Nefunkčnost DO (klíče).. je to možné

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Pavel-K

Příspěvek od Pavel-K »

Můj problém je tedy dle Standy bod 2. ale nezpůsobuje to jiné volvo, ale cizí element.

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

4Pavel-K - moc mi to nebere, moje 40-ka, když ji odemknu přes DO a neotevřu dvře, tak se asi po minutě sama zamkne. Platí to i pokud jenom otevřu kufr a ne dveře kabiny. Proč tvoje ne?

Pavel-K

Příspěvek od Pavel-K »

Moje se chová stejně - Normálně.
Ale skutečně existuje místo, kdese mi odemkne a zůstane tak. Nevím jak je to možné. Prokazatelně večer zamknu, zkontroluju...a ráno se vzbudím, a je odemčeno. Nechápu to.
Přitom aut. zamykání mi normálně Jardo funguje přesně, jak popisuješ... prostě to nechápu a dost mi to vadí. Píšu to sem hlavně proto, že mi třeba někdo s nějakým nápadem pomůže....
Upozorňuju jen ještě na to, že tato "nemilá zvláštnost" se mi děje jen a jen na jednom konkrétním místě a ještě nepravidelně, ale děje se... občas.

rpet

Re:

Příspěvek od rpet »

Pavel-K píše:Moje se chová stejně - Normálně.
Ale skutečně existuje místo, kdese mi odemkne a zůstane tak. Nevím jak je to možné. Prokazatelně večer zamknu, zkontroluju...a ráno se vzbudím, a je odemčeno. Nechápu to.
Přitom aut. zamykání mi normálně Jardo funguje přesně, jak popisuješ... prostě to nechápu a dost mi to vadí. Píšu to sem hlavně proto, že mi třeba někdo s nějakým nápadem pomůže....
Upozorňuju jen ještě na to, že tato "nemilá zvláštnost" se mi děje jen a jen na jednom konkrétním místě a ještě nepravidelně, ale děje se... občas.
nerad bych tu placnul kravinu, ale nejni mozny, ze stojis na miste, kde pod zemi vedou nejaky silovy kable a ty prave v tom jednom miste zbiras interference? treba jsou ty kabelky stary, spatne stineny, je tam blba kabelova spojka... pamatuju si, ze kdyz jsem jako jeste mlady pracoval po vyuceni na draze, tak jsme udelali v jdenom miste kabelovou spojku pro ovl vyhybky, no a pak se zacaly mnozit stiznosti z ruznejch stran, ze kolem toho mista pouze v urcitou dobu nejdou vysilacky rucni, co maj lidi v kolejich, ani vysilacky lokomotiv... ale jen v tesnem okruhu toho mista... klika byla v tom, ze sdelovaci technika patri pod zabezpecovaky, tak jsme na to po dlouhych uvahach prisli a tajne opravili a delali jako ze nic... ale pruser z toho mohl eventuelne bejt obrovitanskej....

Pavel-K

Re: Nefunkčnost DO (klíče).. je to možné

Příspěvek od Pavel-K »

No, každopádně, od té doby, co jsem to sem napsal, se už nikdy nic podobného neopakovalo.....
COŽ JE SUPER !

jarek.krizan
Servisman
Vůz: S80, 2,4

Re: Nefunkčnost DO (klíče).. je to možné

Příspěvek od jarek.krizan »

Bodejť by nebyl klid, víš jak dlouho mi trvalo, než jsem ten kabel zdolal tím kapesním nožíkem ?
This topic is 13 years a 2 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“