Re: VOLVO V50

• Autor
  • Zpráva
michalmalcek1

Příspěvek od michalmalcek1 »

pani tento rok to stym zrazom asi nevide mam malo casu a aj kriza musim zohnat disky a pneu na zimu ale akurat minule som sa rozhodol ze buduci rok dofrcim aj s kamosom VOLVO S40 II 2.4 inac este ked sa vratim k tomu kridlu mate pravdu V50 je sama o sebe pekna ale to mali kridielko si myslim nic nepokazi

Volvo s60 2.4 103kw 2006 lpg
Volvo s80 3.2 awd 2007 lpg

Pavluňa
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.

Příspěvek od Pavluňa »

to michalmalcek1: no dobra :) budeme s tebou a tvym kamosem pocitat az pristi srazik,ale mohl bys aspon udelat galerku,co ty na to? :wink: a co ten tvuj kamos,je taky tady na foru? :)

flaksy
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

Příspěvek od flaksy »

Pavluňa píše:to flaksy,Wrbics: kluci co to porad kutite s tema reprakama,chystate se je menit bo co :shock:
jo potrebuju je vymenit :( ne z rozmlsanosti, ale z nutnosti ... no ale bude to asi problem :( Nechce se mi prestrihavat kabelaz v aute, myslel jsem, ze reprak bude mit take nejakej kablik a ono prd, ma to normalne konektor v na sobe :( Tak to budu muset nejak vykoumat ... asi 2 jazycky, co se strci do tech direk v pripojce a nejak to jeste zajistit. Uvidime az to rozmontuju uplne ...

Otik
Vůz: V50 20D Q6, navi

Příspěvek od Otik »

Zdravím,
jsem tu nováčkem včera jsem zakoupil V50 dovezenou z Itálie. Jsem nad míru spokojený co se vlastností auta týče. Sice jsem dostal pár upozornění PP, ale tak to je normální v neděli jdu nechat vyměnit olej atd... Jen mě trápí jedna věc. Auto má vestavěnou satelitní navigaci a zřejmě je špatná DVD mechanika umístěná v kaslíku spolujezdce. Ti borci v ní nechali narvané DVD s mapu a nejde vyndat. Tak jsem mechaniku bezpečně rozebral a DVD vyndal. JE to ok, ALE mechanika stále nereaguje a nové DVD si nebere. .o( nevíte co s tím? Dokonce jsem obvolal pár vrakoviš z odkazů tady na fóru, ale tam jsem se vždy setkta s odpovědí to né to vůbec neumíme atd... Díky za radu cos tím... do autorozivaného Volva jedu v úterý AUTO Hase Praha Ořech...

Díky,
Otik...

jarek.krizan
Servisman
Vůz: S80, 2,4

Příspěvek od jarek.krizan »

flaksy - dají se běžně koupit redukce a stojí jen pár korun

flaksy

Příspěvek od flaksy »

jarek.krizan: diky, nasel jsem jednu tu: http://www.mh.cz/redukce-repro.htm , snad to je ona repro redukce 250209
Volvo ...

otik: pokud nesezenes mechaniku na vrakaci, abys ji vymenil, tak asi jedine autorizak :( ale bude to moc a moc penez ...

Otik

Příspěvek od Otik »

Obvolal jsem toho tolik, že už nevím kam jsem vlastně vůbec volal... Ozval se mi jeden, že by se to možná mohlo večer dá vědět. Možná by stačil nějaký šikovný elektrikář, který rozumí takovéto auto elektronice. Protože na tej mechanice jsou zpředu dvířka posuvný vertikáně. Tzn. dolů otevřeno a disk by měl vyjet ven, teda pokud tam není někde nějaký tajný tlačítko jakože dej ten disk sem ty mrcho nenažraná... Já jsem ho tam nenašel. No pokud jsou ty dvířka v poloze otevřeno svití na krajích zelené světýlko z toho soudím, že tam šťáva jde... Když už je teď prázdná a já tam vsouvám jiný disk mechanika ani nezaznamená že by se něco takového dělo a disk si neveme, nenatáhne do střev. Řekl bych, že by to mohl být stejný problém jako např. u CD mechaniky pokud by byl co je na středním panelu tam taky nejsou dvířka a nebo jako u mechaniky bez dvířek u PC... Tak jsem se těšil na vše v pohodě...

