2DIN radio do 740

jak si doma vyladit motor apod.
This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.
  • Autor
  • Zpráva
elde
Vůz: V70 II TDI

2DIN radio do 740

Příspěvek od elde »

Zdravim, nepokousel se nekdo z vas instalovat 2DIN radio do 740? Mam tam takovej ten predsunutej ramecek, je to docela blbe, protoze do toho obcas tuknu rukou pri razeni. Navic se mi to moc nelibi. Na fotkach interieru z rady 900 a mozna i novejsich 700 jsem videl, ze uz je radio zapustene, navic i dvoudinkove u poslednich 900. Mam tu plonkove original radio SC-802 z V70, sice jen s kazetou, ale lepsi nez nic. I kdyz barevne by tam spise ladilo neco z 850, ty byly cerne, toto ke sedive. Takze pokud ma nekdo nejakou radu, ci primo odkaz na shop, kde se da sehnat ramecek, pak to jen uvitam. Predem diky.
V70 II, 2000, 2.5 TDI, manual

travex

Re: 2DIN radio do 740

Příspěvek od travex »

elde píše:Zdravim, nepokousel se nekdo z vas instalovat 2DIN radio do 740? Mam tam takovej ten predsunutej ramecek, je to docela blbe, protoze do toho obcas tuknu rukou pri razeni. Navic se mi to moc nelibi. Na fotkach interieru z rady 900 a mozna i novejsich 700 jsem videl, ze uz je radio zapustene, navic i dvoudinkove u poslednich 900. Mam tu plonkove original radio SC-802 z V70, sice jen s kazetou, ale lepsi nez nic. I kdyz barevne by tam spise ladilo neco z 850, ty byly cerne, toto ke sedive. Takze pokud ma nekdo nejakou radu, ci primo odkaz na shop, kde se da sehnat ramecek, pak to jen uvitam. Predem diky.
ramecek si budes muset vyrobit, do 740ky se dvoudin nikdy nedaval.... navic muzes mit problem s hloubkou radia, nezapomen, ze za spodni prihradkou pod radiem jsou relatka na hlavnim panelu..... :-(

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988
This topic is 13 years a 10 months old and the forum Administrator has chosen not to allow any further replies. Instead, please begin a new topic or search for another related topic that may be more suitable.

Rychlá odpověď

Zpět na „Jak co vyladit???“