Oprava spojky

850 a novější modely řad C/S/V/XC

Moderátor: wickey

This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Standus
Vůz: Volvo V70 II

Oprava spojky

Příspěvek od Standus »

mam problém se spojkou a tak se chci zeptat koho mi doporučíte na opravu z prahy, blizko ku praze, nebo kolem mostu - usti.

spojka už zabírá až na podlaze a už je to jen tak tak.
asi bude potřeba vyměnit lamelu nebo ložisko.
komu se do toho chce, a nebo mi doporučíte nekoho kdo mi to za solidní cenu udělá?

diky za pomoc.

PS: pokud se ten člověk osvědčí, tak budu potřebovat i opravu motoru. je vyběhanej spodek. nevim jestli bude stačit vyměnit kroužby nebo nevim co.

GDPR_user

Re: Oprava spojky

Příspěvek od GDPR_user »

Máš v tom nějaký zmatek spojka snad zabírá až na vrchu,nebo vypíná až na podlaze?
Vyběhaný spodek u motoru a měnit pístní kroužky?Snad ložiska?Napiš podrobněji ,ale přesně co Ti to vlastně dělá

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Příspěvek od Honza »

martinopel píše:Máš v tom nějaký zmatek spojka snad zabírá až na vrchu,nebo vypíná až na podlaze?
Vyběhaný spodek u motoru a měnit pístní kroužky?Snad ložiska?Napiš podrobněji ,ale přesně co Ti to vlastně dělá
To ti nezávidím,polovinu už mám za sebou (spojku - někde níž) dá se udělat zespoda,ale jestli ty chceš dělat všechno tak je to na celý pohoný agregát ven.I když - kdyby se jednalo jen o kliku možná by to šlo spácha taky zespoda?

tomasba

Příspěvek od tomasba »

Standus píše:mam problém se spojkou a tak se chci zeptat koho mi doporučíte na opravu z prahy, blizko ku praze, nebo kolem mostu - usti.

spojka už zabírá až na podlaze a už je to jen tak tak.
asi bude potřeba vyměnit lamelu nebo ložisko.
komu se do toho chce, a nebo mi doporučíte nekoho kdo mi to za solidní cenu udělá?

diky za pomoc.

PS: pokud se ten člověk osvědčí, tak budu potřebovat i opravu motoru. je vyběhanej spodek. nevim jestli bude stačit vyměnit kroužby nebo nevim co.
Jesli zabírá už u polahy a v tahu neklouže tak skus nejdřív odvzdušnit spojkovej valeček.
This topic is 14 years a 3 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“