím se pomalu na něco sáhnout. Pojistky na několika místech, včetně nepochopitelného místa ve sloupku. Přihrádka není klimatizovaná (r.06!!!!!), volant má docela malé výškové nastavení. Když si hodím sedačku nahoru, a mám i volant úplně nahoře, tak je to akorát na ty moje čapy. Audio nic moc, olupující se madla dveří, strašně málo místa pro nohy vzadu, vyklající se klíček (dělal to i nový klíč - který byl ještě zabalený), absence několika elektronicky zajímavých fičurek, jako je otevření všech oken naráz (pro vyvětrání)... no, ono by se toho našlo. Ale: auto je to celkově velice pohodlné, na dlouhé trasy jako udělané, město to moc rádo nemá. Slušná spotřeba/výkon, hlučnost, naprosto pohodlná sedadla i vzadu, velikost kufru/sedan.
S40 - žrala jako prase, jinak naprosto bez problémové nenápadné rychlé auto.
V70 I. - no, už sem to tu psal několikrát - na kombíka tedy nic moc. Ve scéniku odvezu víc a pohodlněji. Jinak bez výhrad.

U všech aut to soudím podle ročníku, nějak přiměřeně. Takže se může zdát, že jsem k té šedesátce nespravedlivý, ale prostě v tomhle ročníku by to auto mělo být trochu jinde. A hlavně - opravdu ta lagricovost... :bad:
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

GDPR_user

#6 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od GDPR_user »

Na Volvu mi nejvíce vadí nedostatek výkonu.Dnes jsem se svezl s Teslou S 85 380k a vadí mi znovu nedostatek výkonu.Tak snad v pondělí Tesla S 85P+ se 421k bude lepší.

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#7 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

V70 I.
Interier:
-krehky veskery plasty v kombinaci se starim=lepsi nic nerozdelavat
-"pogumovany" tlacitka v cele se zvykackovym klickem
-nizko se otvirajici viko kufru
-uz v dobe vzniku sedmdesatek ponekud archaicke podsvetleni tlacitek/budiku zarovkami
Exterier:
-mam rad dyzajn volva ale trochu mi to kazi na muj vkus zbytecne protazeny narazniky
-vymena zarovek v zadnich svetlech- proboha koho napadlo ze pri vymene by bylo dobry vyndavat kus podlahy? Jeste ze zarovky neodchazej tak casto
-nemoznost vymeny gumoveho ulozeni predniho stabilizatoru
-archaicke turbo (tdi)
-i pres velmi dobre zpracovani vicemene celeho auta naprosto zpackany kabel ke zhavickam
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#8 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od hajnej »

není to o autě jako takovém, ale o automobilce:

Nepředepsání výměny oleje v automatu. To je sakra velkej podraz na nás všechny.

a dále k autu - V70:

Takhle velký auto a tak málo místa na zadních sedačkách???
Naposledy upravil(a) hajnej dne 16 lis 2014 00:06, celkem upraveno 1 x.
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 4945
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#9 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od Romulusw »

Ze všech aut, co jsem kdy měl, to nejhůř topí. Hlavně na nohy je mi furt zima. Dvouhmota a to podělaný spojkový ložisko s pístem.

michal_0077
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 624
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc
Vůz: V70 II

#10 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michal_0077 »

S tim mistem na nohy v zadu to je taky pravda... Ale na druhou stranu sedak je skoro 2x tak dlouhej nez u oktavky,takze mozna to klame.

s cim opravdu nemam problem je ze si nedam do dveri 1,5l flasku, jak mnoho lidi kritizuje. Takova kravina a ted to clovek slysi v kazdem testu
_________________
[s]V70 II 2,5T AT5 + LPG[/s] - porucha automatu --> ekologická likvidace
V70 II 2,5T + LPG - manuál
Saffron V70 R AWD '98 (AT4) 2.3T 20V
XC90 D5 AT6 AWD
XC60 D4 AWD R-design polestar

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2167
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#11 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od karelvolvo »

michal_0077 píše:S tim mistem na nohy v zadu to je taky pravda... Ale na druhou stranu sedak je skoro 2x tak dlouhej nez u oktavky,takze mozna to klame.