O.

flaksy

Příspěvek od flaksy »

Je to jak pises, jakmile to das dolu, disk by mel vyjet a v pripade, ze tam neni, tak by si mela nasat novy, co tam davas. Pokud se tak nedeje, tak je asi neco mechanickeho na te mechanice v haji, treba jen to, ze nepozna, ze ma dvirka dole. Elektrikar by ti mohl pomoct, ze by se na tu mechaniku kouknul, ale to je tak jedine ...

michalmalcek1

to Pavluňa galeriu uz chystam len stale nemam cas fotit aj dneska som prisiel z Bratislavy u nas prsi a take spinave ho hadam nebudem fotit a ten kamos sa my zda ze je na fore lebo ked kupil tu S40 zistoval co to o automatickej prevodovke

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

flaksy: no vidis,problem vyresen,ale jeste potad neznam duvod,proc se chystas menit? :unknown:

michalmalcek1: super dobre delas,ze chces mit galerku s cistym auti :wink: ,ale kamose jsem tady nezaznamenal,to mozna flaksy ma stejny auto :)

Otik tak te tady mezi nama vitam :Rose: .Reseni tvyho problemu bych dle vyhodnosti resil nasledovne 1, sikovnej autoelektrikar,nebo firma zabyvajici se montazi/servisem auto hi-fi 2, nakup jiny mechaniky na vrakaci jukni na tenhle odkaz,treba je tam nejakej kontakt,kterej si jeste nezkousel :wink: https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php ... 10&start=0 (osobne bych doprucil Mratin) 3, resit primo v autorizaku (bezkonkurencne nejdrazsi)
Jesti mas v avataru svoje auto,tak jestli dobre vidim mas cernou masku (vetsinou davanou na S40II) ,po ktery je mezi padesatnikama velka shanka,tak si na ni dej pozor :lol: nee samozrejme sranda,ale je to dost nedostatkovy a zadany zbozi tak mas stesti,ze ji mas :) .

Lumpy: jak to vypada s renovaci ty tvy masky?Co treba foto? 8)

all: dnes jsem vyzvedl striknuty plasty a vypada to fakt dobre (uz jsou v aute).Az budu vecer doma hodim sem slibeny foto,ale diky dnesnimu nic moc pocasi jsem musel udelat snad kilo fotek,takze budu muset peclive vybirat co sem dam :D

Otik

Příspěvek od Otik »

to pavl... : nene .o) maska je stříbrná to dělá ten úhel focení... Nevím no mě se ta stříbrná líbí je to elegantní...

Snad se mi podaří jinou dvd mechaniku sehnat, ale zatím to moc růžově nevypadá...

flaksy

Příspěvek od flaksy »

to Pavel: no sak mi zadni dva dole nehrajou. Stava by tam jit mela, ale jsou mrtve :( No po koupi byl vzadu ekvalizer uplne naplno, takze on to podle me predchozi majitel uplne odpral :( Ale zejtra to jeste poradne prozkoumam a kdyztak pak koupim. Vic jsem o tom psal v audio sekci.
No a uz se nemuzu dockat tech fotecek interieru! :good:

to michalmalcek1: jo tusim, ze jsem jednomu takovemu tady na dotazy o AT odpovidal. Ale od te doby mrtvo po pesine ;)

to Otik: no jak nepujde opravit, tak to bude draha zalezitost :( Uprimne to vubec nezavidim. Navi je super, ovlada se naprosto skvele a kazde vydani novych map je dost propracovanejsi ... nastesti mi slouzi dobre *tuk* *tuk*

