Pravidelná Volvo pošta Jažlovice - Reimbek - Ludwigsfelde - Jažlovice

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Allbertus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 149
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4 - Braník
Vůz: S60 2.4D 120KW. 2002 man

#1 Pravidelná Volvo pošta Jažlovice - Reimbek - Ludwigsfelde - Jažlovice

Příspěvek od Allbertus »

Pozdravení dobrým lidem Všem ... :angel:

Jak jistě mnozí víte, na stará kolena jsem si pořídil kamion / jen tahač Skania 2016/ a nyní již začínám třetí s přestávkami rok své divočiny ... :bad:

2021 - :Yahoo!:
Norsko a Švédsko, vyjížděl jsem vždy z Liberce kde jsem parkoval v sobotu v poledne nebo v neděli večer po 22-té hodině. Bylo to celkem fajn, Rostok, trajekt, Trelleborg a pak kamsi dál a dál, složit, počkat na vhodnou nakládku a tra dá zpět na kontinet ... vyložit v česku nebo také třeba Norimberk a pak stačit ještě nakládku na týden další ... takové stále dokola. Pěkný byl Trondheim, cestou tak hory zpět zas pláně, hodně Orebro s Budwarem, Škodovka Norsko i Švédsko vedle Stockholmu, Uppsala rotačkový papír do Drážďan a tak stále dokola ... proto jsem si pak vzal svozy a rozvozy do a ze Švédska, celkem fajn couračky po Švédsku, okresky, malé vesničky, jezera i jezírka, tak vždy šest sedm míst na vykládky, nakládky o něco méně ... bylo to moc pěkné, ale práce fyzicky vysilující a vracel jsem se na chalupu ve čtvrtek večer a ráno v sobotu již z chalupy odjížděl, to se nedalo, nestačil jsem si ani vyprat nebo uvařit, tak jse to na zimu zapích a válel se od řijna do konce února s tím, že si musím sehnat cosi jednodušího na fyzično i za cenu, že oželím Skandinávii.

2022 - :(
Získal jsem pravidelné zakázky od firmy Peek-Clopennburg Hamburg na celý rok, dostal přidělen jejich celokov návěs na Textil transport a pravidelné trasy Praha Jažlovice - Hamburg nebo Frankfurt nad Mohanem letiště Cargo a jeden týden se jezdil rozvoz do Švédska se servery Microsoft ... o nic jsem se nestaral, vše si naložili, zabezpečili, nic jsem nekurtoval, prostě pohoda ... ale bál jsem se zimy, že někam ve Švédsku na mrazivém sněhu spadnu, tak jsem to na prosinec 2022 a leden 2023 zapích a opět se válel na chalupě.

2023 - :shock:
Jezdím od počátku února opět pro Peek -Cloppenburg, ale jen trasu Jažlovice - Reimbek - a zpět Reimbek - Ludwigsfelde - Drážďany - Jažlovice ... a vypadá to, že to tak pro zatím zůstane ... tak pokud by kdosi potřeboval co se vejde do kabiny / mám na návěsu plomby /, tak není problém mi naložit a dovezu.
Jen je nutné mi dopravit ke kamionu a opět si u kamionu případně vyzvednout ...
Jezdím na Drážďany, pak Berlín někdy východním okruhem, někdy západním okruhem jak se mi chce, v noci městem když je v ponděí svátek, vychází mi 4 noci za sebou, někd jedu na A2 na Hanover a tudy zaden, ale nejčastěji okruhem na Berlín a dál pak na Hamburg ...
zpět Reimbek, před Berlínem na A10 /zápaní okruh Berlína/ do Ludwigsfelde tam dokládám do kapacity návěsu a dál na Drážďany a okolo Ústí nad Labem D8 na Prahu a Jažlovice ... nikde nic nenakládám, nevykládám, jen zavřu dají plomby a jedu dál ... prostě na makačku pohodička, pěkně spím a dostatečně, nikdy nenakládám před osmou ráno a v úterá a čtvrtek jsem doma v Praze v posteli a dám si pěkně sprchu. V pátek jen vykládka ráno v osm, pak natankuji kamion a okolo půl desáté jedu na chalupu s tím, že v pondělí opět v osm nakládka a znovu to samí dvakrát v týdnu ... vše je stále stejní se stejnými časy, tak pokud by bylo třeba, není problém si přiložit do kabiny a pak někkde na trase zas vyložit ...