s cim opravdu nemam problem je ze si nedam do dveri 1,5l flasku, jak mnoho lidi kritizuje. Takova kravina a ted to clovek slysi v kazdem testu
Zadní sedadla to je přesně tak jak píšeš každý se dívá na mezeru ale nikdo tam neseděl teda z nás, já osobně asi 15km a když třeba známej kupoval novou S80 za cca 1,5 mega je to teda už 10 let a povídá jim že mu do dveří nevejde petka tak se mu smáli že kdo si kupuje takovy auto tak přece z petky nepije. Já třeba jezdím denně ráno cca 60km tam odpoledne zpět ale v autě jsem se nikdy nenapil, odcházím z práce nepiju se a jedu, možná někdy sním jablko a to pak je jediná možnost otevřít spolujezdcovo okno a vyhodit co z něj zbylo jinak okna třeba vůbec neotvírám. Mně teda na žádným z mých volv nic nevadí
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 410tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 237tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 265tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 440 tkm

michal_0077
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 624
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc
Vůz: V70 II

#12 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michal_0077 »

Karle snaz se na neco prijdes co Ti vadi :) nic neni dokonale...

Ja z PETky piju, kdyz jedu sam tak ji mam na sedadle spolujezdce. Kdyz se mnou nekdo jede tak se o PETku nestaram a necham se obsluhovat :)
_________________
[s]V70 II 2,5T AT5 + LPG[/s] - porucha automatu --> ekologická likvidace
V70 II 2,5T + LPG - manuál
Saffron V70 R AWD '98 (AT4) 2.3T 20V
XC90 D5 AT6 AWD
XC60 D4 AWD R-design polestar

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#13 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od raolsa »

Co mi vadí na mém Volvu a nedá se řešit?

Moc vysoko loketní opěrka - používám na odložení ruky páku ruční brzdy.
Absence elektrických sedaček.

Co mi vadí, ale budu s tím něco dělat?

Nestmívá mi zrcátko - řešitelné výměnou skla zrcátka.
Sám se mi aktivuje alarm - taky řešitelné odebráním z konfigurace.

Jinak o ničem nevím, nastupuje se mi dobře, sedí taky (dozadu si nesedám), kufr je dostatečný, topí to taky pěkně, takže já si nemám dohromady na co stěžovat. Jenom doufám, že už mě nečekají v dohledné době nějaké zásadní desetitisícové investice. :sorry:
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

michal_0077
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 624
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc
Vůz: V70 II

#14 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michal_0077 »

jeste me napada spatne parkovani, s tim autem nekde zajet je za trest. Castecne rozmery auta a pak taky maly rejd.
Jak uz nekdo psal to auto nema rado mesto jen dalky
_________________
[s]V70 II 2,5T AT5 + LPG[/s] - porucha automatu --> ekologická likvidace
V70 II 2,5T + LPG - manuál
Saffron V70 R AWD '98 (AT4) 2.3T 20V
XC90 D5 AT6 AWD
XC60 D4 AWD R-design polestar

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 2167
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#15 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od karelvolvo »

michal_0077 píše:jeste me napada spatne parkovani, s tim autem nekde zajet je za trest. Castecne rozmery auta a pak taky maly rejd.
Jak uz nekdo psal to auto nema rado mesto jen dalky
Vydíš ani ten rejd mi nevadí a to nejsem z těch co by při parkování při stojícím autě otočili na místě z leva do prava to zásadně nedělám při točení volantem se musí auto pohybovat, ale je fakt že V70 používám převážně na dlouhé trasy a když u jízdy přemýšlíš sem tam dá se s tím jet i za pět litrů
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 410tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 237tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 265tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 440 tkm

iconek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 204
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Mělník
Vůz: Volvo V70 II D5 2002 a V40 2,0 1997

#16 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od iconek »

Za mě : rozsypaný display, nefunkční kontrolka dálkových.S tou PET taky souhlasím, člověk si ji nemá kam odložit, aby mu při jakémkoli pohybu auta (brzda, zrychlení) neodcestovala.Sice mám před zadníma sedačkama vyklápěcí nesmysl (podle manualu držák na odpadkové pytlíky a nebo PET lahve)ale stejně z toho ta PETka vycestuje.
Dále vrzající roletka, rádio bez AUX, na jedné straně nedolehající střešní okno, absence ISOFIX držáku, dvouhmota, drahé vstřikovače, přehršle elektroniky.

