pohasínající podsvícení, V70, 2001

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 65
Registrován: 3 roky 3 měsíce
Bydliště: Liberec
Vůz: Volvo V70 B5244S
Bydliště: Liberec

#1 pohasínající podsvícení, V70, 2001

Příspěvek od Borderer »

Zdravím,
z akutního nedostatku času něco rozebírat bych se potřeboval zeptat na následující:
Včera jsme jeli cca tři hodiny jízdy. Už od začátku byly displeje kilometrů, hodin a rádia jakési tmavé. Když sem zkoušel kroutit kolečkem regulace podsvícení, bylo to tmavé nebo hooodně tmavé, až nečitelné. Reálně sem se bál, že auto nedobíjí a zůstaneme viset 150km od baráku. Čas od času se to vzpamatovalo a třeba 5 minut svítilo víc, pak zase málo. A nakonec to až domů svítilo "nějak". Když sem pak parkoval v garáži, tak sem si všiml, že na regulaci osvětlení reagují pouze žárovičky ve středovém panelu atd., ale podsvícení všech displejů (pal. PC, hodiny, km, rádio) zůstává neustále stejné.

Kamarád mi poradil, že se mám připravit na výměnu ovladače světel, ale proč na něj reaguje pouze polovina auta a druhá ne? VIDA čistá.

A další maličkost, nemá někdo zdejší dořešený v interiéru voltmetr? Byl sem zvyklý, že tato funkce je normálně v palubním PC a poměrně mi to chybí.

Vapik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2914
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#2 pohasínající podsvícení, V70, 2001

Příspěvek od Vapik »

Jako známí paranoik mám vyřešeno timto:
https://www.datart.cz/baseus-car-charger-digital-display-dual-usb-4-8a-24w-silver-ccbx-0s-ccbx-0s.html
Není to nic přesného, ale dobíjí nedobiji ukáže dokonce reaguje i na zapnutí nebo vypnutí většiny spotřebičů, světla , výhřev sedaček atd.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“