Vytlmenie interiéru Volvo V70

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 83
Registrován: 6 roků 7 měsíců
Bydliště: Banská Bystrica
Vůz: XC90 D5 M6 2004 , V70 D5 AT 2003

#1 Vytlmenie interiéru Volvo V70

Příspěvek od agos »

Ahojte zaoberal sa tu už niekto vŕzgajúcim interiérom na Volve P2 ? Mám V70 2003 A strašne mi prekáža vŕzganie interiéru zovšadiaľ prosté klasické Volvo,Na jar by som chcel rozobrať dvere atď. a vytlmiť A po spevňovať všetky vŕzgajúce veci lebo je to des ,a do prémiového segmentu to vôbec nepatrí, Ešte aj citrón C5 ktorý mám ako záložné vozidlo je úplne ticho žiadne vŕzganie pukanie nič ,zaujímavé zistenie je Že kombinácia sedadiel Volva a podvozku Citroën hydrauliky by bola vrchol pohodlnosti, ak máte niekto reálne Skúsenosti s vytlmením interiéru budem vďačný za rady

PetrXC70
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4827
Registrován: 5 roků 2 měsíce
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

#2 Vytlmenie interiéru Volvo V70

Příspěvek od PetrXC70 »

Mam vytlumený celý auto krom stropu(zatim), tak to projdi celý, snad ti to v něčem pomůže...

https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=68149
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 140
Registrován: 4 roky 2 měsíce
Bydliště: Piešťany / Brno
Vůz: S60 2,4D Euro 3

#3 Vytlmenie interiéru Volvo V70

Příspěvek od Pongo »

Ahoj mám poFace interiér.
Najväčší prúser je stredový tunel. Ten som rozoberal do šróbiku. Každy nepohyblivý kontakt plast na plast som podložil molitanom. Pánty lakťovky rozobrané a styčné plochy podložené nejakou hrubší páskou. Tam sa to zlepšilo o 1000% ale furt to nieje ako 20ročná okta :D

Čo ma ďalej trápy je niečo v pravých dverách alebo šíbry (neviem to presne identifikovať :D). Také uklepané zvuky ako keby povolený konektor, ktorý búha o plech.
Dvere rozobraté a nič podozrivé som nevidel. Plánujem dvere tlmiť niečím odťialto : https://www.ahifi.cz/odhlucneni-vozidel/
Jednak dúfam že zmizne ten pazvuk z dverí a za účelom zlepšenia hudby. Rozmýšlam, že tie 2mm materiály by šly použiť aj n ten stredový tunel, ale budem riešť asi až sa zase oteplí.

Ďalší pazvuk čo registrujem je prechodka b. pásu v B-Stlípku. Keď je teplejšie tak s každým nádychom zavrže a hodne ma to vytáča :D tam ho plánujem vylúpnuť a podlepiť lepidlom.
_________________
S60 2,4D 2005 :)
Nesmrtelná Ovce 1,9SDI
--------------------------------------------------------------
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“