Na druhou stranu klady:Dobrý motor D5, integrované sedáky pro děti, falešná podlaha a sklopný držák v kufru na tašky se siťkou, příprava na tažné a zesilovač se subwoferem, dobré audio.
Přílohy
volvouš deb 2.jpg
volvouš deb 2.jpg (41.32 KiB) Zobrazeno 3862 x
volvouš debordelizace.jpg
_________________
Volvo V70 II D5 2002 120kw a doufám že rychle neumře.
Volvo V40 1997, 2,0 LPG 103 Kw v aftómatu :D .
Volvo 850 Tdi

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#17 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od hajnej »

klucí, ten aux se přeci dá řešit, máte-li radio se vstupem na CD changer, iso fix držák dokoupíš

vstřikovače, dvouhmota apod jsou věci, co trápí všechny majitele dieselů, to není relevantní
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

michal_0077
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 624
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc
Vůz: V70 II

#18 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od michal_0077 »

presne AUX/USB jsem resil GROM a podobne. To autu z roku 2000 nevycitam.

technickou stranku jsem nepopisoval, spis to co kazi uzivatelskou prijemnost...
_________________
[s]V70 II 2,5T AT5 + LPG[/s] - porucha automatu --> ekologická likvidace
V70 II 2,5T + LPG - manuál
Saffron V70 R AWD '98 (AT4) 2.3T 20V
XC90 D5 AT6 AWD
XC60 D4 AWD R-design polestar

mot
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 520
Registrován: 10 roků 7 měsíců
Bydliště: Moravská Nová Ves
Vůz: S80, D5, MY04

#19 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od mot »

1. Aux in
2. Málo místa pro nohy řidiče (sedačku bych potřeboval dát ještě víc dozadu)
3. Nic moc automaty ve srovnani s německou konkurencí
4. Krátká pětka ve srovnání se stejnou konkurencí
5. Ne moc vhodný podvozek na České silnice
6. Malý rejd (asi jen u d5 motorů)
7. Nízký kufr u modelu s80
_________________
(2013-) S80 D5 120KW, 03', 196tkm, automat, světlá kůže; GALERKA , SPOTŘEBA
(2010-2013) Ford Mondeo MKIII, 1,8 TDCi 92KW, 152tkm
(2005-2010) Ford Focus I, 1,8 TDDi 66KW, 126tkm

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#20 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od Ekky »

Koukam ze tu vetsina ma aspon 2 metry na vejsku kdyz maji malo mista pro nohy. :D ja si na misto stezovat nemuzu. Ale co me zatim vadilo nebo spis mrzelo ze to ma jednoduche nastaveni volantu nahoru/dolu. Privital bych jeste moznost dopredu dozadu. Pak mi chyby auto zavirani oken dalkou (otvirani) a pak co mi vadi je to nesmyslne dvoji zamikani auta. Kde kdyz zamknu a nahodou se neco stane s baterkou tak neodemknu ani klickem. :(
Jinak zatim asi za me vse. Jo a jeste spatny pristup k zarovkam ve svetlech.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 5919
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#21 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od Haben »

tak taky něco přidám:

V70 I:
- velké rázy od nerovností do interiéru (duševně jsem trpěl snad víc než auto)
- chybělo automatické stahování a vytahování alespoň předních oken
- relativně malý rejd
- zadní okna jdou stáhnout jen o 2/3 (vadilo kvůli dětem)
- malý nástupní otvor na zadní sedadla (vadilo kvůli dětem a manipulaci s autosedačkou
- krátký pás na zadních sedadlech (nešlo uchytit sedačku - vajíčko bez prodloužení pásu)
- malý dosah a citlivost dálkového ovládání
- na nerovnostech občas vrzající plasty (a to jsem byl oproti jiným Volvům na tom ještě dobře)