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

Tak jak jsem slibil prikladam par fotek (predem se omluvam za kvalitu) striklych vnitrnich plastu do bile perlete :) fotka c.1 (na rucniku focena) je tam hlavne pro predstavu,ze ta bila jde na svetle do modra (prostor pro dispay) a ten zbytek je tam,aby tam ta prvni nebyla sama :lol: .Mam jeste dve o neco lepsi a ty si rovnou soupnu do galerky :) .Hned jak uvidim svyho dvorniho fotografa dostane za ukol nafotit jeste vnitrek,aby vsechny fotky k sobe pasovaly :wink:
Tak a ted taky trosku k cene,nakonec to stalo jak jsem pocital 2,5K (4xmadlo+stredova konzole) je pravda,ze typek chtel 2,7K,ale znate me :no: .Ja na nej "ale ja vam chci dat jen 2,5K" tak jsem mu je dal a ikdyz se moc netvaril bylo to v poho :angel: vic bych stejne nedal :D .Udelany je to fakt dobre:bilej plnic,3 vrstvy metalizy+3vrstvy polomatnyho laku,kterej udajne pouziva i MB :) .Celkove chlapek odvedl dobrou praci jen co je pravda,sam jsem byl vysledkem mile prekvapen (odkaz na nej http://www.motolakovna.cz/ ) a je trosku skoda,ze to z fotek neni asi uplne videt,ale vy co budete v zari na Pernstejne to uvidite na vlastni kukadla :beer:
Otik píše:to pavl...
to Otik:ty neumis napsat muj nick,nebo nemas na klavesnici hacky? :ROFL:

to flaksy: ty nez abys napsal to ň pises radsi jmenem co? :P skoda,ze se nejmenuju Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined (Kapitán Fantastický Rychlejší než Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk a Blesk Dohromady) - nejdelsi jmeno na ostrovech :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Pavluňa dne 22 srp 2009 22:49, celkem upraveno 1 x.

Lumpy
Vůz: V50 2.0D Momentum + RTI, r. v. 2006

Příspěvek od Lumpy »

to Pavluňa: před chvilkou jsem se vrátil z Barum rally, máš to moc krásný, už se na to těším v reále. Sem KO, jdu spat, zbytek pročtu až bude schopen :-)

flaksy

Příspěvek od flaksy »

to Pavluňa: <-- spokojenej? :P no k veci, interier fakt super, urcite to nazivo bude jeste lepsi! Uz se tesim. Ale hlavni vec je, ze to asi dost ozivilo interier, coz je jen fajn (ja to moc rad takove zivejsi nez temne jak kobka pod hradem). A to jsem videl jen tu konzoli a ne celek s madly. To uz musi byt neco. Hlavne ze pan odvedl dobrou praci a ty jsi spokojeny :good:
Naposledy upravil(a) flaksy dne 23 srp 2009 08:56, celkem upraveno 1 x.

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

to faksy: naprosto spokojenej :Rose: :wink: jak s nickem,tak barvou plastu v interieru :) .Interier opravdu ozil,no uvidite na srazku a do moji galerky jsem hodil jeste jednu celkem povedenou fotku :wink: .Dej pak urco vedet jak si na tom s vymenou repraku 8)

wrbics
Vůz: FoFo 2.0TDCi

Příspěvek od wrbics »

Pavluňa : Co ja kutím ? Já nee ! To flaksy ! :D Jen se snažím pomoct :friends:
Jinak máš to fakt pěkný !!!! Už jen to vidět naživo :shock: !

Otik : vítej mezi náma :beer:

Otik

Příspěvek od Otik »

Tak jsem dnes autíčko odstavil v autorizovaném servise na kontrole vozidla po koupi atd... Minimálně mi budou dělat přehrátí sw z italštiny do CZ nebo AJ podle toho s čím ta moje beruška bude umět kamarádit... .o) a další věc ta nefunkční DVD mechanika no víc budu vědět odpoledne popř. zítra. .o( to je celý jeden den bez auta strašná realita....

