RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Čeho
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvky: 228
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha, U Stolu na NB
Vůz: Volvo S80 V8

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od Čeho »

Prosím sem ...

Maťka
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 41
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V850 2,5TDi r.96

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od Maťka »

Tak tady to máme, nestihla jsem vyfotit asi 2 kousky......pokud máte rajče účet, tak budu moc ráda, když mi pomůžete autíka popsat :Bravo: Děkuji.
http://eiffinka.rajce.idnes.cz/Retromobile_VOLVO_day_Borena_Hora_19.9.2015

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5751
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od neuman zdenek »

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem kteří přijeli vystavovat své miláčky a samosebou též děkujeme těm, kteří nás přijeli podpořit a jen tak si udělat bezva sobotu, která se opravdu moc povedla. Velký dík patří panu Rylovi hl. pořadateli a všem kteří se starali o bezva atmosféru ve vynikající lokalitě zatopeného lomu. Byla možnost zhlédnout řadu modelů lodí a letadel, dále bylo možnost sledovat předvádění RC automodelů. Bylo co okukovat v řadách všech kategorií veteránů auto - moto jiných značek než je Volvo viz foto.
Děkujeme Auto Pruhonice za předvedení nového modelu XC 90ky. Povedlo se nám navázat kontakt a v brzké době komunikaci se zahraničním volvoklubem v SRN. Doufám že jste si to také všichni pěkně užili a šťastně bez ztrát dojeli domů.
Ještě jednou všem děkuji.
Zdenek
Pár ochutnávek.
Zdenek
Pár ochutnávek. :twisted:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hansV70
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 72
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Vůz: Volvo V70 I, 2.5 TDI, man, 03/1998
Bydliště: Horažďovice, okr. Klatovy

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od hansV70 »

Jo, byla to parádní prosluněná akce. Za Volvo stánek s domácí atmosférou palec nahoru a druhý palec za Volvo sešlost na přilehlém polním parkovišti. Jen na "mé" pravé straně jich bylo 11!!! Jinak rajče mi nějak nefunguje, tak jsem lísknul fotky SEM: http://www.leteckaposta.cz/847471781 (158 MB).

H.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5751
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od neuman zdenek »


jojo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 2120
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Nižbor

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od jojo »

Musím tedy přiznat, že jak cesta tam a i zpět byla vysloveně pohodovka za ukázkového počasí, tak především celá akce byla
odpočinkovou a relaxační událostí. Jenom ty ceny občerstvení mohly být přátelštější. Bude-li další ročník, rozhodně jedu zas.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5751
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od neuman zdenek »

jojo píše:Musím tedy přiznat, že jak cesta tam a i zpět byla vysloveně pohodovka za ukázkového počasí, tak především celá akce byla
odpočinkovou a relaxační událostí. Jenom ty ceny občerstvení mohly být přátelštější. Bude-li další ročník, rozhodně jedu zas.
Příště si vezmeme svůj gril. :twisted: A můžou si klobásu za 75,- nasoukat, kam budou chtít.

ERVÍN BARTŮNĚK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvky: 324
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: PLZEŇ

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od ERVÍN BARTŮNĚK »

Ano ano, bylo to krásné, velké díky organizátorům a všem zůčastněným, I počasí vyšlo na jedničku, atmosféra parádní, výběr účastníků representativní - mimo samozřejmě nejlepší VOLVO stánek (1800S I ES se u nás na jednom místě moc nevidí, stejně jako SUGGA a další armádní Volvokousky) byly I US muscle káry (krom Mustanga a Corvette byl zajímavý třeba krásný Plymouth Roadrunner 1972 nebo Pick-up Chevrolet), z klasiky mě bodovali I Mercedes-Benz W116 (první S klasse), Tatra 603-2, Jaguar 420G, Rolls-Royce Silver Shadow, Citroen DS..

Ale Volvo je Volvo..:)

Měli jsme asi nejlepší místo ve stínu což se v horkém odpoledni výborně hodilo:)

Návštěvníky nejvíc zaujala 164, obvzláště potom co byl otevřen motor a obě 1800, přece jen u nás nepatří k příliš známým vozidlům..:)

Prostředí super - třeba na nějaký minisraz by to bylo fajn - pro příznivce vodních sportů koupání v minilomu s průzračně čistou vodou zajištěno:))

Zkrátka parádní komorní sobota:)

skreči
Ověřený
Offline
Příspěvky: 710
Registrován: 12 roků 7 měsíců
Bydliště: Velvary
Vůz: S70 TDI 1997, V70 TDI 1999

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od skreči »

jj, počasí perfektní, i mě teda dostala cena za klobásu 75,-, no a párek v rohlíku za 25,- :%) ale zase prostředí to vynahradilo, asi poprvé v životě jsem viděl v Čechách tak krásně čistou vodu

pekelnik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1479
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo 264 a S80
Bydliště: Brno

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od pekelnik »

Krasna akce. Diky organizatorovi a sv. Petrovi za pocasi. Cestou jsme si dali veceri na benzince a vzali to po dalnici, abych Zlatakovi prohnal koniky pod kapotou.

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1100
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od vcar »

Maťka píše:Tak tady to máme, nestihla jsem vyfotit asi 2 kousky......pokud máte rajče účet, tak budu moc ráda, když mi pomůžete autíka popsat :Bravo: Děkuji.
http://eiffinka.rajce.idnes.cz/Retromobile_VOLVO_day_Borena_Hora_19.9.2015
Mne zaujala eiffinka....fotka s Gorem, bílým psem. :-)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvky: 5751
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

RETROMOBILE VOLVO DAY 19.9

Příspěvek od neuman zdenek »

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé