Magnetizér vzduchu a paliva

jak si doma vyladit motor apod.
This topic is 9 years a 8 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Zeb

Magnetizér vzduchu a paliva

Příspěvek od Zeb »

Nevíte někdo co je to zač a zda to funguje? Teď koukám na katalog autodílů a nabízej tady tuhle věcičku, že prej zlepšuje hoření směsi vzduchu a paliva působením magnetů, čímž je spalování efektivnější a zlepší se výkon, síla motoru a klesne spotřeba o 12 - 22% :oops:
Instalace probíhá jednoduchym nasazenim na palivovou hadici...

large-x

Příspěvek od large-x »

no nevím, já těmhle věcičkám moc nefandím, kdysi to byly vrtulky do karburátoru, teď zase magnety... není lepší nechat to tak jak to je???
Teda ne že bych nebyl rád, kdyby mi spadla spotřeba, ale.... 8)
[STATUS]

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Re: Magnetizér vzduchu a paliva

Příspěvek od Honza »

Zeb píše:Nevíte někdo co je to zač a zda to funguje? Teď koukám na katalog autodílů a nabízej tady tuhle věcičku, že prej zlepšuje hoření směsi vzduchu a paliva působením magnetů, čímž je spalování efektivnější a zlepší se výkon, síla motoru a klesne spotřeba o 12 - 22% :oops:
To bude zase nějaká pikačovina jako před časem v Rakousku .Třidička na elektriku z Temelina. :lol:

Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Zeb píše:Nevíte někdo co je to zač a zda to funguje? Teď koukám na katalog autodílů a nabízej tady tuhle věcičku, že prej zlepšuje hoření směsi vzduchu a paliva působením magnetů, čímž je spalování efektivnější a zlepší se výkon, síla motoru a klesne spotřeba o 12 - 22% :oops:
Odpověď v kostce: Je to na h*vno!!!
Pokud se chceš dozvědět víc : http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=432
Jsou tam i pravdy about PS23 a podobnejch srágor...
Pokud nenajdeš tady tak se podívej na ty stránky podrobněji...někde jsem to tam o tomhle taky četl...

Zeb

Příspěvek od Zeb »

No já tomu právě taky nikdy nevěřil, už jenom proto, že se cena vždy pohybovala kolem 2-3 tisíc (Fuel Max), ale tohle stojí pětikilo, což zas neni moc. Ale vykašlu se na to a nechám to tak jak to je 8), jen mě zajímalo, zda to někdo nevyzkoušel :wink:

Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Zeb píše:No já tomu právě taky nikdy nevěřil, už jenom proto, že se cena vždy pohybovala kolem 2-3 tisíc (Fuel Max), ale tohle stojí pětikilo, což zas neni moc. Ale vykašlu se na to a nechám to tak jak to je 8), jen mě zajímalo, zda to někdo nevyzkoušel :wink:
Takhle, nevim jestli ses dočetl kýženého výsledku ale bylo to asi tak, že to sice funguje! a výborně, ale pouze v přechodu tou součástkou - a to máš ještě takovej divnej pocit že jenom u vody a na cirka 72 hodin - mělo to nějak odvápnit (rozbourat molekuly) ale časem se to vrací. Doporučujou se tim zalejvat kytky a často měnit půdu, pít při ledvinovejch kamenech (nějak je to rozpouští a ta voda v Tobě nevydrží tak dlouho) ale benzín nebo nafta na to nějak kvůli složení snad ani nereagovali...jenom při průchodu ehm :roll:
Kdyby to fungovalo tak bych si jich dal 50 do série a jezdil jenom na předělanou vodu, zbytek bych vrátil do nádrže a vyjel znovu a měl bych perpetum mobile!!! Oh jaký to vynález... :twisted:

veetec
Člen VK
Vůz: 240 Polar, B230F, 1992, 960, B6304, 1996

Příspěvek od veetec »

No já tomu právě taky nikdy nevěřil, už jenom proto, že se cena vždy pohybovala kolem 2-3 tisíc (Fuel Max), ale tohle stojí pětikilo, což zas neni moc. Ale vykašlu se na to a nechám to tak jak to je 8), jen mě zajímalo, zda to někdo nevyzkoušel

myslím, že tyhle magický magnety nechali testovat někde v Liberci ve zkušebním ústavu, nechali tam běžet motor několik dní s tímhle magnetem a bez něj a žádný zásadní rozdíl nezaznamenali, jak jsme předpokládali. Taky jsem o tom uvažoval, když jsem o tom slyšel poprvé, když jsem o tom slyšel podruhé, dozvěděl jsem se o tom testování :cry:

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

veetec píše:No já tomu právě taky nikdy nevěřil, už jenom proto, že se cena vždy pohybovala kolem 2-3 tisíc (Fuel Max), ale tohle stojí pětikilo, což zas neni moc. Ale vykašlu se na to a nechám to tak jak to je 8), jen mě zajímalo, zda to někdo nevyzkoušel

myslím, že tyhle magický magnety nechali testovat někde v Liberci ve zkušebním ústavu, nechali tam běžet motor několik dní s tímhle magnetem a bez něj a žádný zásadní rozdíl nezaznamenali, jak jsme předpokládali. Taky jsem o tom uvažoval, když jsem o tom slyšel poprvé, když jsem o tom slyšel podruhé, dozvěděl jsem se o tom testování :cry:
Ono konec konců když vezmu dva super silné magnety z harddisku stojí mě to cca 20 Kč tak proč to nezkusit.Ta ty prachy budu každému tvrdit jak super to funguje jak to táhne jako véce odspoda a kdyby měl nškdo zájem tak za 300Kč ten speciální magnet seženu

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Už to tu bylo asi před 20 až 30 lety, byly to nějaké dva magnety, asi 3cm dlouhé a 1cm široké obdélníčky s jakousi sponou. Nasazovalo se to na benzin. hadičku a stálo to v Mototechně asi 70 Kč. Kamarád si to dal na škoduli a pod vahou těch magnetů mu hadička spadla z karburátoru a málem mu shořel motor :lol: . Jinak kdyby to fungovalo, tak by to za těch 30 let již mělo asi každý auto. U vody tomu také moc nevěřím, ale ta je alespoň částečně polarizovaná, takže tam by se snad mohly molekuly pod vlivem mag. pole řadit do řetízku. I když potom by musely být seřazeny v každé studni a jezeru pod vlivem zem. mag. pole. Ale třeba kecám a je to jinak.

standa

Příspěvek od standa »

Kdyby schade shořela, mohla klesnout spotřeba na absolutní nulu! :badgrin:
Tatra 603, 1970, V8

GDPR_user

Příspěvek od GDPR_user »

Jarda S40 píše:Už to tu bylo asi před 20 až 30 lety, byly to nějaké dva magnety, asi 3cm dlouhé a 1cm široké obdélníčky s jakousi sponou. Nasazovalo se to na benzin. hadičku a stálo to v Mototechně asi 70 Kč. Kamarád si to dal na škoduli a pod vahou těch magnetů mu hadička spadla z karburátoru a málem mu shořel motor :lol: . Jinak kdyby to fungovalo, tak by to za těch 30 let již mělo asi každý auto. U vody tomu také moc nevěřím, ale ta je alespoň částečně polarizovaná, takže tam by se snad mohly molekuly pod vlivem mag. pole řadit do řetízku. I když potom by musely být seřazeny v každé studni a jezeru pod vlivem zem. mag. pole. Ale třeba kecám a je to jinak.
Ve vodě to funguje proti vápenatým usazeninám

wickey
Vůz: C70 T5 cabrio + V70 XC Cross Country

Příspěvek od wickey »

standa píše:Kdyby schade shořela, mohla klesnout spotřeba na absolutní nulu! :badgrin:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :lol: :lol: :lol: :lol:
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '00 V70 XC AWD Cross Country - B5244T, M58 142 kW #421/460 - dark olive pearl/grey
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '99 S70 - B5254S DENSO, AW50-42 125 kW #427 - graphite grey metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country

skapetr

magnet

Příspěvek od skapetr »

magnet a vápník to mi nějak nejde dohromady spíš by to mohlo tu vodu odželezit :lol: a ten benzín mi to mohlo přitáhnout k té trubičce aby se snížil průtok :badgrin: nebo naopak přepolarizovat aby se zvýšil :-D

travex

Re: magnet

Příspěvek od travex »

ne ze bych temhle hrackam veril, ale HORST FUCHS je proste buh a nikdo mi to nevymluvi..... vyrobky co propaguje jsou temer zazracne... mixery na beton, prisady po kterych muzes jezdit bez oleje, vosk po jehoz aplikaci si muzes na kapote smazit vajicka.... v televizi je to pomalu zazrak, ale v realu???????

Pokud ten magnet vychvaloval Horst pak je to supermagnet, ale i kdyby ne, stejne bych si ho nekoupil.....

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Roger
Vůz: V70T6 AWD08 goldAT/V70R AWD98 silverM

Příspěvek od Roger »

travex píše:ne ze bych temhle hrackam veril, ale HORST FUCHS je proste buh a nikdo mi to nevymluvi..... vyrobky co propaguje jsou temer zazracne... mixery na beton, prisady po kterych muzes jezdit bez oleje, vosk po jehoz aplikaci si muzes na kapote smazit vajicka.... v televizi je to pomalu zazrak, ale v realu???????

Pokud ten magnet vychvaloval Horst pak je to supermagnet, ale i kdyby ne, stejne bych si ho nekoupil.....
Heh :lol: no jo Horst....ten vzdycky vi jak i na ty nejvetsi prusery :badgrin:
tak nejak to asi s tim magnetem bude
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Honza
Moderátor

Příspěvek od Honza »

Roger píše:
travex píše:ne ze bych temhle hrackam veril, ale HORST FUCHS je proste buh a nikdo mi to nevymluvi..... vyrobky co propaguje jsou temer zazracne... mixery na beton, prisady po kterych muzes jezdit bez oleje, vosk po jehoz aplikaci si muzes na kapote smazit vajicka.... v televizi je to pomalu zazrak, ale v realu???????