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

Otik píše:Tak jsem dnes autíčko odstavil v autorizovaném servise na kontrole vozidla po koupi atd... Minimálně mi budou dělat přehrátí sw z italštiny do CZ nebo AJ podle toho s čím ta moje beruška bude umět kamarádit... .o) a další věc ta nefunkční DVD mechanika no víc budu vědět odpoledne popř. zítra. .o( to je celý jeden den bez auta strašná realita....
To budes vzdy davat auto do autorizaku? :shock: Myslim,ze by bylo lepsi/levnejsi jet do nejakyho dobryho,ale neznackovyho,nebo do http://www.adusum.cz/ ceny podstatne nizsi a sluzby naprosto srovnatelny :wink: .Ohledne nahrani CZ mam pro tebe dobrou zpravu,protoze jestli mas auto,ktere bylo vyrobeno (jak mas v podpisu) 11/05,tak ti ji tam na 100% daji :wink: ,ale nevim jestli vis,ze cena je 3000 kacek,coz uz tak dobra zprava neni,ale lepsi nez za ty prachy anglictinu :)

btw:Den bez auta je moje hroziva nocni mura :(

michalmalcek1

takze ked sa da prehrat SW t talianciny na 11/05 tak by sa mala aj na 10/05 nie?

flaksy

Příspěvek od flaksy »

michalmalcek1 píše:takze ked sa da prehrat SW t talianciny na 11/05 tak by sa mala aj na 10/05 nie?
ano, proste MY06 uz jde do CZ v pohode ... coz by mely byt vetsinou vozy od 07/05 ...

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

flaksy píše:ano, proste MY06 uz jde do CZ v pohode ... coz by mely byt vetsinou vozy od 07/05 ...
Diky,byl si rychlejsi :Rose: :good:

Otik

Příspěvek od Otik »

Tak autíčko je doma... .o) vše proběhlo v pořádku.

Cena v VOLVO HASE :

Práce :

Kontrola vadné navigace - 475,-
Kontrola přístrojové desky + upgrade SW - 950,-
Kontrola vozu - 1330,-
Převedení řeči z It do Cz - 475,-
Diagnostika - VADIS - 475,-

Materiál :

Total upgrade CAN - 728,-
SW český jazyk - 2560,-

Ceny jsou bez DPH - celkem s DPH : 8322,-

No jsem ale spokojený, že je vše OK jak má jediná zjištěná věc je doplnění aditiv do fitru pevných částic což už mi provede technik u nás za cenu meteriálu... S tou DVD jsem také nepochodil VOLVO to bere jako vadný díl a jediné co by mohli je objednat nový kus za 29500,- tak jsem to volal prodejci a ti se za to postavili ideálně a to tak, že jim vadnou mechaniku dám ke spravení a pokud to nepůjde objednají na jejich náklady nový kus. Pokud byste někdo věděl, kde se dá sehnat DVD mechanika někde z vrakoviště, tak bych byl rád za info.

Lumpy
Vůz: V50 2.0D Momentum + RTI, r. v. 2006

Příspěvek od Lumpy »

to otik: ty woe, třicítka za mechaniku, tak to doufám, že ta moje bude fungovat co možná nejdéle :-) Ale pokud máš někoho, kdo se ti na to může podívat, tak bych to ještě zkusil. Ale je dobrý, že se k tomu prodejce takto postavil, to už se dneska taky moc nevidí. Možná bych mu v rámci oboustranné spokojenosti řekl, že v A jsou díly daleko levnější, takže by to mohli objednat třeba ve Volvu ve Vídni a ušetří...

Doplnění aditiv do DPF mě zajímá, pak sem hoď cenu co to vyšlo.

S mechanikou to zkus tady http://www.eurovrak.cz, jsou to Holubice u Brna, mají tam jednu V50 totálku, ale už nevím, jestli měla RTI, zkus tam zavolat, na ten jejich webový dotazník kašlou, to ani nevypisuj.

Co sraz, dovalíš?

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

to Otik: tak dobry cekal jsem to horsi a taky ti delali spoustu veci co ti bohuzel ani jinde udelat nemuzou :cry: (cestina je v poho vid :) ).Na mechaniku pouzij Lumpyho odkaz,nebo muj o par prispevku zpet,ale myslim,ze diky pristupu prodejce ho nebudes snad vubec potrebovat :wink:

to Lumpy: dojel bys mi na ten vrakac pro takovou drobnost? :angel: (neptej se :lol: ) ale je cas jeste jsem tam ani nevolal :wink:

to all: mozna budu vypadat jak blb,ale fakt to nevim :shock: Jak hodne dulezity a prinosny je upgrade SW? :unknown: Ma cenu to nechat delat? :unknown:

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“