Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotografie)

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
selap
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 28
Příspěvky: 1323
Registrován: 17 roků 5 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 III D3 AT '12

#501 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od selap »

Tvoje osobní kouzlo musí být silné když ty hustotuněnýfeldy tak přitahuješ.
_________________
V70III D3 aut. 2012
bylo 760 GLE 2.4 TD 1986,V70I 2.4 Tdi 1999, V70II 2.5TDI 01 man.

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 133
Příspěvky: 1839
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#502 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Roger »

wickey píše:ja se na to vy*eru.

dneska si tak stojim na cervene (minding my own business), najednou tuc. koukam kolem sebe, kuwa, co jsem mel zarazeno a pustil spojku nebo co???!!! pak mi to dobilo. lezu z auta, za mnou auto co me polibilo na zadek. koukam na to, auto cele, na mem narazniku videt skrabance (uvidim, jak to bude vypadat za svetla..).

A ted to nejlepsi. v dubnu 07 si na me prdeli este na 850 zrusila cumak tunovana filcka zelene barvy - bile wrc kola, kridlo, folie, kit atd atd. tenkrat to bylo horsi, musel jsem delat naraznim a vyfuk.
ted na 850 R opet tunovana filcka, stribrna. mracitka, folie, vydechy na kapote, kridlo, tigrovane potahy, chlupatej volant, kostky na spetaku..

ja bych ty felicie snad zakazal.. :twisted:
boha jeho...pry chlupaty volant... :lol:
No, mel by jsi premyslet o nejakem hodne duraznem reflexivnim zadnim napisu a rozhodne nejake tazne vice trcici... :twisted: pak by sis mohl zlost vybit mirnym couvnutim do tech bastlu... 8)
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#503 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

buďte za tyhle voprzněný šroty vděčný, když jim zakážete plastové šroty, začnou jezdit v něčem masivnějším a to už nebude jen podřenej lak...
ně takovej jeden frája zrušil nějakou dieslovou potvorou warťase (škodu měl vyšší, zlatej rám)
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 75
Příspěvky: 3741
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#504 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od wickey »

na ja, dnes jsem se na to podival za svetla... naraznik je podrelej, ale to az tak nevadi (neni to moc videt). horsi je, ze je kleslej asi o centimetr... tudiz pravdepodobne hnuta vyztuha..
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#505 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

no, je fakt že tu tuhost felicie bych nepodceňoval, soused před rokem nabral předním rohem naší agilu, když v zatáčce najel do protisměru, myslim že na škodě skoro žádnou škodu neměl, agila to koupila do boku, 2x dveře, B sloupek, práh... oprava za skoro 80k....

každopádně bez podepsaného vyjádření o nehodě bych viníka snadno odjet nenechal...
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

hoffi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 308
Registrován: 17 roků
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region
Vůz: 2xV70
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region

#506 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od hoffi »

Bobes píše:no, je fakt že tu tuhost felicie bych nepodceňoval, soused před rokem nabral předním rohem naší agilu, když v zatáčce najel do protisměru, myslim že na škodě skoro žádnou škodu neměl, agila to koupila do boku, 2x dveře, B sloupek, práh... oprava za skoro 80k....

každopádně bez podepsaného vyjádření o nehodě bych viníka snadno odjet nenechal...
O jaké tuhosti felicie to mluvíš,tohle podle mě byla spíš náhoda.Zrovna myslím včera jsem viděl jednu filcku vzatou z boku na čumák u spolujezdce a sedět v tom bych rozhodně nechtěl ......
takhle zkroucený auto už jsem dlouho neviděl,přední okno se válelo o něco dál,ale to vypadne většinou při trochu větším pokroucení.Prostě zmačkaný jak papír a to nevypadala že by byla zas tak shnilá.Když občas vidím v jakejch schnilotinách jsou lidi schopný se pohybovat po silnici,tak mě mrazí v zádech ........ sebevrazy :roll:
Tak že závěrem o tuhosti felicie silně pochybuju,deformační zóna přibližně od předního k zadnímu nárazníku :twisted: ......co dodat, jsem vděčen Švédovi za Volvo :palec:
:palec:
_________________
Je : V70 r.v. 1999 , V70 [ B 5244 S2] r.v 2003
Bylo: Saab 900SE 2.0T ( B204L - 136kw/185k) r.v.1994 "Black snake",850 T5 estate 2.3T r.v. 1994 "RED DWARF",850 GLE estate 2.5 10v r.v.1993

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 51
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#507 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od hroch32 »

Felina fakt není vzor tuhosti. Sice lepší než Fávo nebo 120, ale je to taky dost fuj. A díky prorezlosti hlavně před faceliftových verzí je to ještě horší, než by člověk čekal.
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#508 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

nevím co to bylo za rok výroby, kolizní rychlost nebyla nijak velká. jen vim že felicii prakticky nic nebylo
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 67
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#509 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od jarek.krizan »

