VOLVO V50

• Autor
  • Zpráva
toved

Re: VOLVO V50

Příspěvek od toved »

Ahoj
jsem tady novy chtel jsem se zeotat co n to rikate? Jdu si pro nej v sobotu :-)

http://www.autoadler.cz/volvo-v50-idA185-10/

jen moc nechapu jakou to ma vybavu? zakladni?

liguerex
Vůz: V70, V70XC

Příspěvek od liguerex »

toved píše:Ahoj
jsem tady novy chtel jsem se zeotat co n to rikate? Jdu si pro nej v sobotu :-)

http://www.autoadler.cz/volvo-v50-idA185-10/

jen moc nechapu jakou to ma vybavu? zakladni?
Neviem aké kvalitné má V50-ka rohožky, ale tá diera pod spojkou svedčí zrejme o tom, že 88 601 je naozaj iba "stav tachometra". Ale ináč ti prajem veľa kilometrov a spokojnosti s volvom :)

toved

Příspěvek od toved »

hoj vis kolik jsem takovych gumovych koberecku prorval ve svem meganu za 100 000? Asi 4.
zalezi v jakych botach jezdis.
Rikal ze s nim muzu jed do volvo servisu na kontrolu diagnostiku a podivat se na historii podle VIN. Pak se muzu rozhodnout. Takze tem km i verim.

Co ale rikas na to auto? Jaka je to vybaca? Za 208K je to ok cena ne? DPH mi vrati.

Bude to moje prvni volvo. Tak jsem zvedav.

Pavluňa
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.

Příspěvek od Pavluňa »

toved: vypada zajimave :) a i dobra volba motorizace 8) .Kdyz nechas proverit km ve Volvu melo by to byt OK :wink:
Vybava se tezko poznava,ale dle toho co vidim bych to tipnul na Momentum s nekolika sportvnima doplnkama (volant,radicka,kryty zrtcatek)

toved

Příspěvek od toved »

Tak uz jimam. Zitra zajedu do auto hasse pro cestinu. Ted je tam holandstina a tomu vazne nerozumim.

Pak se zeptam na vybavu. Vim ze je tam hodne sport uprav. radicka volant atd.

Pak si vyplnim profil a jsem uz jen Vas. Musim proznat ze podvozek oproti renault megane II grand tour je spickovy. A co je nejdulezitejsi??? NIC TAM NEVRZE :-)

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

toved píše:Tak uz jimam. Zitra zajedu do auto hasse pro cestinu. Ted je tam holandstina a tomu vazne nerozumim.

Pak si vyplnim profil a jsem uz jen Vas. Musim proznat ze podvozek oproti renault megane II grand tour je spickovy. A co je nejdulezitejsi??? NIC TAM NEVRZE :-)
Tak velka gratulace :good: dej pak vedet kolik ted aktualne stoji cestina,jeste nedavno to bylo za 3K,ale ted uz za to ty kur.. chtej udajne neco okolo 5K :%)

btw:jestli nechces bejt nasran.. tak se me neptej kolik me stala :angel:

toved

Příspěvek od toved »

no tomu verim. Protoze zjistili ze se auta dovazi a chteji z toho neco mit. Jsou to KU.... Ted mi voall kamos at za 14 dni prijedu do ostravy ze s tim neco ve Volvu udelaji. Tak uvidime za 14 dni.

neph04
Vůz: Honda 1.4i/66kw! :)

Příspěvek od neph04 »

Pavluňa píše:
toved píše:Tak uz jimam. Zitra zajedu do auto hasse pro cestinu. Ted je tam holandstina a tomu vazne nerozumim.

Tak velka gratulace :good: dej pak vedet kolik ted aktualne stoji cestina,jeste nedavno to bylo za 3K,ale ted uz za to ty kur.. chtej udajne neco okolo 5K :%)

btw:jestli nechces bejt nasran.. tak se me neptej kolik me stala :angel:
Nedavno sem zjistoval u 5ti dealeru (mame jich vic?) a cena se pohybovala od 3700,- po 4500,-

alfons
Vůz: V50 2.0D model 2006

Příspěvek od alfons »

"SCADENZA TAGLIANDO" - teoreticky je čas navštívit servis, nebo alespoň vyměnit olej a filtry. U téhle hlášky je otravné, že po přečtení nemizí, nicméně se jí lze zbavit následovně:
klíč do zapalování do polohy 1, zmáčknout a držet reset knoflík na palubce, cca během 2 vteřin přepnout klíček do polohy 2, knoflík stále držet, cca 10 vteřin, až bude info symbol blikat, pak knoflík pustit. Pokud se knoflík pustí pozdě, reset se nepovede a je nutné to celé zopakovat.
Guru píše:Klimu použivam ked idem dlhšiou cestou a začne byt v kabinke vlhko ale len na chvilu aby stiahlo tu vlhkost.

Inak chcem sa opytat že čo sa mi auto snaži povedat ked pred štartovanim piše "SCADENZA TAGLIANDO"?? do slova znamena splatnost/lehota kuponu :neutral:

A trošku OT, či su tlmiče KYB kvalitne?

