460 - proc zacal "kuckat" motor?

Malé, ale Volvo...

Moderátor: wickey

This topic is 13 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
Jazeera

460 - proc zacal "kuckat" motor?

Příspěvek od Jazeera »

Zdravim, potrebovala bych poradit. Predem rikam, ze tomu rozumim jak koza petrzeli, takze prosim srozumitelne jako na blbecka, diky.

Vcera jsem vyzvedla svoji 460 ze servisu, kde mi menili kovovou trubicku do turba. Jenze uz na ceste domu jsem si vsimla, ze kdyz stojim treba na svetlech, motor se tak divne zakuckava, jako by chtel chcipnout (zatim nechcip). Auto i normalne pri stani dost vibruje, ale tohle jsou takove nepravidelne skytave zachvevy.
Mechanik tvrdi, ze to s tim, co na aute delal, nema nic spolecnyho, ale mne to pripada jako podivna nahoda...

Co by to mohlo byt?

Jarda S40
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik

Příspěvek od Jarda S40 »

Jak zde psal kolega Standa, většina závad jde na vrub nějaké chybě při předchozí opravě, hlavně když následují hned za sebou. Z Prahy 3 bych asi doporučoval návštěvu T6R a poradit se s Marrou, eventuelně nechat opravit nebo reklamovat. To podle dohody a nálezu

Jazeera

Příspěvek od Jazeera »

Dik, ten doporucovany servis asi vyzkousim. Ja to auto zboznuju, ale mozna tam tech much bude vic, mam ho cerstvy :)
This topic is 13 years a 6 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „300 / 400 - opravy“