Rozvrh a časový zhruba průběh: :friends:

pondělí :D
08.00 - cca 09.30 Jažlovice / Říčany D1 / průmyslová zóna nakládka a odjezd D8 Ústí, Drážďany, Berlín, Reimbek / předměstí Hamburgu /
11.00 - cca 12.30 hranice CZ - D Petrovice - záleží zda se stavím v Ústí na oběd v Globusu
za další cca tři hodiny Berlín A10 východní nebo západní okruh
za další cca dvě hodiny křížení Rostok - Hamburg
19.00 - cca 20.30 Reibek průmyslová zóna Senefelderring 54
21.00 - 07.15 odpočinek, spánek, sny a touhy ...

úterý :)
80.00 - 10.00 ta samá adresa, ale v areálu firmy ... lze tak vjet
10.00 - odjezd do Ludwigsfwlde
13.50 - cca 14.30 Ludwigsfelde nakládka / Jih Berlína areál firmy Mayer/Mayer
za cca dvacet minut dojedu na Aralku poslední na A10 před odbočením na Drážďany ... stojím tam 30 minut
za další cca 2.5 hodiny Drážďany okruhem s odbočením na Prahu za přejetím mostu Ellbe
17.45 - cca 18.40 hranice D - CZ Petrovice
19.45 - cca 20.15 Jažlovice konec, odstavím kamion v areálu průmyslové zóny a jedu domu do sprhcy a na lůžko

středa :( stejnéjako v pondělí

čtvrtek :o stejné jako v úterý

pátek :Yahoo!:
07.30 - cca 08.30 vykládka Jažlovice
pak jedu tankovat na Euro Wag Modletice cce 1.5 km
09.00 - cca 09.30 odstavuji vyložený kamion a odjíždím na chalupu u Semil nebo někdy zůstávám v Praze / mejdan , úřady. lékař /

Pokud je v Německu státní svátek, jezdím den předem na noc a v Reimbeku jsem ráno na cca sedmou hodinu, ale pak mám pauzu až do večera a na noc vyrážím zpět do Jažlovic bez Ludwigsfeldu a pak opět Reimbek na noc, protože musím mít vždy alespoň 9 hodi nepřetržitého odpočinku, ale většinou dělám 11 - 12 hodin spánku ...

Bylo to delší, ale pokud by někomu posloužilo, tak jsem k dispozici a není problém se domluvit ...

S pozdravem

Johan Albertus bořenka
na gruntu hospdář
okázale ve skromnosti Své
_________________
V70 2.4i 103KW man. 2002 Volfi ... Kia Sorento 2006 Kajka ... Suzuki Grynd Vitara 2.5 V 6 1999 Vilík

[/b]bylo: Volvo S60 2.4 D5 2002 man. Volfinka ... Volvo V40 1.9D 2002 - 85kW ...Volvo V70 ll 2.0T Volfi ll 2004, ... Volvo V850 2.5 TDi 1996 "Volfi", Škoda Superb 2.0 lll TDi 2016 ,MB A 140 1.4i 1998 pan "A", Citroen C15 1.9D 2005 pan "C"Mitsubishi Space Star 1.6 16V 2003 ... Iveco Daily 35s11, 2.8TD 2002 Jitka Ford Mondeo 1.8 2005, MB 124 300D 1989, MB 123 300D 1981, Yamaha XJ 900 2001 "Ludvík", Honda VFR 800 F1 2002 "Ludvík II"
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“