Dakujem

Guru

Příspěvek od Guru »

Ďakujem alfonso! Ale tato problematika už bola dááááávno vyriešená. Zabudol si dodať že je nutne pri tom mať všetky dvere zatvorené.

Veron

Příspěvek od Veron »

Dal jsem do Žárovky H7 do V50 dotaz jaké žárovky jsou lepší pro větší svítivost, snad to nezapadne ani tady.
Vidím, že poslední příspěvek je dost starý, tak snad se tu nějaký majitel V50 najde.

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

Veron píše:Dal jsem do Žárovky H7 do V50 dotaz jaké žárovky jsou lepší pro větší svítivost, snad to nezapadne ani tady.
Vidím, že poslední příspěvek je dost starý, tak snad se tu nějaký majitel V50 najde.
Uz zam mas mou reakci :friends:

DomcaAST

Příspěvek od DomcaAST »

Ahojte, měla bych dotaz na majitele V50. U delší dobu koukám po nějakém vhodném autě. Začla jsem u Mondea, šla přes SUV a nakonec jsem s šokem zjistila, že se dá dneska do 250 tisíc sehnat volvo V50 z roku 2007 s ujetými méně než 150 000 km (i když kdo ví, jak to s km opravdu je...). Volvo byl vždycky můj sen, takže jsem se toho okamžitě chytila a zajela se na jedno podívat. Vypadá velice dobře, najeto kolem 110 000 km, celkem slušná výbava, cena dokonce pod 210 tisíc, dovezené z Belgie. A teď otázka k motoru. Je to 1,6D. Nejdřív jsem byla ráda, nižší povinné ručení (řídím jen 4 měsíce a navíc ne svoje auto, takže povinné ručení je na mou hlavu vypsané opravdu veliké :D) a nižší spotřeba ve městě, kde převážně jezdím. Ale trochu mě děsí, jestli ten motor spolehlivě utáhne tak těžké auto a až třeba vyrazím se psy na výstavu do francie (belgie, německa, srbska...), jestli mě to auto na dálnici (ne, nebaví mě jet 130 km/h) nesežere i s botama. Ale je fakt, že 99,5% trávím s autem popojížděním po Praze, tak mi zas přijde trochu zbytečné kupovat kvůli 3? cestám za rok dvoulitr... Co is o tom myslíte?

..::Philip::..
Vůz: Subaru Levorg GT-S 2017

Příspěvek od ..::Philip::.. »

1.6D mam. na dalnici nad 140km/h si vezme kolem 5,5l. Pokud jezdis hodne po meste, je 1.6D dobra volba.

FERGU$
Vůz: V60 MY13 D4 120kW

Příspěvek od FERGU$ »

Taky ho mám. Těch 80 kW je si myslím slušný výkon. Auto je i v této kubatuře pružné a svižné. U mě se spotřeba po 12 tis. ujetých km ustálila na 4.6 l/100 km. Převážně trasy do práce 30 km a město. Jednou za měsíc dálková. Pokud jsi nebyla zvyklá na nějaká žihadla, 1.6D by ti mohla posloužit.

DomcaAST

Příspěvek od DomcaAST »

Tak na žihadlo zvyklá nejsem :D Mám Forda Fiestu 1,2 :D Ale teda povím vám, jde z ní vymáčkonut taky nečekaný výkon :D Nicméně tou spotřebou jste mě potěšili, tak já si pro něj zítra teda půjdu no :-)
Ještě mám jeden dotaz. Do čeho je obouváte? 1,6 má základ tuším 195/65 15R, ale přijde mi to maličké na takové velké auto. Takové mám pomalu já na té fiestě :D

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Příspěvek od Honza »

DomcaAST píše:Tak na žihadlo zvyklá nejsem :D Mám Forda Fiestu 1,2 :D Ale teda povím vám, jde z ní vymáčkonut taky nečekaný výkon :D Nicméně tou spotřebou jste mě potěšili, tak já si pro něj zítra teda půjdu no :-)
Ještě mám jeden dotaz. Do čeho je obouváte? 1,6 má základ tuším 195/65 15R, ale přijde mi to maličké na takové velké auto. Takové mám pomalu já na té fiestě :D
No vypadá hezky, ale přesto by jsis měla vzít někoho sebou.

DomcaAST

Příspěvek od DomcaAST »

Honza píše:
DomcaAST píše:Tak na žihadlo zvyklá nejsem :D Mám Forda Fiestu 1,2 :D Ale teda povím vám, jde z ní vymáčkonut taky nečekaný výkon :D Nicméně tou spotřebou jste mě potěšili, tak já si pro něj zítra teda půjdu no :-)
No vypadá hezky, ale přesto by jsis měla vzít někoho sebou.
No po pravdě nemám koho :oops: Neznám nikoho, kdo by se v tom trochu orientoval. Takže asi budu muset spoléhat na svoje štěstí

Honza
Moderátor
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

Příspěvek od Honza »

maš SZ

pavel.2
Člen VK

Příspěvek od pavel.2 »

Jestli je to na Praze 9 tak dle fotek vypadá hodně pěkně , mám to kousek od práce a mohl bych vzít tester na tlouštku laku.

