T6R - zkušenosti, opravy

  • Autor
  • Zpráva
Larry

#26

Příspěvek od Larry »

tnemec píše:
Larry píše:Chtěl bych jen trochu víc upřesnit....:

Měl jsem na původní opravu celkem ještě dost peněz, takže kdyby opravili VŠE(třeba komplet brzdy), nevadilo by mi to, páč s tím prostě počítám. Potom se jednoho krásného večera málem vymelu na křižovatce, protože auto nedobrzdí a já se ptám: auto bylo v servisu, brzdy jsou prý OK, tak kde je chyba?? OPAKUJI, že jsem byl znovu v T6R a tam mi řekli, že zvuk od kola je záběh destiček... NEJSEM AUTOMECHANIK, ale sám jsem začal zjišťovat, kde asi bude chyba--další prachy--test tlumičů, geometrie, atp. ve škodě auto. Vše prý ok, v Auto Hase Volvo projeli a brzdy OK. NEJSEM Mech.., ale taky nejsem blbej, abych sám nepoznal, že to prostě nebrzdí od začátku tak, jak má. Konečně teď v T6R opravili brzdy. Marra si vzal auto na starost sám...

A propos: přijímací technik v T6R si napsal na kus papíru, co chci opravit. Zdůrazňuji, aby zkontrolovali celé auto a opravili, na co přijdou.

Řekl bych, že se na mne trochu vys..., protože to prostě nebylo vše hotové a některé "drobnosti" se dělali až později.

PS: Vy už máte Volvo delší dobu, takže víte, co a jak... Já ne!!! A proto jsem to svěřil servisu.. :? Mám být spokojený a děkovat??
No ostatně resultát je, že nakonec to bylo T6R, resp. Marra, který zapříčinil vyřešení problému, který nevyřešili ani v Hase ne? To není špatná vizitka :-) Všude je něco, hlavně že to brzdí :-D
To sice jo, ale já mohl ušetřit čas i peníze. :cry: V Auto Hase na to nepřišli proto, že na kotouče přímo nekoukli. Navíc jsem už mohl mít otevřený airbag, což není úplně příjemné. :!:

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#27

Příspěvek od tnemec »

Larry píše:
tnemec píše:
No ostatně resultát je, že nakonec to bylo T6R, resp. Marra, který zapříčinil vyřešení problému, který nevyřešili ani v Hase ne? To není špatná vizitka :-) Všude je něco, hlavně že to brzdí :-D
To sice jo, ale já mohl ušetřit čas i peníze. :cry: V Auto Hase na to nepřišli proto, že na kotouče přímo nekoukli. Navíc jsem už mohl mít otevřený airbag, což není úplně příjemné. :!:
Na rovinu, nové brzdy prvních 100 km nebrzdí skoro vůbec, pak se to postupně lepší. To je třeba respektovat... Já to měl se sedmicí stejný... vyměnil jsem desky, vyjel jsem a na první křižovatce jel nějakej čů--k na červenou... musel jsem halt víc točit volantem než šlapat na brzdy...
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Larry

#28

Příspěvek od Larry »

To možná jo, ale já natočil mnohem víc..

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1092
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#29

Příspěvek od tnemec »

Larry píše:To možná jo, ale já natočil mnohem víc..
Pojďme tuto debatu ukončit... já věřím, že svůj účel už splnila :-)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Larry

#30

Příspěvek od Larry »

:twisted: --------Game Over---------- :twisted:
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“