VOLVO V50

• Autor
  • Zpráva
Lumpy
Vůz: V50 2.0D Momentum + RTI, r. v. 2006

Re: VOLVO V50

Příspěvek od Lumpy »

to dekky: nějaké novinky ohledně turba?

dekky
Vůz: Volvo V50

Příspěvek od dekky »

to Lumpy:urcite dam vediet,neboj sa.turbo,olej,tesnenia,vsetko je na stole.dnes to idem zlozit,tak snat to pofrci. 8)
to all:vo volve mi povedali,ze asi mam nejaku smolu,lebo oni zatial menili len jedno turbo,proste ze take veci sa nestavaju,tak sa nemusite nicoho bat... :good:
ja uz som si zvikol,ze sa mi vsetko poserie... :bad:

tak a je to...
turbicko je namontovane,vsetko funguje na paradu.trvalo to kupodivu len 2.5 hodinky.len dufam,ze uz ma take trampoty nepostihnu.
co sa tyka celkoveho uctu,tak moje stare turbo zrepasovat neislo,lebo bol uplne zniceny rotor.keby boli iba loziska tak nie je problem.
rotor garrett ako nahradny diel nedodava.tak som zohnal na inzerat presne take iste za 100 eur.zaviezol som ho do prusanek na moravu,tam majstri skonstatovali,ze je celkom pouzitelne.tak som si povedal,ze ked som ho tak lacno zohnal,nech na nom vymenia vsetko co sa da.zrepasovali celu loziskovu sadu,vsetky tesnenia a O-kruzky,nove skrutky,krasne ho vycistili.s ich pristupom som bol nadmieru spokojny,aj napriek tomu,ze den pred tym som si u nich objednal nove a potom som objednavku stornoval.mohli ma jednoducho vyfuckovat,ale zachovali sa super.fakturu vystavili na 10300 cz korun.takze som v konecnom dosledku usetril asi polovicu.
tak teraz drzte palce aby vydrzalo co najdlhsie a vam vsetkym prajem aby vas nic takeho nestretlo.ale keby len predsa,rad poradim.

Pavluňa
Vůz: Audi A4 (B8) Avant, 2.0TDI (105kw), r.v.

Příspěvek od Pavluňa »

to dekky:tak gratuluju :Yahoo!: nakonec to myslim pro tebe dopadlo skoro nad ocekavani :wink: .

btw: ty uz mas taky cernou masku :unknown: :shock: :lol: (viz tvuj podpis)

Lumpy

Příspěvek od Lumpy »

to pavluna: kurnikšopa, ty máš oči... no jo, tak to nedám, to ne, jestli na srazu budou dvě V50 s těma maskama, do toho Flaksy, kurnikšopa chlapi, to néééééééééééééé :O: :O: jak budu mít trochu čas, dáme icq, teď nějak není čas

to dekky: gratuluju k turbu, to se ti povedlo za celkem rozumný prachy, i když taková investice není vítaná. Tak to pořádně otestuj. A teď to hlavní: KDE JSI SEHNAL MASKU????? Jestli byla za dobrou cenu a v dobrým stavu, tak hned rezervuju dvě, pro sebe a Wrbicsa, ten ji chce taky :)

dekky

Příspěvek od dekky »

chlapci,chlapci... :x
masku mam uz od maja a auto je odfotene na 14-tej strane tohoto topiku,tak neviem ci necitate,alebo uz zabudate. :)

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

dekky píše:chlapci,chlapci... :x
masku mam uz od maja a auto je odfotene na 14-tej strane tohoto topiku,tak neviem ci necitate,alebo uz zabudate. :)
A jo :oops: a ted uz i na str.22 :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

wrbics
Vůz: FoFo 2.0TDCi

Příspěvek od wrbics »

dekky : kluci mají malou sklerozu :oops: . Jinak blahopřeji k dobré koupi a že jsi to tak rychle zvládl opravit :Bravo: ! Byl to celkem fofr !
No a jak píše Lumpy , kdyby jsi náhodou potkal dvě masky ,tak by jsme se nezlobili . Nějak se nám vyhýbají :cry: !