DomcaAST

Příspěvek od DomcaAST »

pavel.2 píše:Jestli je to na Praze 9 tak dle fotek vypadá hodně pěkně , mám to kousek od práce a mohl bych vzít tester na tlouštku laku.
Jojo, je to na praze 9. Viděla jsem ho i na živo a fakt pecka. Čistý, neškrábnutý, .... ale to je všechno, co já vidím. Prodává to nějaký pán z východu.... ale vypadá sympaticky a aut i zákazníků má hodně. Jinak za jakoukoliv pomoc bych byla moc vděčná :-) Za takové peníze bych nerada koupila auto na odpis....

kat660
Vůz: V50 1.6D - Momentum 2006

Příspěvek od kat660 »

zdravím - cca před týdnem jsem se stal taky majitelem tohohle nadherného autíčka, k tomu vozu na praze 9 . Dal bych si pozor na ujeté km. Jak jsem zjistoval dle vin melo po dvou letech cili 2009 najeto 90000. Takže pozor :unknown:

Z.I.P

Příspěvek od Z.I.P »

Vsechny Vas zdravim,
dnes jsem narazil na toto Volvo V50 1.6 D, 80 kW, 2006. 1. majitel v CR.
http://www.aaaauto.cz/cz/volvo-v50/car. ... _branch=58

Forum jsem si procital a jsem vicemene velmi spokojen s kvalitou auta a myslim ze by to mohla byt spravna volba, ale mel bych par dotazu. Muzete mi prosim poradit. Do ted jsme me s manzelkou Opel Atra GTC 2005 3dv, ale kvuli dvema labradorum(ted jiz dospelym), jsme se rozhodli pro upgrade. Necestujeme s nima nejak extra daleko, max 120km-1x za 2 mesice, jinak po okoli. Jsou to nasi mazlicci a jde nam o jejich dobro. :friends:

1) Jaka je to presna verze- viz inzerat?
2) Bude stacit velikost kufru-po sundani rolety se suplikem pro ,,destnik,,?
3) Spotreba. Nedilna soucast koupe. Ted kolem 8,5l/100km (palubni pocitac).Bral bych kolem 6l a mene. Vicemene dojizdeni do prace 15km, jizda po meste, obcas znamy na severu cech 120km a tak. Ovsem rad bych se podival i v lete do Nizozemi. Kolik na dalnici-cetl jsem tady kolem 4,5 l, je to vubec mozny???
4) Vykon. Samozrejme se hodlame s autem pred koupi projet. BTW jsem velice zvedav na ticho v interieru(v astre se pri cca 120km/h nedalo bavit se spolujezdcema na zadnich sedackach). Pokud bude auto nalozeno 4 osoby, je vykon opravdu tak slaby?
5) Prostor na nohy na zadnich sedackach. Ja merim 179cm, pritelkyne 166cm. Vejdou se za nas jeste dalsi dve pasazeri podobnych rozmeru. Toto osobne vyzkousim, ale zajima me i jiz prakticke vyzkousene hledisko.
6) Auto z NL. Dnes jsem si vsiml ze auto ma palubni pocitac v ,,asi,, :D Holandstine-nejsem si jist. AJ nam nedela problem, ba naopak. Musim s tim do servisu nebo to je jen otazka nastaveni a cca 5 min.
7) Prodejce mi poskytl VIN code. Na jaky mail si mam napsat, pro detailni informace o autu. Hlavne me zajima posledni servis.
8)Servis. U Astry jsme hned po koupi menili rozvody,olej, filtry v autorizovanym servisu kde pracuje kamarad, ale ted se vydame z penez, tak bych nerad platil neco co neni potreba. Co bude potreba? Samozrejme se nebranim investice za cenu toho, ze na auto bude spolehnuti.
9) Na co si dat pozor pri koupi?

To je asi vse!!! Budu opravdu vdecny za Vase zkusene reakce a pripominky. Je to trochu na rychlo, ale na auto se mame jit podivat zitra odpoledne.
Diky MOC Lukas
PS

majtinek
Vůz: Volvo

Příspěvek od majtinek »

Nedokážu si přestavit, že by se do kufru V50 vešli 2 psi velikosti labradora, a to i po odendání plata.... Každopádně uvidíte na místě, až si auto půjdete projet. Jinak dle zkušeností je motor 1.6D lepší volbou než 2.0D co se týče spolehlivosti, výkonově to samozřejmě není žádné letadlo, ale měl by pro běžného uživatele být dostatečný.

hajnej
Vůz: V70 P2 S80 P3

Příspěvek od hajnej »

jestli budeš vozit psy, zjisti si, jak je to s dělící příčkou nebo alespoň síťkou. U V70 je ze sedaček síťka a dá se kupit i mříž.

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“