V70 II:
- umí opravdu jezdit jenom rovně
- hodně malý rejd (oproti V70 I je to ještě o kus horší)
- chybí automatické stahování a vytahování zadních oken
- chybí automatické stažení vytažení oken podržením klíčku ve dveřích nebo dálkovým ovladačem.
- malý rozsah výškového seřízení volantu
- origo autorádio nepodporuje mp3, není vstup na USB (řešit se to dá dodáním externího zařízení, ale pak přijdu o changer)
- ještě horší dosah a citlivost dálkového ovládání než u V70 I
- spotřeba D5 motoru s AWD v kopcovitém městě je na můj vkus docela vysoko
- na nerovnostech občas vrzající plasty (a to jsem oproti jiným Volvům na tom ještě dobře) - plasty prostě na příčné nerovnosti občas zadrnčí, hlavně z kufru
- způsob zatahování a vytahování roletky kufru (zlatý koncern)
- málo místa pod roletkou v kufru

Jinak s velikostí prostoru pro nohy na zadních sedadlech nebo kdekoli jinde nemáme problémy, protože jsme malí, do 170 cm :-)
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

smolda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1140
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Turnov
Vůz: 745 TIC

#22 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od smolda »

No vidíš Ekky. Já mám volant polohovatelný vpřed, vzad, nahoru i dolu... :D

Jinak mi asi nejvíc vadí absence držáku pití...PETka se dá vždycky někam dát (třeba kapsa zezadu na předních sedadlech), ale horký kafe nebo čokoládu "TO GO" prostě nemám kam dát. Dále možná trochu krátká loketka (třeba bmw e39 jí má naprosto libově dlouhou), ale už jsem si zvykl. Možná mi ještě trochu vadí minimum odkládacího prostoru - mám např. místo kastlíku díru, protože kastlík nemůzu prostě sehnat a nemám kam dát papíry z auta. Kdyby aspoň byl pásek na zašoupnutí papírů na řidičově sluneční cloně - ale tam je prd. V loketce by se akorát zmuchlaly. CDčka třeba jsem už vzdal, protože je taky nemám kam dát. Vyřešila to flashka do rádia a je pokoj.

Jsou to jen prkotiny. Jinak proti svýmu autíčku nemůžu říct ani prd - naprosto ho zbožňuju a je to velká čest s ním jezdit a hlavně mi dokonale vyhovuje :good: a ohledně toho místa vzadu - kamarád (ne zrovna nejmenšího vzrůstu) se nejradši vozí vzadu (jak on říká "na gauči") a na místo si nikdy nestěžoval :D tak nevím jestli od 850 bylo nějaké výrazné zmenšení směrem k V70...

EDIT: jo vidiš Habene...stahování zadních oken je fakt šílený :D to mám taky...když je stáhnu nejvíc, co jdou a jedu někde mimo město, tak se tak šíleně rozvibrujou, že je musím zase zavřít.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#23 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od Ekky »

2smolda drzaku na piti ja mam v celem aute 7 :D divil sem se proc jich tam je tolik.
Mam jeden vedle radia misto telefou +
Dalsi dva za radici pakou pred loketkou +
Pak dva v loketce -
A dalsi dva jsou v loketce u zadnich kresel.
Pak tam mam radoby drzak PET, na zadni strane loketky se odklopi ramecek a na zemi (tunelu) je nejaky vylisek do kolecka tam by se mela udajne strkat neco vetsiho jako je pet,termoska a podobne velikosti.
Jinak ten prouzek v clonitku bych taky privital,rozhodne bych ho klidne vymenil za to osvetleny zrcatko. :D
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

GDPR_user

#24 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od GDPR_user »

Ekky píše: Ale co me zatim vadilo nebo spis mrzelo ze to ma jednoduche nastaveni volantu nahoru/dolu. Privital bych jeste moznost dopredu dozadu.
Pokud ti jde jen nahoru a dolů,pak je něco na autě špatně.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#25 Co vam vadi na Volvu?

Příspěvek od Ekky »

martinopel píše:
Ekky píše: Ale co me zatim vadilo nebo spis mrzelo ze to ma jednoduche nastaveni volantu nahoru/dolu. Privital bych jeste moznost dopredu dozadu.
Pokud ti jde jen nahoru a dolů,pak je něco na autě špatně.
Aha.. no tak to pak poresim,zkusim poradne. ;) diky
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“