dekky

Příspěvek od dekky »

to wrbics and lumpy: kluci je mi to luto,snoril som na e bayi a nic. strieborne sa najdu ale cierne nee. :sorry:
mozno sa casom objavi,tak dam vediet.
inak videl som uz aj taku haluz,ze jeden mal tu origo nastriekanu na ciernu perlet.samozrejme ramecek zostal chromovany.
viem...blbost,tak to bol len taky maly tip. 8)

pityx

Příspěvek od pityx »

Ahojte,
Tak jsem dneska desne nastvanej, sundaval jsem dopoledne zahradku z auta, musim ho nalestit na svatbu a nasel jsem na strese dulek :( Uz mi to parkovani na sidlisti fakt leze na nervy, kdyz clovek stoji pricne mezi autama tak ma vecne dobite dvere, kdyz to soupne podelne pod barak tak mu na tom v lepsim pripade lezej vajgly a ted v tom horsim neco odpadne z parapetu, nebo nekdo neco schodi a dulek je na svete :( Tise zavidim vam vsem co muzete sveho milacka parkovat v garazi nebo aspon za plotem .... a preji vsem tem kdo musi parkovat na sidlisti, aby meli ohleduplnejsi sousedy nez ja.

wrbics

Příspěvek od wrbics »

dekky : díky za snahu :Rose: !
Jinak tip dobrej , ale to opravdu ne!Ta s S40II je hezčí.Je jich fakt málo , teda spiš nejsou ! Jinak nová od Volva part No. 8620116 stojí 7043,-s DPH :bad:

pityx : mi povýdej , parkování na sidllištích je horor . Někteří lidi jsou fakt neohleduplní :evil: , ale když bys jim to u dělal Ty tak je hned oheň na střeše ! Minulý týden jsem vyjel po dědkovi , když mi jeho čokl občurával kolo. Patníku a keřů okolo plná p... a proč ho nechává občůrávat kola aut ? :fool: Čučel na mě jak na zjevení a volně pokračoval dál k dalšímu autu 8) .

Lumpy

Příspěvek od Lumpy »

to wrbics: já bych zvedl nohu a po.cal mu psa, ať ten zmetek vidí, jaký to je... je fakt, že bych si takový auto bez garáže asi nekoupil, sice nebydlím v Bronxu, ale taky je fakt, že když před pár lety strýc dovezl z DE, kde žil, fungl novou Calibru 4x4, tak mu nějaký "dobrák" za denního světla na parkovišti před hotelem namaloval na kapotu hákový kříž... takže pak dostala Calibra nový lak a přezdívku Panter (podle německého tanku) :) Podle mě čím lepší auto máš, tím razantněji ty dveře na parkovištích otvírají, hajzli...

to pityx: když jsem byl na pojišťovně hlásit prasklý čelní sklo, tak mi říkal známý, že byly na nějaké předváděčce firmy, která umí opravit většinu škod po kroupách, že mají nějaký bazmek, který to umí vytáhnout... tak bych zkusil něco takovýho

pityx

Příspěvek od pityx »

Lumpy:
Fakt? to by byla parada ... zkusim to vygooglit .... Uz se mi honilo hlavou koho budu otravovat aby sundaval stropnici a nejak to opravil .... jsem na to haklivej kdyz by ho mel nekdo rozebirat ... diky za typ :)
Jinak je pravda ze to otvirani dveri bez mozku je specialita lidi ktery maj auto tak akorat na srotovne, nedavno jsem prijel z prace, zaparkoval mezi dve auta pred barakem a nejaka zenska lezla do felcie a takovou mi ji jebla do dveri ze se auto zahoupalo i se mnou. Tak jsem vyletel co dela a jeste me zjebala ze tam ma malo mista tak co ma asi delat. Opravdu neuveritelne ......

wrbics:
No o tech psech mi povidej .... sam jsem pejskar a tohel kdyz vidim tak bych nejradeji tem majitelum psu nadelal na rohozku u dveri ... desna nevychovanost ... ale asi tu lamentujem zbytecne .... je to proste o lidech a dokud si nezacnou lidi vazit veci ... muzeme tomu asi jen prihlizet a kroutit hlavama ....