Bobes píše:nevím co to bylo za rok výroby, kolizní rychlost nebyla nijak velká. jen vim že felicii prakticky nic nebylo
Ono to tak někdy jen vypadá, ale až se to rozdělá, tak se teprve ten zázrak projeví
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#510 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

nj, což oto.. mne spíš trápí jedna občanka odnás z dobříše, která se od července vyhýbá tomu aby přiznala svou vinu... ne že by za toho zbouranýho wartburga brácha čekal od pojišťovny nějaký velký peníze, ale už jsem naštvanej i já... furt si ta nanda vymejšlí kraviny a nedostavuje se na úřad k jednání, případně se snaží hodit vinu na bráchu. takže se to neustále odkládá, odkládá a odkládá... doufám že jí seberou řidičák (ztoho jak se naní tvářili policajti, tak soudím že jí neviděli poprvé.. a nejspíš ani naposledy)
Obrázek
sice tohle byl bráchy w353, nicméně já už jsem kněmu za ty léta měl dost silnej citovej vztah :) přecijen jsme ho měli hmm 11 let... a já se tešil že v létě udělám generálku :evil:
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 67
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#511 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od jarek.krizan »

Jestli máš její fotky, tak je zveřejni jako výstrahu pro ostatní a taky značku auta se kterým jezdí a co nejvíce informací o ní. Ono se to rozkřikne a policie, nebo soudy začnou pracovat rychleji, jen aby se toho nechytly média.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

hroch32
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 51
Příspěvky: 782
Registrován: 16 roků 6 měsíců
Bydliště: Budkov, Vimperk

#512 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od hroch32 »

Kolem Dobříše je několik Volvistů, občas se tam taky stavuju... tak na ní vlítnem a to by bylo, aby nepřiznala i to, že sundala Dvojčata :twisted:
_________________
Volvo 850 kombi, B5254, 1996
Volvo 740 kombi, B230F, 1990 - bylo => pojízdný kombajn na Mazdy; třeba ji od Adama koupím časem zpátky

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#513 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

Obrázek
no, jméno už teď z hlavy nevím a asi ani tak ho zveřejňovat já nebudu... jestli je auto její si jistý úplně nejsem (ale buď bude její, nebo její matky která tam dorazila a následně volala do pojišťovny, že by přerušila pojistku než se auto opraví... nebudu raději komentovat) SPZ je na obou fotkách...

co se nehody týče, došlo k ní v obci (tzn limit 50km/h) Dobříš na silnici 114, odbočovali jsme z hlavní silnice vlevo. slečna nás nabrala do boku, auto se dotočilo i s vozejkem o 90°. znamení o změně směru jízdy brácha dal a zavčas, blinkry funkční. naše rychlost odpovídala tomu, že se jedná o pravoúhlou T křižovatku která navazuje do obytné zóny (30km/h). + ještě doplním že v daném úseku hlavní silnice je značka zákazu předjíždění mot. vozidel. (odbočení je ale samozřejmě možné)

můj pohled na situaci je takový že slečna spěchala, chtěla předjet pomalu-jedoucí w353 s přívěsem.
imho spěchala hodně, vím že v době nehody v autě měla spolujezdkyni, která se potom celkem rychle vytratila.. nevím jestli jí někdo vyzvedl, ale zmizela celkem ve spěchu a i dotyčná řidička jevila známky spěchu... jí to pak přešlo, čekali jsme asi 3 hodiny na dopraváky. Napřed tvrdila, že jsme neblikali, potom a snad doteď tvrdí že chtěla také odbočit tam kam my. řekl bych že ta brzdná dráha to jasně prokazuje :roll:

nevím jestli se tomuhle dá nějak vhodně vyhnout, lidé prostě dělají chyby
mne ale víc než to že nás nabourala štve, že se ktomu není schopná postavit a přiznat chybu, nevím jestli čeká na nějakou promlčecí lhůtu nebo co, každopádně přiznání chyby jí může stát max pár bodů a pár stovek pokuty + povka. není mi jasné proč to krom policie musí ještě procházet MÚ (tedy krom odebrání bodů), mohlo to být dávno vyřešené

Ted jsem se otom asi dva týdny s bráchou nebavil, ale nepředpokládám že by se to někam hnulo... domu se vracím na vánoce, tak pak předpokládám že pokud to bude stále na bezmoci úřadů, asi ze zaní stavíme pokusíme se jí ještě slušně domluvit.
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 133
Příspěvky: 1839
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#514 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Roger »