Heh :lol: no jo Horst....ten vzdycky vi jak i na ty nejvetsi prusery :badgrin:
tak nejak to asi s tim magnetem bude
Jsem zvědavej kdy začne prodávat ten novej Identifikátor atomové energie z Temelína kterej měl v Rakousku docela úspěch (jsou to vypatlanci)

skapetr

nocle

Příspěvek od skapetr »

to Honza:
omyl Honzo omyl- ten přístroj se už dávno prodává stojí v přepočtu 30tis Kč a nejenže identifikuje škodlivou a zákeřnou energii z Temelína ale zároveň nám ji vrací zpátky ;) objednat a přečíst váce můžeš ZDE http://www.nucleostop.de/Technik/technik.html ;)

drewid

Re: nocle

Příspěvek od drewid »

skapetr píše:to Honza:
omyl Honzo omyl- ten přístroj se už dávno prodává stojí v přepočtu 30tis Kč a nejenže identifikuje škodlivou a zákeřnou energii z Temelína ale zároveň nám ji vrací zpátky ;) objednat a přečíst váce můžeš ZDE http://www.nucleostop.de/Technik/technik.html ;)
Tu technologii jim zaslal sám vesmírný übermensch Aštar Šeran v zastoupení Horstem Šeranem Fuchsem :-D

skapetr

blbinky

Příspěvek od skapetr »

mi na tom taky nejsme pozadu, koupili by jste si třeba takovou čelenku od Dr. Raita která odstraní elektrosmog http://www.zes-reichwein.com/index.php? ... =product04 ? :-D
jestli píšou to co píšou tak v dosahu několika metrů takové čelenky nejdou žádné mobilní telefony ani rádia či TV :-D a bacha na letadla aby pilotům neselhal radar :-D

Honza
Moderátor

Příspěvek od Honza »

omyl Honzo omyl- t
Proč mě napadáš člověče? Všechno vím včechno znám. Já jenom čekám až to bude prodávat Horst - to bude určitě turbo verze GDSCH

Honza
Moderátor

Re: blbinky

Příspěvek od Honza »

skapetr píše:mi na tom taky nejsme pozadu, koupili by jste si třeba takovou čelenku od Dr. Raita která odstraní elektrosmog http://www.zes-reichwein.com/index.php? ... =product04 ? :-D
jestli píšou to co píšou tak v dosahu několika metrů takové čelenky nejdou žádné mobilní telefony ani rádia či TV :-D a bacha na letadla aby pilotům neselhal radar :-D
No jestli to vymyslel tenhle [img]http://www.zes-reichwein.com/images/pic ... asmall.jpg[/img] tak to musí bejt bomba.

kajdamajda
Vůz: V40 1997 1.9TD V70 1997 2,4 10V

Příspěvek od kajdamajda »

:-D protože německy nemluvím tak nevím co tam píšou, ale nápis SERU se mi tam fakt líbí :-D :-D je až neskutečný, na co všechno lidi skočej. A těch peněz, co stojí různí Kosmodiskové, SaunaBeltové a další zástupy jiných jim podobných. Nebylo by lepší to projezdit?? :-D
604926104

travex

Příspěvek od travex »

kajdamajda píše: :-D protože německy nemluvím tak nevím co tam píšou, ale nápis SERU se mi tam fakt líbí :-D :-D je až neskutečný, na co všechno lidi skočej. A těch peněz, co stojí různí Kosmodiskové, SaunaBeltové a další zástupy jiných jim podobných. Nebylo by lepší to projezdit?? :-D
nevim jesltri vcera nebo jindy, ale v televizi (a to pak musi byt pravda!) ukazovali, ze saunabelt umi krom leceni zad taky celkem kvalitni popaleniny.... :-D

HUH! to je ale OT co?

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

skapetr

saunabelt

Příspěvek od skapetr »

taky jsem to viděl ten saunabelt pry umi i solárko , grill případně požární zkoušku domu :lol:

Deshi
Vůz: V40 1.9D 75kW

Příspěvek od Deshi »

kajdamajda píše:A těch peněz, co stojí různí Kosmodiskové, SaunaBeltové a další zástupy jiných jim podobných. Nebylo by lepší to projezdit?? :-D

No, řekl bych, že pokud bychom dali hlavy dohromady, tak, vymyslíme spoustu takových geniálních udělátek, hejblátek a antikdovíco, a pak bychom to taky mohli prodávat 8)

a pak by si za utžené peníze mohl koupit takové Volvo, co by chtěl :lol: :lol: :lol: a ještě jedno na ježdění do práce :lol:
Dream car: C70
This topic is 9 years a 8 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co vyladit???“