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

to Lumpy,Wrbics: kuwa chlapi vy tu masku snad nesezenete bo co :shock: .7K je celkem pekelnikova cena :cry: :cry: .Jediny co me napada,ze si strihnete a na srazu je vymenite flaksymu :lol: :lol: :lol: (flaksy necti to :D )

to Lumpy,pityx ,Wrbics: ja bych poch.al toho dedka :D a to nekecam,stat se to me jeste by dostal pres tlamu :x .Vedle ve vchode je takovej dedek,kterymu zavola baba,ze jede domu a on vybehne pred barak a stoupne si na prazdny misto kde ceka i 1/2 hodky nez baba dorazi.Poprvi jsem to osobne zazil,kdyz jsem jel se skoromanzou i detma,takze jsem byl uklidnen a vyprd jsem se na nej,ale po druhy uz jsem jel sam a kdyz neuhnul po problikavani a troubeni proste jsem se pomalicku rozjel (min nez korkem) a cekal klidny zaparkovani s troskou tech kecu,ale to jsem se spletl.Dedek se ke me otocil zadkem a normalne si hacnul na kapotu :shock: .To bylo pro me finale :x .Vskocil jsem z auta podadl dedka trosku jsem s nim cuknul on z toho prebehl celej chodnik a ustlal si v kerich u baraku :D .Samozrejme jsem schytal spoustu drsnejch nadavek (taky o spinavejch bilejch kalhotech),ale od ty doby,kdyz me vidi je okamzite na chodniku a jakoby se prochaz :good: .Takze metoda mensiho nasili u me celkem zabrala :wink: (uprime jsem se trosku bal nejaky msty v podobe skrabancu,ale nastesti nic podobnyho neprobehlo :) )
Osobne garaz nemam,ale za rok co mam Volvo parkuju na sidlisti jsem bez ztraty kyticky,ale vseobecne vim,ze to stoji uplne za hovn. :%)

Lumpy

Příspěvek od Lumpy »

to pityx: na pojišťovně mi to říkali v souvislosti s tím, že mi nechtěli zaplatit prasklinu na skle. Teda nechtěli zaplatit výměnu skla, ale jen to opravit. Vyřešil jsem si to doma po svém a už mám i nové okno :-) Šetří kde můžou... no a právě v té souvislosti mi říkal, že pojišťovna vždy projela velký prachy, když někde řádily kroupy. No, projela - když jsem mu řekl, že bych u nich měl platit celou kompletní pojistku 32 litrů ročně a takových jako já jsou mraky, tak jedna nebo dvě totálky po kroupách je nepoloží. Nicméně mi říkal, že byl právě na té prezentaci a prý za půl dne to auto bylo jak nový. Otázka je, jaký to byly kroupy, když ti na to spadne ledový tenisák, tak ti asi žádný bazmek nepomůže. Ale takový ty klasický důlky to prý srovná perfektně.

to pavluna: ty woe, já sem tě tak bránil, když jsi nabral tenkrát toho mladýho šmejda, ale jak vidím, dědka jsi chtěl přejet taky :ROFL: :ROFL:
Ale přesně to samé sem zažil v Brně, když ještě moje žena bydlela sama ve štatlu. U ní pod barákem se blbě parkovalo a přesně jak ten dědek se tam chovala jedna bába. Uvolnilo se místo, tak si dolů stoupnula na chodník s košem na prádlo a čekala, až její dcera objede blok a přeparkuje auto, které jinak stálo asi 20 metrů od baráku - ale proč to nemít pod oknama že? No a tak tam stála, smrt v očích a prostě neuhne. Tak jsem ještě tenkrát rozdivočil Zafiru, skočil na chodník, proutěné koš se rozletěl na všechny strany, bába si sedla na prdel a bylo. Toto fakt nechápu, radši umře, než by nechala někoho zaparkovat. Pak si dofičela miss dcera v krabičce jménem Ignis a hrozně se divila, že "její" místo už není její. Bába držkovala, že zavolá policajty, tak jsem na ni vybafl, že já pracuju na kriminálce a že pokud bude držkovat, tak jí to nechám odtáhnout na týden na druhý konec Brna a bude si muset vzít hypotéku, aby to vyplatila zpátky :ROFL: :ROFL: :ROFL: Naštěstí na to skočila od toho dne mě i zdravila, hihi.
A to už jsem zažil i v Brně ve Vaňkovce to, že auto projelo závorou na parkoviště, z auta vystartovala ženská, začala lítat po těch garážích, zatímco chlap stál na boku a pak ho telefonem naváděla, že drží volný místo... to pak člověk neví, jestli takový lidi litovat nebo :x ale jinak jsem klidný a hodný :) však mě znáte