No znacka jde videt jasne jeste jeji xicht, das to na verejne mista po meste a ma zadelano...
Me kdysi od nabourane V40 doma na dvore, kde parkuji navstevy, odjela pani doktorka s hondou crv. Auto bylo posunute o 20cm, pr. levy blatnik promackly...vedel jsem za na tom jejim aute musi byt sramy. Stalo se to kdyz jsem kolem 22:00 nebyl doma. Jeste k tomu rano prijel jeji manzel, divil se ze nekdo muze od nehody ujet a ze jeho zenu taky tam nekdo naboural, proc ale odjela nevysvetlil a ztratil se. Hned nato jsem volal PCR, byli velmi ochotni, vse nafotili, sepsali a obesli barak aby neco zjistili, ne vsichni byli ale doma. Ale doporucili at se poptam co nejvic lidi co muzu, stalo se. V poledne jsem se poptal sousedu, jestli neslyseli ranu a pak odjizdet auto a dozvedel se co to bylo za auto a ze tam obcas za nekym jezdi, pak jsem si zjistil kdo to je a kde bydli, vzali jsme fotak a s brachou jsme je jeli tim bouranym V40 navstivit...v sousedni vesnici u domu opravdu stala stribrna honda crv s naborenym naraznikem kterym do V40 nacouvala...modra barva viditelna z Volva. Nafotili jsme, zvonili jsme, nikdo neotviral, zavolali jsme PCR, ti dojeli, nafotili, zvonili, busili a taky nic. Tak nam podekovali za vypatrani, ze je to uz jiste. Jen mi musi zjistit jeji pojistovnu a pojistku. Do tydne ji meli a ja mohl z jeji pojistky opravit. Ale to vyrizovani s pojistovnama to je taky opruz, jako poskozeny jsme s tim stravil more casu a papirovani...a vinik se o nic starat nemusi. Od te doby uz tam pani doktorka ale nikdy neparkuje!
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

vit.soucek

#515 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od vit.soucek »

Táta podobně boural s favoritem v Praze na Olšanském náměstí. do zadních dveří nás naral člověk co se otáčel v křižovatce a přehlíd nás. O kousek blíž a ten sloupek už nikdo nesrovná. Takhle to byli jenom zadní dveře a blatník. Všechno z jeho pojistky.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 135
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#516 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Honza »

Bobes píše: auto se dotočilo i s vozejkem o 90°.
Na to že ten vozejk je plnej bouračky (cihel) tak ta fobie vypadá ještě luxusně.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

jou81
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 1038
Registrován: 16 roků
Bydliště: Brno / Hradec Králové
Vůz: XC90 MY17 Inscription

#517 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od jou81 »

Honza píše:Na to že ten vozejk je plnej bouračky (cihel) tak ta fobie vypadá ještě luxusně.
Pokus o flame? :mrgreen:

Bobes: tu fotku jsem už někde viděl, na autorevue?
_________________
https://www.zidekmir.cz/ - Volvo diagnostika s úsměvem, v Brně zdarma :-)
Oprava přístrojovek a jiné elektroniky z S/V/XC s doživotní zárukou :-) tel. 602749614

S80 V8 Executive, XC90 2017 Inscription, ice white. S60R MY05. Byla S80 T6 200kw MY04, S60 D5 2002.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 135
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#518 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Honza »

jou81 píše:
Honza píše:fobie vypadá ještě luxusně.
Pokus o flame? :mrgreen:

Bobes: tu fotku jsem už někde viděl, na autorevue?
Co máš za problém, to ani nemůžu konstatovat že české auto po otočení káry s cihlama vypadá celkem zachovale.
Jinak jsi to moh vidět tady, páč už to tu bylo.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#519 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

vozejk není plnej bouračky, ani do něj nešel náraz, ve vozejku bylo několik kulatin a natom pár cihel... jeli jsme připravovat podklad pro nějaké dřevo co mělo dorazit z pily, ale to je jiná story.

fobii jsem nijak víc nestudoval, odjela pokud vím po svých... my po pomoci souseda s hydraluckým rozpínákem také (bylo potřeba srovnat ohlý závěs kola). ale jo, musím uznat že fobka dopadla asi celkem dobře. ikdyž ten náraz taková velká šlupka nebyla.. ani airbagy nám nevylétly :)

fotka by nikde jinde být neměla, mám to na rajčeti v zamčeném albu... ale je možný že jsem ji už postnul tady dřív (jo postnul.. strana 18 :)) jsem trochu sklerotickej... a nečtu pořádně posty

ještě jsem si vzpoměl... vozejk to odnesl mírným pokroucením, bočnic... chvíli jsem blbnul s CO2čkem a trochu jsem ho přitom zrobusnil, co mne překvapilo, že za vozejk jsme už od pojišťovny dostali zaplaceno :shock:
a téměř mám dojem že to možná nakonec bude i víc než za auto, které to bohužel koupilo daleko hůř... tohle už kladivem nesrovnám :(
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 15
Příspěvky: 241
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Dobříš / Brno
Vůz: V70 2,5TDi I.generace 2000, manuál
Bydliště: Dobříš / Brno
Kontaktovat uživatele:

#520 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Bobes »

tak, abych to doplnil, jak se situace vyvinula:
- slečna byla zavřískat na člena přestupkové komise
- nedostavila se když byla pozvaná
- byl jí odebrán řidičák pro řízení pod vlivem (jiná příležitost) :tlesk:
- pojišťovna to uzavřela (auto a vozejk)
_________________
V70 5.2000 I.generace 2.5TDi
několik w353 v různém stavu pojízdnosti, Opel agila 1.2

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 496
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Náměšť na Hané
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

#521 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od flaksy »

novinky.cz píše:„BMW se poté čelně střetlo s osobním automobilem Volvo. V něm seděl 35letý řidič a o dva roky mladší spolujezdkyně. Oba na místě zemřeli,“ uvedla mluvčí sokolovských policistů Andrea Kávová. Řidič z BMW vyvázl s lehkým zraněním.
cely clanek

Doufam, ze to nebyl nekdo od "nas".

No zase to zapada do me teorie. Ridic BMW je diagnoza. Nemam je rad. A nesnasim BMW a nikdy si ho neporidim.
_________________
Volvo S60 2.4 (B5244S2), LPG, MY01
Volvo V70 D4 (D4204T5), MY15

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 384
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Nitra
Vůz: Volvo V60 Polestar (MY2013)
Bydliště: Nitra

#522 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od BaDDog »

flaksy píše:
novinky.cz píše:„BMW se poté čelně střetlo s osobním automobilem Volvo. V něm seděl 35letý řidič a o dva roky mladší spolujezdkyně. Oba na místě zemřeli,“ uvedla mluvčí sokolovských policistů Andrea Kávová. Řidič z BMW vyvázl s lehkým zraněním.
cely clanek

Doufam, ze to nebyl nekdo od "nas".

No zase to zapada do me teorie. Ridic BMW je diagnoza. Nemam je rad. A nesnasim BMW a nikdy si ho neporidim.
Ešte že som predal to moje BMW a presedlal na Volvo... :mrgreen:
Ale podotýkam že není to autom ale šoferom.. auto za nič nemože...

Inak podla foto je to X5.. a chcel by som vediet čo to bolo za volvo...ak to bolo nejake staršie volvo tak to je celkom nefer super.. 2,5 tonová X5 (2002 a vyššie) verzus nejake staré volvo z 90-80 rokov.. :?

Ale kedže sa odmietol akému kolvek vyšetreniu či niečo nepožil.. je to jasne.. a nemusí to byt akurat šofer v BMW... može to byť akékolvek hovado... kludne i na octávke... :evil:
_________________
Volvo V60 / D4 (D5204T3) / TF-80SC / MY2013 / R-design / Polestar (Rebel Blue)

GDPR_user

#523 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od GDPR_user »

BaDDog píše: Ale kedže sa odmietol akému kolvek vyšetreniu či niečo nepožil.. je to jasne.. a nemusí to byt akurat šofer v BMW... može to byť akékolvek hovado... kludne i na octávke... :evil:
Hlavní otázka je,zda ve Volvu byli připoutáni. :?

Sibr
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 18
Příspěvky: 1059
Registrován: 17 roků 4 měsíce
Bydliště: Slapy
Vůz: Volvo S60D5 a V70 AWD

#524 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od Sibr »

martinopel píše: Hlavní otázka je,zda ve Volvu byli připoutáni. :?
V diskusi bratr řidiče psal že byly oba :(
To Volvo taky mohla být nějaká 3xx a nebo 4xx...
_________________
S60 D5, r.v.05, D5244T, V70AWD MY00, B5254T, ___ __ 5.0i, r.v. 99, S62, KoncernV10 BiTurbo, r.v.04, S60 D5, r.v.05, D5244T (Máti autí)
Bylo: 360 GL, 2.0i, r.v. 87, C70 T5, 2.3T, r.v. 02, coupe, B5234T3, 480 S, 2.0i, r.v.93 B20F, 855 T5, 2.3T, r.v.95 B5234Tx "Kouzelná krabička",
V40 T4, r.v.00(MY01!), B4204T5, 744Turbo IC, 2.3T, r.v. 89, B230FT, S80 D5, r.v. 04 D5244T, 855R , r.v. 96, B5204T, S70 2.5T, r.v. 97, 855TDI

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 67
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#525 Havárie a nehody cizí i naše (Upozornění- drsné fotograf

Příspěvek od jarek.krizan »

Volvo bylo řady 4xx
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“