to wrbics: co provedem s těma maskama? od prodejce nemám žádný info na ceny z Rakouska a tady jsem obvolal pár vrakáčů, ale bylo mi řečeno, že se V50 nebourají, což je dobře, páč s tím nejezdí blbci, na druhou stranu, furt mi tam svítí ten chromové plotek...

Kubik
Vůz: V50-1.6D-'05

Příspěvek od Kubik »

Jo kucí s těma maskama je to pekelný. Měl jsem minulý měsíc takový nudný den, tak jsem zvedl telefon a volal snad na všechny vrakoviště volvo. Nikde není a zřídka kdy se objevuje... Jeden mi dokonce řekl: "Víte oni jsou takový koumáci co mají V50 a přišli na to, že jim tam jde maska z S40, no a potom vy ti chudáci s S40tkou máte smůlu". Tak jsem držel hubu, že jsem jeden z těch V50tkařů a posteskl si s ním :D

wrbics

Příspěvek od wrbics »

Lumpy : vůbec nevím co provedem :cry: V rakousech nikoho neznám, ani kdoby tam jezdil , v polsku taky mrtvo . To ,že V50 nebouraj je dobře , ale my potřebujem nabourané S40II :oops: Musíme se přes SZ domluvit komu a jak je čubnem na srazíku :oops: :green:

pityx : nějaká taková firma , jak píše Lumpy , je v praze , bylo to v TV v autosalonu , pěkně si s tim hrál , až tam nebylo vůbec nic :good:

Kubik : to nejsme my :green:

pityx

Příspěvek od pityx »

wrbics:
Uz jsme je nasel jsou v PH na Florenci, ta technologie se jmenuje SmartFix ... poslal jsem jim tam mailika s fotkou .. tak jsem zvedavej co pisnou .... Poprosil jsem je, jestli by to slo bez sundavani stropnice, tak uvidime co napisou .... delaji to dvema zpusoby, vytlacovanim a vytahovanim. Kazdopadne az to budu mit za sebou, dam vedet zkusenosti a dojmy :)

flaksy
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

Příspěvek od flaksy »

Pavluna: dobrej navod, ale ty jsi taky terc :-D, na to jsi asi krapatko zapomnel :-D

ostatni: byt vama, tak to asi prestrikam (tusim lachtan o tom psal na V40 - ma podobnou masku). Nomalne bych to vzal smirglema, pekne az do jemna pod vodou a pak to striknul cerne nebo jeste lepe podobnou barvou (tusim grafitova), tak 2 nastriky a pak 3 nastriky bezbarvym lakem, nebo jeste lepe to natrit pekne bezbarvym epoxy lakem s lepidlem, at to udela tvrdou krustu, ktera by mela odolat kaminkum. Jo nebude to original, ale melo by to vypadat dobre, kdyz nechate ten stribrny lem i pasku se znakem. Jo a poznamka ... delam jako ze jsem to necetl, ale provedu jista masko-bezpecnostni opatreni :-D

Lumpy

Příspěvek od Lumpy »

to flaksy: hmmmm, to by byl takový home-made tuning a to ne. Já tam chci z S40II a konkrétně z tvé S40II :ROFL: :ROFL: Dám ti za to tu svou chromovou, naleštím to, uvidíš, jak se ti to bude líbit... ber to tak, že budeš zase mít jedinnou S40 s touto maskou...

to wrbics: no jo, vidíš, sem to špatně napsal, ptám se po S40II... ale i tak nic... až teď jsem si blbec vzpomněl, že kamoš byl o víkendu na MS v rally ve Finsku a že se mi tam mohl po tom podívat... tak to sem blb, tam by se něco splašit dalo, achjo :%)

to pityx: tak potom dej vědět, jak jsi dopadl, ten pojišťovák to celkem chválil - aby ne, když jim to šetří prachy :-)

flaksy
Vůz: S60 2.4 LPG / V70 D4

Příspěvek od flaksy »

Lumpy: diky za zajimavou nabidku, ale bohuzel musim odmitnout :) musim mit tmavou masku kvuli tmavym svetlometum ... nemuzu preci mit tmave svetlomety a svetlou masku. Navic by vymena nic neresila. Klub cernych masek by se stejne o nikoho nerozrostl ;) Jo nekde na severu by to mohli mit, na vrakaci treba. Chtelo by to najit nejake severske vrakace a zjistit, zda tam neco neni a aby to kdyztak poslali. Nebo treba holandske vrakace. Pruser je, ze auto nesmi byt bourane na cumak (coz vetsinou je) :(

http://www.swedishautoparts.com/S40/vol ... parts.html
Tam je v prepoctu za 3700, takze cca 4000 s postou, to je porad o 3000 min nez u nas. No ale i tak to neni zadna lace, ja vim :( Ale maji tam dotaz na pouzite dily, tak treba by o necem vedeli.

Hele a z S60 to nepasuje? Nasel jsem v polsku na S60 masku: http://allegro.pl/item684248651_volvo_s ... n_bdb.html ... sak to muzete s jou81 zkusit ;)

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

Lumpy píše:to pavluna: ty woe, já sem tě tak bránil, když jsi nabral tenkrát toho mladýho šmejda, ale jak vidím, dědka jsi chtěl přejet taky :ROFL: :ROFL:
to Lumpy: jj ja vim,ted akorat premejslim co jsem to za hajzla :lol: :lol: :lol:

to flaksy,Wrbics,Lumpy: nebud skrt,si ji muzete vzdycky od srazu do sraz vymenovat (ja vim blbej vtip :D ) jako predseda klubu cernych masek jsem,ale dost zklamanej a doufam,ze do srazu se neco povede.Do home tuningu bych asi nesel :no: ,ikdyz na tom Lachtanim aute to vypada celkem v poho :)

to Wrbics,Lumpy:a co takhle nejakej znamej,ze by jako malej tukanec :shock: uz se to kvuli necemu podobnymu resilo (uz vim Tomovi dvere) to jen abyste to meli na mysli :) .Jinak uz jsem s rozumeme v koncich :(

dekky

Příspěvek od dekky »

nasiel som toto:

http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-S40-FRONT-B ... 286.c0.m14

ale asi vas to nepotesi,lebo je to na novy model.tak len keby niekto chcel neskor zohnat aj novy naraznik,svetla...
ja viem,snaha sa ceni, :lol: ale bude vam to na prd.aspon vidite,ze na vas myslim 8) a budem hladat dalej

inak s tym parkovanim,to je fakt na draka.ked idem niekde do supermarketu,parkujem ako pako na druhom konci parkoviska,kde nikto nestoji,lebo vsade su namalovane ciary,ako keby mali vsetci fiat 500 :x

Pavluňa

Příspěvek od Pavluňa »

dekky píše:nasiel som toto:

http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-S40-FRONT-B ... 286.c0.m14

ale asi vas to nepotesi,lebo je to na novy model.tak len keby niekto chcel neskor zohnat aj novy naraznik,svetla...
ja viem,snaha sa ceni, :lol: ale bude vam to na prd.aspon vidite,ze na vas myslim 8) a budem hladat dalej
Kluci,ja bych dekkymu veril,on to zvladne a za chvili to nekde vystoura :good: :good: :good:

Lumpy

Příspěvek od Lumpy »

to dekky: díky, ale s tím celým čumákem by to bylo asi dost drahý :-) taky to občas hledám na ebay, ale nedaří se. :cry:

dekky

Příspěvek od dekky »

to Lumpy,wrbics a inych cakatelov... :Yahoo!:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... OTORS:1123

skuste ohnut tohoto typka,nech vam ju posle do europy,ma napisane: ships to united states and canada,ale mozno by sa dal ukecat.
par x som takto z usa nieco kupil.
ma tam 60 $ a keby chcel tolko isto za postu,tak myslim ze by sa to oplatilo.co poviete? :oops:
ja ju nemat,tak do toho idem. 8)

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“